Na topie

Far Cry: New Dawn, czyli powrót do Hope County ...po apokalipsie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Podczas gali The Game Awards 2018 zaprezentowany został pierwszy zwiastun gry Far Cry: New Dawn, która pozwoli dowiedzieć się, co było dalej…

  • Far Cry: New Dawn, czyli powrót do Hope County ...po apokalipsie
A A

Far Cry: New Dawn – tak nazywa się najnowsza część serii, która została zapowiedziana podczas gali The Game Awards 2018 i która zadebiutuje na rynku niecały rok po naprawdę udanej „piątce”.

Ubisoft ujawnił, że zgodnie z tym, co można było przypuszczać, Far Cry: New Dawn nie będzie jako taką nową odsłoną. Będzie to jednak samodzielna kontynuacja, która przeniesie akcję do Hope County po apokalipsie.

Nie zmienia się zatem lokalizacja, choć poszczególne miejsca mogą wyglądać zupełnie inaczej – wszystko bowiem spłonęło, a dzieło zniszczenia zostało zwieńczone przez deszcz. – „Odkryj żywy i kolorowy świat, a także zamieszkujące go drapieżniki - w tym ich liderów: Bliźniaczki”, czytamy w opisie.

Gra Far Cry: New Dawn zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Na jej premierę nie będzie trzeba długo czekać – odbędzie się ona już 15 lutego 2019 roku. Tymczasem zostawiamy was już z pierwszym zwiastunem:

Źródło: Ubisoft, VG247

Odsłon: 5201 Skomentuj newsa
Komentarze

13

Udostępnij
  1. BILInek
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-12-07 08:16

    Bleeeee niestety.... to dalej bedzie nudana strrzelanka tylko bardziej dla dzieci....

    Skomentuj

    1. Michał 06
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-08 00:46

      To wygląda jak gra dla pederastów ,przepraszam że tak napisałem

      Skomentuj

  2. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    12    

    Opublikowano: 2018-12-07 08:25

    Czyli u Ubi po staremu, reskin gry z przed kilku miesięcy za cenę nowej gry. Może rok po premierze jak będzie w przecenienie.

    Tylko co oni wszyscy tak się uparli na ten luty 2019?

    Skomentuj

    1. topiq
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-12-07 11:25

      Cena ma być niższa niż pełnej wersji FC5, więc stawiam na coś w rodzaju dodatku samodzielnego, jak to za dawnych dobrych czasów bywało.

      Skomentuj

  3. xbk123
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2018-12-07 09:16

    Dochodzą do perfekcji w swoim fachu... reskin reskina. Coś nie tak w tych firmach jest. Najpierw Bethesda, teraz ci. Każdy chce dużo zarobić, ale nie chce się napracować.

    Skomentuj

  4. raffal81
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-12-07 09:17

    Nie czuje klimatu, zbyt kolorowo, czego innego się spodziewałem.

    Skomentuj

  5. HardCorak
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-07 09:52

    Coś mi się przypomniało Far Cry 4 > Far Cry Primal

    Skomentuj

    1. bt6666
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-12-07 10:24

      Tylko że w FC Primal były przynajmniej nowe modele zwierzątek, ludzi i odrobinkę inna formuła destrukcji fauny, a u dostaniemy full FC5 z innymi skórkami.

      Skomentuj

  6. Vassago
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-12-07 11:49

    I ten bajecznie kolorowy świat to świat po wojnie atomowej???

    Skomentuj

  7. patalajka22
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-12-07 12:41

    Far Cry i Assassins creed gry typu kopiuj wklej

    Skomentuj

  8. ŁukMił
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-12-07 16:10

    HaHa, ta gra będzie tragiczna do bólu.

    Skomentuj

  9. czorcik696
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-12-07 17:09

    Dla post-apo nastały ciężkie czasy. Najpierw failout 76, teraz to... Mam nadzieję, że RAGE i Metro dadzą radę.

    Skomentuj

    1. szymcio30
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-07 18:36

      Niestety God of War złoił wszystkim tyłki. Czemu takiej gry na PC nie ma. Ten Far Cry to porażka oby Metro spełniło oczekiwania nie tylko w kwestii wizualnej.