Na topie

Fortnite wzbogaci się o Hordobicie - nowy tryb rozgrywki

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Już od jutra Fortnite będzie bogatsze o nowy tryb rozgrywki i kilka innych elementów.

 • Fortnite wzbogaci się o Hordobicie - nowy tryb rozgrywki
A A

Wszystko wskazuje na to, że Fortnite zostanie zapisane na konto sukcesów Epic Games. Pisaliśmy już o ciepłym przyjęciu gry, jak i darmowego trybu Battle Royale. Pracom nad dalszym rozwojem gry towarzyszą zapewne dobre nastroje, lada moment można będzie przekonać się, na jakie efekty ma to przełożenie.

Już jutro, 5 października gra otrzyma istotną aktualizację. Urozmaici ona zabawę o dodatkowe elementy, wśród których na pierwszy plan wysuwa się Hordobicie - nowy tryb rozgrywki. Zasady rozgrywki nie będą tu szczególnie zaskakujące.

„Wszystko zaczyna się w punkcie zbornym. Macie nieograniczony czas, lecz niewielką ilość zasobów na zbudowanie przenośnego fortu do obrony przed hordą. Po zaprojektowaniu doskonałego fortu wyjdźcie z punktu zbornego i zbierzcie czteroosobową ekipę. Wasze forty będą gotowe do działania, gdy pojawicie się na mapie. Im dłużej przetrwacie, tym więcej otrzymacie zasobów i nagród, żebyście mogli kontynuować Hordobicie.”


Co istotne, prócz przedstawionego trybu rozgrywki spodziewać można się kilku innych nowości. Przede wszystkim 4 kolejnych bohaterów. Będą nimi: Żołnierz - najeźdźca, Rubieżnik - zbieracz amunicji, Budowniczy - specjalista od pułapek oraz Ninja - złodziejka energii. Poza tym liczyć można między innymi na ponad 25 stopniowanych zadań czy nowe bronie.

Źródło: Fortnite PL, epicgames

Odsłon: 3532 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. diabolum
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-04 20:00

  Takie bonusy to ja rozumiem :) Szacuneczek.

  Skomentuj

 2. POSTMAN
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-05 07:45

  Tylko czy te bonusy będą dostępne za darmo tak jak Battle Royale? Coś mi się wydaję że nie i tylko dla fundatorów to będzie.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)