Na topie

Fortnite, czy to battle royale dla przedszkolaków?

Autor:
Martyna Szweda

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Tak twierdzą złośliwcy oraz zagorzali fani PlayerUnknown's Battleground. A jak jest naprawdę?

  • Fortnite, czy to battle royale dla przedszkolaków?
A A

Fornite Battle Royale tworzony jest przez Epic Games, które znane jest z takich produkcji jak Paragon czy Unreal Tournament. W produkcji jest też polski akcent, a to dzięki warszawskiej ekipie ze studia People Can Fly.

Jest to kolejna gra wydana w tzw. wczesnym dostępie. Ciekawe czy to efekt mody czy próba niepostrzeżonego wyciągnięcia pieniędzy od graczy?

Obejrzyj recenzję gry, której popularności zazdroszczą największe tytuły. A najfajniejsze jest to, że gra jest bezpłatna:)

Odsłon: 6141 Skomentuj newsa
Komentarze

10

Udostępnij
  1. pablo11
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2018-01-16 12:14

    Na jakiej podstawie został napisany ten artykuł ??
    ,,Ciekawe czy to efekt mody czy próba niepostrzeżonego wyciągnięcia pieniędzy od graczy?"
    Fortnite Battleroyale jest grą darmową. A można jedynie dokupić pakiety np. na skiny za dodatkową dopłatą(razem z PVE). Więc w jaki sposób miałaby wyciągać pieniądze od graczy ?? Jak ktoś chce kupuje skiny, jak nie to nie.
    Fortnite jest płatny, ale ta część związana z ratowaniem świata(PVE), o której tutaj nie wspomniano nawet słowem.

    Wyciąganie pieniędzy od graczy to PUBG, który został oficjalnie wydany (jedna z nielicznych EA która wyszła z EA). Przy okazji PUBG jest mniej dopracowany od większości gier, które są w EA. Nie dość, że wymaga średnio dobrego sprzetu do grania. To jeszcze nawet przy 100FPSach nie działa płynnie bo serwer działa z mniej niż połową z tego. Nie ma oficjalnych informacji na temat Tickrate na serwerach ale z zasłyszanych informacji wiem, że to około 40. Taki Tickrate w FPS ??

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-01-16 12:22

      To potwierdzę, że po zagraniu paru meczy na niezłym sprzęcie i połączeniu irytowały mnie to co się dzieje. Każdy kto trochę postrzelał powinien potwierdzić. Fortnite jest z tego co słyszałem znaczenie bardziej dynamiczny i ponoć daje więcej funu niż PUBG. Nie grałem jednak. Tyle co oglądam na twitchu czasem.

      Skomentuj

    2. BrunoxD
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2018-01-16 13:24

      PUBG wyciąga pieniądze od graczy? Dobre sobie, płacisz raz i grasz. Jak chcesz to kupisz elementy ubioru, nie chcesz to nie kupisz i tyle. Gra na GTX 1070, R5 1600 i 16GB RAM ma stałe 70-90 fps, zależnie od miejsca. I gra faktycznie tak działa, a jestem osobą która spadki fps widzi od razu. Jakiś czas temu klatek było mało, gra działała źle, domki mogły się nie renderować, ale to wszystko poprawili i gra śmiga. Jedynym problemem są serwery, które na początku rozgrywki bardzo przeszkadzają, potem jest okej.

      Skomentuj

      1. Adille
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-01-16 18:05

        sam fakt ze musisz miec sprzet za 5k zeby pograc w ta gre juz jest na wstepie smieszny

        Skomentuj

  2. seeqin
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-01-16 14:27

    Gra dla casuali.

    Skomentuj

    1. Pixel
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-01-17 08:51

      Popularnośc widza w wieku 8-14 lat, i nie masz co liczyć na donate :D

      Skomentuj

        1. Pixel
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-01-17 21:02

          Mówimy o rynku Polskim czy US ? Idea ideą a zarobki zarobkami, tak samo wole coś realnego i normalnego jak Escape From Tarkow, mnie nie interesuje Warcraft 3 w innym 3D, jest tyle możliwośći w nowych silnikach graficznych, a tu gra jest pod mase i pod wiare co zabija się, wprowadzili płatne DLC w tak zaporowej cenie że nie dziękuje, mi taka rozgrywka nie odpowiada. Jesteś z mojego przedziału wiekowego więc dziwie się że utwierdziłeś się w twierdzeniu gimbaza, rozumiem jak byś sam kończył gimnazjum, no ale widocznie inne mamy upodobania gier, ale o tym nie będę dyskutował, widocznie masz jakiś ból i potrzebujesz maści z apteki. A może jesteś nie doszłym streamrem bez powodzenia na rynku Polskim.

          Skomentuj

  3. kamil_18_19
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-01-16 23:36

    Ta zagrajcie sobie w Escape From Tarkov a nie gry jakieś dla dzieci pokroju tego czy PUBG-a. Tarkovie jest adrenalina żeby nie stracić szpeju, a zyskać.

    Skomentuj

    1. Stashqo
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-01-17 11:46

      Zagrałem sobie, żałuję wydanych 60€. Grafika, realizm i cała mechanika gry są świetne, gameplay to wujnia z grzybnią. Dopóki jesteś leszczem to nie jesteś w stanie się przebić nigdzie, możesz mieć skilla i tak to Ci nie pomoże bo zawsze trafisz na jakiegoś uzbrojonego w najlepsze zabawki tanka i Cię rozwali. Ostatnio zaszedłem jednego od tyłu i władowałem mu 3 kulki z pistoletu w głowę i parę w korpus, a gość się zwyczajnie odwrócił i mnie pociągnął serią. Taki wspaniały balans, że desperaci, którym już nic nie zostało biegają na golasa z maczetami naprzeciw uzbrojonych przeciwników, próbując znaleźć cokolwiek przydatnego i uciec do wyjścia gdzie oczywiście kampią frustraci liczący na łatwy łup. Technicznie gra jest jest świetna, ale grywalnością pubg czy fortnite zmiatają ją z powierzchni ziemi.

      Skomentuj

  4. kamil_18_19
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-01-16 23:36

    Dwa razy to samo się wstawiło.