Na topie

ESL i Poznań Game Arena ogłaszają strategiczną współpracę

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Tematyka: e-Sport Poznań Game Arena

W 2018 roku po raz kolejny odbędą się dwie edycje ESL Mistrzostw Polski. Druga zakończy się podczas targów Poznań Game Arena.

  • ESL i Poznań Game Arena ogłaszają strategiczną współpracę
A A

Jeśli zaliczacie się do grona stałych bywalców na Poznań Game Arena, mamy informacje, które powinny Wam się spodobać. ESL i Poznań Games Arena ogłaszają strategiczną współpracę, co zaowocuje większą dawką atrakcji na poznańskiej imprezie.

W 2018 roku po raz kolejny odbędą się dwie edycje ESL Mistrzostw Polski. Pierwsza z nich zakończy się w katowickiej ESL Arenie, zaś druga, dzięki zacieśnieniu współpracy ESL i Międzynarodowych Targów Poznańskich, rozegrana będzie podczas targów Poznań Game Arena. Warto przypomnieć, że w ciągu ostatnich trzech lat, drugi sezon w roku kalendarzowym kończył się w łódzkiej Atlas Arenie.

„Przeniesienie finałów ESL Mistrzostw Polski na Poznań Game Arena to wyjście naprzeciw oczekiwaniom esportowej społeczności. Jesteśmy pewni, że obecność na wydarzeniu z tak dużą tradycją pozwoli na śledzenie rozgrywek jeszcze większej liczbie kibiców.” - Aleksander Szlachetko, dyrektor zarządzający ESL Polska

Nadchodzące sezony ESL Mistrzostw Polski rozpoczną się od kwalifikacji. Zasadniczy etap składać będzie się natomiast z siedmiu kolejek, z których najlepsze drużyny awansują do rozgrywek lanowych.

„Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz ESL Polska od lat są organizatorami największych wydarzeń esportowych w Polsce. Jesteśmy przekonani, że strategiczna współpraca jaką właśnie rozpoczynamy pozwoli na dalszy dynamiczny rozwój zarówno ESL Mistrzostwom Polski, jak i Poznań Game Arena. Cieszymy się, że fani gier i multimediów będą mogli zobaczyć podczas PGA finały najważniejszych krajowych rozgrywek esportowych, które stanowić będą pierwszy krok naszej współpracy.” – Łukasz Wołonkiewicz, dyrektor Poznań Game Arena.

Co ciekawe, efektem współpracy między ESL a PGA będą nie tylko finały ESL Mistrzostw Polski. Kolejne szczegóły poznać mamy w następnych miesiącach.

Źródło: gamearena

Odsłon: 3460 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!