Na topie

Fortnite: Battle Royale trafi na urządzenia mobilne

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Mobile

Kategoria: Mobile Gry Gry mobilne Gry Android Gry iOS Tematyka: gra akcji gra sieciowa Producenci: Epic Games

Co bardzo istotne, wedle zapowiedzi wersja mobilna nie będzie odbiegała od tego, co twórcy zaserwowali na PlayStation 4, Xbox One i PC. Fortnite: Battle Royale ma szanse na jeszcze większą popularność.

 • Fortnite: Battle Royale trafi na urządzenia mobilne
A A

Nie da się ukryć, że Fortnite to obecnie jedna z najpopularniejszych gier. Epic Games chce trafić do jeszcze większej liczby graczy, w związku z czym zdecydowało się zainteresować urządzeniami mobilnymi.

Właściciele smartfonów i tabletów będą mogli bawić się w darmowym trybie Battle Royale, o którym więcej pisaliśmy w jego recenzji. Co bardzo istotne, wedle zapowiedzi wersja mobilna nie będzie odbiegała od tego, co twórcy zaserwowali na PlayStation 4, Xbox One i PC. I tutaj w zabawie weźmie udział maksymalnie 100 graczy, nie zmieni się mapa i zawartość, pojawiać będą się też cotygodniowe aktualizacje.

„Wierzymy, że dostępność tego samego tytułu na różnych platformach to przyszłość świata gier. Wraz z akcją i grafiką o jakości porównywalnej do tej znanej z konsol, oczywiście. Grajcie kiedykolwiek chcecie, gdzie chcecie.”

Fortnite: Battle Royale na urządzenia mobilne

Korzystający z wersji mobilnej będą mogli rywalizować nie tylko między sobą, ale również z graczami bawiącymi się na PlayStation 4 lub PC.

W pierwszej kolejności Fortnite: Battle Royale trafi na iOS (od poniedziałku można będzie zapisywać się do testów, za pośrednictwem oficjalnej strony gry), później także na Androida.

Źródło: epicgames

Odsłon: 7084 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. pawluto
  Oceń komentarz:

  -4    

  Opublikowano: 2018-03-11 10:57

  Cienka gra - pograłem kilka tygodni i koniec - nuda.
  Niepotrzebnie włożyli to debilne budowanie.

  Skomentuj

  1. Nookie128
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2018-03-11 13:30

   Właśnie budowanie znacznie udoskonala i utrudnia rozgrywkę. Po kilku tygodniach gry dopiero zaczynam sprawnie i przemyślanie budować w trakcie walki, co zwiększa dla mnie atrakcyjność i możliwości w trakcie gry. Zaznaczam, że jestem fanem typowych fps jak CS:GO, Battlefield.

   Skomentuj Historia edycji

  2. stasek44
   Oceń komentarz:

   -2    

   Opublikowano: 2018-03-12 08:55

   No widocznie nie taka cienka - kilka tygodni to całkiem spory kawałek czasu. Ja żeby stwierdzić, czy jakaś gra jest cienka potrzebuję maksymalnie jeden dzień. Idąc tym tropem to większość gier, w które grałem są cienkie :P

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)