Na topie

Fortnite wreszcie dostępne, chociaż nie w finalnej wersji

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Fortnite to kooperacyjna gra akcji z zombie w rolach głównych. Epic Games pracowało nad nią wiele lat. Warto było czekać?

 • Fortnite wreszcie dostępne, chociaż nie w finalnej wersji
A A

Fortnite kazało na siebie czekać kilka ładnych lat. Epic Games świętuje wreszcie premierę swojej produkcji, chociaż tak naprawdę ma jeszcze trochę pracy.

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, Fortnite debiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W każdym przypadku mowa jednak o wczesnej wersji (wczesnym dostępie). Mimo tego debiut uczczono drugim już zwiastunem. Kilka dni temu oglądaliśmy ten kinowy, teraz natomiast pokazano wideo z fragmentami rozgrywki.


Sporo osób zapyta pewne, czy trzeba płacić. Owszem. Natomiast z racji faktu, iż ostatecznie ma być to tytuł free-2-play twórcy przygotowali bonusy dla decydujących się teraz na wydatek.

W wersji cyfrowej wchodzą one w skład tzw. Pakietów Fundatora (dostępne na oficjalnejs tronie gry). Pokuszono się też o pudełkową Edycję bohaterów wzbogaconą o m.in. pakiet 8 rzadkich bohaterów, pakiet rzadkiego uzbrojenia (4 rodzaje broni i pułapka) czy ekskluzywny pistolet fundatora.

Źródło: Fortnite

Odsłon: 4176 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Hedrox
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-26 11:22

  Na 100% ma to być f2P? Czemu w choćby w muve.pl można to kupować normalnie?

  Skomentuj

  1. GrUbY95
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-07-26 11:25

   bo to taki starter pack

   Skomentuj

  1. thoorin
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-07-27 11:56

   Nie zgadzam się. Gra jest bardzo przyjemna i potrafi naprawdę wciągnąć. Fajny lekki model strzelania. Prosty i bardzo satysfakcjonujący system budowania. Mnóstwo broni, znajdziek, skilli itp. Gra dużo zyskuje jak trafimy na ogarniętych ludzi z którymi można się pobawić, ale z randomami tez daje rade. Early Access u mnie na PS4 objawia się tylko niepełnym polskim dubbingiem(napisy PL są ok). Cała reszta działa jak należy.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!