Aplikacje mobilne

Facebook ugina się pod naporem krytyki

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2013-12-10

Przywrócono funkcję korzystania z czatu bezpośrednio w aplikacji Facebook - bez potrzeby korzystania z Facebook Messengera.

Facebook aplikacja mobilna

Facebook nadal cieszy się ogromną popularnością, a miliony użytkowników korzystają z serwisu również na urządzeniach mobilnych. Ostatnio był z tym pewien problem, ale wygląda na to, że zdecydowano się zrezygnować z nieco kontrowersyjnego pomysłu.

Przypomnijmy, że ostatnio spore zamieszanie związane było z aplikacją Facebook Messenger w wersji na Androida. To właśnie ją trzeba było zainstalować, by mieć szansę porozmawiać ze znajomymi. Wielu użytkownikom nie spodobało się to, że są oni zmuszani do korzystania z kolejnej aplikacji, która na dodatek nie działała tak, jak należy.

Na szczęście wygląda na to, że postanowiono porzucić ten kontrowersyjny dla wielu pomysł. Przywrócono bowiem funkcję korzystania z czatu bezpośrednio w aplikacji Facebook - bez potrzeby korzystania z Facebook Messengera.

Facebook Messenger instalacja Facebook aplikacja mobilna czat

Musimy dodać, że konieczna jest instalacja najnowszej wersji aplikacji. Jeśli ktoś ma już zatem zainstalowanego Facebooka, to radzimy go odinstalować i zainstalować ponownie wprost ze sklepu Google Play.


3DMark 11 1.0.4 benchmark pobierz download

Pobierz: 

Facebook na Androida

 

Rozmiar pliku: Zależy od urządzenia


Źródło: inf. własna, digitaltrends

marketplace

Komentarze

20
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Siostra ma 17 lat, a jak ma odejść od pc z facebookiem, to momentalnie robi się nerwowa. FaceBóg. Twój nowy bóg.
  Zaloguj się
  15
 • avatar
  Ten cały fejbuk na androida to jeden wielki szajs. Niesamowicie zamula telefon. Mojego LG L9 tak spowalniał że podczas przewijania pulpitów były lagi i klatkowania a każde kliknięcie to kilka sekund oczekiwania. Jakiś czas zajęło mi dojście co tak przymula system. Odinstalowałem fejsbuka - telefon nie do poznania, wszystko chodzi 10x szybciej.
  Może na wydajniejszych modelach sprawa wygląda lepiej ale na moim L9 to była tragedia i nie polecam nikomu.
  Zaloguj się
 • avatar
  Niech się w końcu wezmą i ogarną, bo ja dostałem telefon z preinstalowanym Facebookiem i nie mogę tej aplikacji usunąć. Całe szczęście, że z tego gówna muszę korzystać wyłącznie wtedy, gdy muszę (co zdarza się rzadko).
  Zaloguj się
 • avatar
  "Uciąć" net i wtedy znajoni będą na trzezepku....albo na boisku :-)
  Zaloguj się
 • avatar
  To był troche goal do własnej bramki... Starsze telefony z androidem (szczególnie 1-rdzenie) aż kipią od tych chmurek facebook`owych... jeden wielki LAG.
 • avatar
  Niech z łaski swojej zrobią galerię, która działa, bo sorry, ale obecnie to jest kpina. Ludzie wrzucają po kilkaset obrazów, a wtedy fb albo zmula komputer, albo w ogóle nie wczyta do odświeżenia strony.
 • avatar
  "odinstalować i zainstalować ponownie" łatwiej chyba wcisnąć Aktualizuj:)
  Zaloguj się
 • avatar
  Nie mam facebooka i jestem zdrowy :)
 • avatar
  A zanim popełniliście ten artykuł wystarczyło zapytać któregoś znajomego, który ma Iphone i w treści rzetelnie można było dać, że wymóg doinstalowywania tego badziewia dotyczył też użytkowników iOS.
 • avatar
  W końcu pomyśleli, idiotyzm instalować dwie inne aplikację jedna poto by oglądać udostępnione przez znajomych rzeczy a druga poto by pisać w czasie rzeczywistym ze znajomymi .
 • avatar
  mozna ? można. heh ;)
 • avatar
  nie mam facebooka ? to ty chlopie nie istniejesz haha :D