Na topie

Fallout 4 w edycji GOTY trafił do sklepów

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Fallout 4: Game of the Year Edition to kompletny zestaw, który pozwala najpełniej przeżyć przygodę serwowaną przez ekipę Betehsda.

  • Fallout 4 w edycji GOTY trafił do sklepów
A A

Prawie dwa lata po premierze podstawowej wersji gry Fallout 4 na rynku debiutuje dziś jej Game of the Year Edition. To kompletne wydanie tego postapokaliptycznego erpega.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią do sklepów trafiła dzisiaj gra Fallout 4: Game of the Year Edition w wersjach na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Na zestaw składają się „podstawka”, wszystkie wydane aktualizacje, poprawki graficzne, możliwość gry za darmo w mody oraz komplet sześciu DLC, czyli Nuka-World, Vault-Tec Workshop, Contraptions Workshop, Far Harbor, Wasteland Workshop i Automation. 

Co to za rozszerzenia? Trzy z nich rozszerzają fabułę i świat gry Fallout 4, a pozostałe trzy wprowadzają inne nowinki, między innymi możliwość zbudowania wielopoziomowych schronów oraz łapania zwierząt w klatki.  

Zestaw, dostępny naturalnie w języku polskim, jest już dostępny w sklepach. Fallout 4: Game of the Year Edition w wersji na pecety kosztuje około 150 złotych, a za wydanie konsolowe zapłacić trzeba około 200 złotych. Decyzję o tym, czy warto, musicie podjąć sami. Być może pomocna okaże się nasza recenzja: Fallout 4 – wszystkie apokalipsy są takie same.

Źródło: Cenega, Eurogamer

Odsłon: 7163 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij
  1. shamoth
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-09-26 14:58

    Z braku czasu jeszcze nie grałem a nawet nie miałem czasu się zainteresować co jeszcze wypadło do F4. Jak mniemam jeśli mam F4 i F4 SP to raczej nie jest to oferta dla mnie, no chyba że w GOTY jest coś czego SP nie oferuje...

    Skomentuj

    1. musslik
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-09-26 17:27

      Zagrałem w tą grę po Wiedźminie, Horizon, najnowszej Zeldzie i cóż
      "No tak średnio bym powiedział, tak średnio."
      Ta gra to jeden wielki festiwal gliczy prawie 2 lata po premierze to co to się działo w 2015 :D
      Jedynie co ratuje ten tytuł to wielki sentyment do marki :)

      Skomentuj Historia edycji

        1. SirMichael
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2017-09-27 09:34

          tak to jest jak się robi gry na archiwalnym silniku. Chcieli wydoić, krówkę jak najmniejszym kosztem to teraz mają w pełni zasłużony hejt zresztą nawet fabuła głównego wątku była płytka i przewidywalna, dołóż do tego jeszcze sztuczne przedłużanie gry debilnymi questami na budowanie osad i się w człowieku gotuje.
          Cena za GOTY to jakaś pomyłka, oby wszyscy im spiracili ten syf. Nie dawać zarobić za takie gnioty.

          Skomentuj

      1. Mkomp
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-09-26 22:44

        W tej grze nie ma nawet słońca - jest tylko blask na niebie.

        Skomentuj

  2. Tofer
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-09-26 17:06

    A do których sklepów bo nie mogę namierzyć ?? tzn. maja na w cenniku ale nie na stanie :(

    Skomentuj

  3. Orokusaki
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-09-26 17:23

    Panie Wojciechu Kulik czy w edycji GOTY znajdziemy Pakiet Textur w 4k jaki był dostępny jakiś czas temu do pobrania na steemie?

    Skomentuj

  4. Foxy the Pirate
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-09-26 17:23

    Game of the year 2017...chyba 2007, a i to nieprawda by premiere miał pierwszy bioshock.

    Skomentuj

  5. DreamerDream
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2017-09-26 17:53

    "[...] możliwość gry za darmo w mody"

    To brzmi tak bardzo źle, że nawet nie wiem jak to skomentować.

    Skomentuj

  6. pavlospll
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-09-27 01:17

    Jestem fanem każdej części fallouta oprócz tej... totalnie się zawiodlem jak bethesda mogła tak zniszczyć tą grę. Boże ile ja bym dał za to, żeby obsidian robił fallouta po skończeniu prac na nowymi pillarsami.

    Skomentuj

  7. SirMichael
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-09-27 09:35

    co tu dużo mówić, gra tak kiepska, że fallout shelter był bardziej popularny.

    Skomentuj

  8. ImpostoRPL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-09-27 18:17

    Tja, najgorszy Fallout w historii nowożytnych edycji trafia do "game of the year"... Zarobili na nim, to pewne. Graficznie może by uszedł ale jakby fabuła i klimat bronił się sam. A tak to gra jest po prostu nudna, jakiś nieobowiązkowy city-builder... O AI nawet nie wspominam, szczególnie towarzyszy. No dobra, muza daje radę.
    A poczka tekstur hi-res to pomyłka - mogę się mylić ale 40gb które wyglądają tak samo jak moderskie 5gb.