Na topie

Fortnite Battle Royale to hit - te liczby o tym świadczą

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Epic Games pochwaliło się, iż liczba zarejestrowanych graczy przekroczyła tutaj 40 milionów. Już jutro udostępniona zostanie kolejna aktualizacja, która odświeży mapę.

  • Fortnite Battle Royale to hit - te liczby o tym świadczą
A A

Chociaż na Fortnite trzeba było czekać dość długo, Epic Games zapisze sobie ten tytuł na konto sukcesów. W sporej mierze z racji Fortnite Battle Royale.

Darmowy tryb Battle Royale, o którym więcej pisaliśmy w jego recenzji okazał się prawdziwym magnesem na graczy. Liczba zarejestrowanych w nim graczy od samego początku rosła bardzo szybko i właśnie przekroczyła 40 milionów. Twórcy pochwalili się też, że podczas ostatniego weekendu zanotowano 2 miliony jednocześnie bawiących się graczy.

Nic dziwnego, że przekłada się to na imponujące statystyki dotyczące samej rozgrywki. Niektóre z nich poznać możemy za pośrednictwem poniższego materiału wideo.


Warto dodać, że już jutro Fortnite Battle Royale doczeka się kolejnej aktualizacji. Jedną z najważniejszych nowości będą tutaj zmiany na mapie. Pojawić mają się dodatkowe, ciekawe lokacje - między innymi nowe miasto czy kopalnia.


Źródło: Fortnite

Odsłon: 9298 Skomentuj newsa
Komentarze

10

Udostępnij
  1. rekkluse
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-01-17 19:52

    A to tylko dlatego, ze jakość działania PUBGa to porażka :)

    Skomentuj

    1. Tomasz Słowik
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-01-17 20:17

      I tak ostatnio jest lepiej. Ich nasty hacki pod maską pomogły, chociaż to bardziej obejścia problemu niż jego rozwiązanie ;-)

      Skomentuj

      1. rekkluse
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-01-17 20:41

        Ale i tak dalej umiera sie za rogiem. Niby działa na cloudzie amazonu a i tak jest dupa. Za to fortnite na tym samym silniku i tym samym cloudzie dziala o niebo lepiej.

        Skomentuj

          1. Fenio
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-01-19 14:22

            Sukces PUBG może być krótki jeśli szybko nie naprawią najważniejszych błędów. Gracze będą się zniechęcać do irytującej rozgrywki (lagi, crashe, cheaterzy) i przeskoczą do konkurencji gdy ta zaoferuje coś podobnego do PUBG.

            Skomentuj

        1. Tomasz Słowik
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-01-18 13:21

          Owszem, dlatego napisałem, że jest lepiej, co nie oznacza dobrze. Niedawno zabiłem się z gościem pięściami wzajemnie. Co tylko świadczy o rozmiarze kompensacji serwera w pierwszych minutach gry.

          Skomentuj

  2. adix1066
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-01-17 23:20

    Bardzo fajna gierka zainstalowałem dla darmowego trybu Battle Royale.

    Skomentuj

  3. adamowski10
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-01-18 08:27

    Z początku zastanawiałem się co moim znajomi widzą w tej grze, nie pociągała mnie. Odpaliłem, zagrałem i mnie wciągnęło - mega przyjemna rozgrywka

    Skomentuj

  4. q3aki
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-01-18 19:13

    ogolnie to rok 2017 oraz ten wskazuja ze beda to gry wiodace, trzeba przyznac ze ilosci graczy na serwerach robia wrazenie. Choc mnie osobiscie nie wciagnelo

    Skomentuj

    1. Fenio
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-01-19 03:35

      Racja. Kiedyś nowością był Battlefield 1942, wyznaczył całkiem nowy typ rozgrywki. Shottery jak UT i Quake chyliły się ku upadkowi a BF rósł w siłę z każdą kolejną częścią.
      Teraz mamy kolejną rewolucję, gierki typu Battle Royale.

      Skomentuj

  5. pawluto
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-01-21 21:18

    Słabiutka gra...No i ta cukierkowa grafika...
    Gra zajmuje 17 gb - Jakoś tego nie widać w grze...
    Najgorsze jest to budowanie ścian...
    I to że nie można samemu ustawić swojej postaci , raz jest to murzyn a raz baba a innym razem białas...
    No i brak pojazdów...W zasadzie są ale nie da się z nich skorzystać...To chyba całkowicie dołuje tą grę.