Gry

Fortnite doczekało się zwiastuna premierowego

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2017-07-10

Epic Games kończy wreszcie prace na kooperacyjną grą akcji z zombie w rolach głównych. Fortnite zadebiutuje jeszcze w lipcu.

Gracze czekający na Fortnite muszą posiadać naprawdę spore pokłady cierpliwości. Wygląda na to, że po kilku latach od zapowiedzi gra trafi wreszcie do sprzedaży.

Tym bardziej, że Fortnite ma już polskiego wydawcę. Została nim firma Cenega, która, jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu, przygotuje wersję pudełkową w Edycji bohaterów wzbogaconej o wartościowe bonusy. To między innymi pakiet 8 rzadkich bohaterów, pakiet rzadkiego uzbrojenia (4 rodzaje broni i jedna pułapka) czy ekskluzywny pistolet fundatora.

Premierę zaplanowano na 25 lipca. O tym, że zbliża się coraz większymi krokami przypomina także przygotowany na jej okoliczność i opublikowany już teraz zwiastun.

„Burza nadciągnęła bez ostrzeżenia. Aż 98% populacji wyparowało… Potem zjawiły się potwory. Poprowadź pozostałych przy życiu bohaterów do walki i uratuj ludzkość. Odkryj duży, zniszczalny świat, w którym każda gra będzie inna. Buduje wielkie fortece, twórz nietypową broń i zbieraj łupy. No i nie zapomnij skrzyknąć znajomych!”


Źródło: Fortnite, Cenega

marketplace

Komentarze

1
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Azjata - jest
    Murzyn - jest
    Kobiety - aż dwie w tym jedna gruba

    Biali mężczyźni zgodnie z polit-poprawnością XXI wieku - wygineli.