Na topie

Elden Ring - nowa gra studia From Software - na zwiastunie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Prace nad Elden Ring nadzoruje sam Hidetaka Miyazaki, a uczestniczy w nich między innymi George R.R. Martin. To bardzo dobra wróżba co do jakości gry.

  • Elden Ring - nowa gra studia From Software - na zwiastunie
A A

From Software ma ostatnio bardzo dobrą passę. Po serii Dark Souls oraz Bloodborne przyszedł czas na świetnie przyjęte Sekiro: Shadows Die Twice. Czy na konto sukcesów studia będzie można zapisać również Elden Ring?

Trudno odpowiadać na to pytanie z pełnym przekonaniem, ale nie da się ukryć, że zapowiedzi budzą u wielu graczy spore nadzieje. Chociażby dlatego, iż prace nadzoruje sam Hidetaka Miyazaki, a uczestniczy w nich między innymi George R.R. Martin.

O tym, ale też o kilku innych kwestiach związanych z Elden Ring przypomniano podczas trwających targów E3 2019. Powinniśmy nastawiać się tutaj na RPG akcji, z naciskiem na RPG. Gracze otrzymają bogaty ekwipunek, wiele broni, ale też możliwość korzystania z zaklęć. Bardzo ważny będzie umiejętny rozwój postaci, nie zabraknie walk (w tym tych z bossami). Świat ma być otwarty, bardzo duży (przynajmniej jak na standardy From Software) i nawiązywać do mitologii nordyckiej.


Elden Ring nie ma jeszcze określonej daty premiery. Znane są za to platformy docelowe gry - to PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: BANDAI NAMCO Entertainment Europe

Odsłon: 2299 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!