Na topie

FC Barcelona ma przyciągnąć graczy do PES 2017

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Konami podpisało umowę z klubem FC Barcelona. Dla jego fanów PES 2017 stanowić może teraz nie lada gratkę.

 • FC Barcelona ma przyciągnąć graczy do PES 2017
A A

Dystans pomiędzy seriami Pro Evolution Soccer a FIFA w ostatnich latach zauważalnie się zwiększył, na niekorzyść tej pierwszej oczywiście. W tym roku przed Konami również bardzo trudne zadanie, nic dziwnego, że po pomoc udano się aż do Barcelony.

Producent ogłosił nawiązanie współpracy z jednym z największych i najpopularniejszych klubów piłkarskich na świecie - FC Barcelona. Umowa podpisana została na okres 3 lat, efekty zobaczymy już przy debiutującym za kilka tygodni PES 2017.

W grze spodziewać można się kilku ekskluzywnych smaczków, takich jak dokładne odwzorowanie stadionu Camp Nou i całej jego otoczki oraz piłkarzy ze szczegółowo odzwierciedlonymi twarzami i sposobem poruszania się po boisku.

Dodatkowo FC Barcelona będzie też tematem przewodnim na okładce gry. Na meczach rozgrywanych na Camp Nou w realnym już świecie pojawią się natomiast banery reklamowe PES 2017.

PES 2017 okładka

„Dzięki bliskiej współpracy z klubem FC Barcelona możemy przedstawić serię PES wielkiej rzeszy fanów na całym świecie. Partnerstwo to dostęp do najlepszych piłkarzy na świecie oraz jednego z najbardziej cenionych i ambitnych klubów.” - Tomotada Tashiro, prezes Konami Digital Entertainment


Źródło: officialpes

Odsłon: 3198 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. m4tekt
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2016-07-29 22:15

  Fife trzyma jedynie FUT bo pod względem rozgrywki PES zjada ja na śniadanie:)

  Skomentuj

  1. cincin27
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2016-07-30 08:14

   Tak samo można powiedzieć o PESie, że trzyma go jedynie licencja na Ligę Mistrzów, Ligę Europy.. Nie wiem jak jest teraz, ale wcześniej w PESie był duży problem z licencjami (głównie chodzi mi o kluby - np. North London).

   Skomentuj

   1. m4tekt
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-07-30 12:59

    Licencji nadal brak jednak jest ich coraz więcej:)

    Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!