Na topie

Fortnite: Battle Royale trafi na urządzenia mobilne

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Mobile

Kategoria: Mobile Gry Gry mobilne Gry Android Gry iOS Tematyka: gra akcji gra sieciowa Producenci: Epic Games

Co bardzo istotne, wedle zapowiedzi wersja mobilna nie będzie odbiegała od tego, co twórcy zaserwowali na PlayStation 4, Xbox One i PC. Fortnite: Battle Royale ma szanse na jeszcze większą popularność.

 • Fortnite: Battle Royale trafi na urządzenia mobilne
A A

Nie da się ukryć, że Fortnite to obecnie jedna z najpopularniejszych gier. Epic Games chce trafić do jeszcze większej liczby graczy, w związku z czym zdecydowało się zainteresować urządzeniami mobilnymi.

Właściciele smartfonów i tabletów będą mogli bawić się w darmowym trybie Battle Royale, o którym więcej pisaliśmy w jego recenzji. Co bardzo istotne, wedle zapowiedzi wersja mobilna nie będzie odbiegała od tego, co twórcy zaserwowali na PlayStation 4, Xbox One i PC. I tutaj w zabawie weźmie udział maksymalnie 100 graczy, nie zmieni się mapa i zawartość, pojawiać będą się też cotygodniowe aktualizacje.

„Wierzymy, że dostępność tego samego tytułu na różnych platformach to przyszłość świata gier. Wraz z akcją i grafiką o jakości porównywalnej do tej znanej z konsol, oczywiście. Grajcie kiedykolwiek chcecie, gdzie chcecie.”

Fortnite: Battle Royale na urządzenia mobilne

Korzystający z wersji mobilnej będą mogli rywalizować nie tylko między sobą, ale również z graczami bawiącymi się na PlayStation 4 lub PC.

W pierwszej kolejności Fortnite: Battle Royale trafi na iOS (od poniedziałku można będzie zapisywać się do testów, za pośrednictwem oficjalnej strony gry), później także na Androida.

Źródło: epicgames

Odsłon: 6049 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. pawluto
  Oceń komentarz:

  -4    

  Opublikowano: 2018-03-11 10:57

  Cienka gra - pograłem kilka tygodni i koniec - nuda.
  Niepotrzebnie włożyli to debilne budowanie.

  Skomentuj

  1. Nookie128
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2018-03-11 13:30

   Właśnie budowanie znacznie udoskonala i utrudnia rozgrywkę. Po kilku tygodniach gry dopiero zaczynam sprawnie i przemyślanie budować w trakcie walki, co zwiększa dla mnie atrakcyjność i możliwości w trakcie gry. Zaznaczam, że jestem fanem typowych fps jak CS:GO, Battlefield.

   Skomentuj Historia edycji

  2. Vendeur
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-03-12 00:05

   Nie debilne budowanie, tylko po prostu jesteś zbytnim leszczem, aby to ogarnąć... Wracaj do PUBG, gdzie przez pół rozgrywki albo szukasz przedmiotów albo nic nie robisz...

   Skomentuj

  3. stasek44
   Oceń komentarz:

   -2    

   Opublikowano: 2018-03-12 08:55

   No widocznie nie taka cienka - kilka tygodni to całkiem spory kawałek czasu. Ja żeby stwierdzić, czy jakaś gra jest cienka potrzebuję maksymalnie jeden dzień. Idąc tym tropem to większość gier, w które grałem są cienkie :P

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!