Na topie

Football Manager 2018 - bardziej wciągający dzień meczowy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Autorzy najnowszej odsłony Football Managera zapowiadają kolejne nowości: ulepszony dzień meczowy, nowy silnik graficzny i zmiany w transferach.

 • Football Manager 2018 - bardziej wciągający dzień meczowy
A A

Ekipa Sports Interactive opublikowała dwa ostatnie filmy z cyklu „Inside FM18” przedstawiające ...grę Football Manager 2018 od środka. Oto jak zmieniają się w tej odsłonie dzień meczowy oraz rynek transferowy.

Twórcy odważnie zapowiadają, że dzień meczowy będzie teraz „bardziej wciągający i realistyczny, niezależnie od wyniku”. Pierwszą zmianę zobaczymy już na początku – przeprojektowany został bowiem ekran przeglądu przed meczem. Ma być przede wszystkim czytelniej, ale szybciej też dotrzemy do informacji na temat naszego przeciwnika.

W dniu meczowym menedżer będzie musiał nie tylko wytypować najlepszą jedenastkę, ale też odpowiednio ją zmotywować i ustalić priorytety. Pomoże w tym ulepszony system rozmów. 

Kolejną zmianą jest odświeżony interfejs meczowy, który ma pomagać w lepszym zrozumieniu przebiegu spotkania. Z tego poziomu podejmiemy też wszelkie decyzje na temat taktyki i przeanalizujemy statystyki. Twórcy chwalą się również nowym silnikiem graficznym z bardziej realistycznym zachowaniem piłkarzy. Więcej na temat tych nowości dowiecie się z filmu poniżej (są dostępne polskie napisy):

Drugi (i ostatni z tej serii) film został poświęcony zmianom w takich elementach jak rynek transferowy czy interakcje z zarządem. – „Dodaliśmy kilka klauzul transferowych, kontraktowych i wypożyczeń, aby odzwierciedlić wrażliwy współczesny rynek transferowy” – tłumaczą twórcy. Rynek lepiej ma też reagować na formę zawodników. Równocześnie o zakup dobrych piłkarzy będzie trudniej.

Co zaś się ma interakcji z zarządem, ten ostatni będzie brał pod uwagę nie tylko fakt osiągnięcia zakładanego celu, ale też sposób, w jaki się tego dokonało. Więcej, oczywiście, w materiale:

Wprawdzie padło to już na filmach, ale dodajmy, że premiera gry Football Manager 2018 odbędzie się 10 listopada. Zagrać będą mogli posiadacze komputerów z systemami Windows, macOS i Linux.

Źródło: Sports Interactive

Odsłon: 3445 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. KORGAN
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-23 09:18

  Za dużo dokładanie niepotrzebnych pierdół. Zaczęło się od rozmów z mediami itp.

  Skomentuj

  1. wojciechu15
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-10-23 19:22

   Coś tam dodawać muszą, bo inaczej mało kto kupowałby nową wersję, tylko dograł aktualną bazę zawodników do starej i tyle ;)

   Skomentuj

 2. lucjanos
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-23 09:43

  Dla jednego pierdoła, dla innego coś porządanego. Bardzo fajnie zapowiada się nowa edycja. Coraz większy realizm w grze, a o to przecież chodzi. Futbol, to nie tylko mecz, ale mnóstwo rzeczy wokół i to starają się twórcy odzwierciedlić w FM'e.

  Skomentuj Historia edycji

 3. leoxxx
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-23 14:39

  "...zarząd... będzie brał pod uwagę nie tylko fakt osiągnięcia zakładanego celu, ale też sposób, w jaki się tego dokonało. ''


  Czyli na początku umawiamy się że wygram LM,czyli zgadzają się na konkretne warunki) a potem będą grymasić, że zrobiłem to w mało widowiskowy sposób czy to że sędzia pomógł czy może, że dałem za dużo łapówki?

  Skomentuj

  1. wojciechu15
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-10-23 19:24

   Czyli w sumie jak w życiu - najpierw cię zatrudniają żebyś się utrzymał lidze, a za chwilę cie zwalniają mimo, że jesteś w górnej połowie tabeli tylko dlatego, że 4 ostatnie mecze ci nie poszły i trzeba znaleźć kozła ofiarnego;)

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!