Na topie

Forum wyzwań IT 2016 Hewlett Packard już w tym tygodniu

Autor:
Mateusz Albin

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Już 28 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie sięForum wyzwań IT 2016 Hewlett Packard

Forum wyzwań IT 2016 Hewlett Packard

AA

Już 28 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się tegoroczne Forum Wyzwań IT, organizowane przez Hewlett Packard Enterprise. To spotkanie prowadzone przez ekspertów i dla ekspertów. Tematem będą innowacje w firmie.

Forum Wyzwań IT 2016 odbędzie się w centrum konferencyjnym PGE Narodowego w Warszawie. Wydarzeniu patronuje hasło „Accelerating next”. Forum otworzy wykład Sabine Sauter, managing director Hewlett Packard Enterprise Polska, na temat zwiększenia tempa działania i wprowadzania innowacji zmieniających rynek.

Przedstawiciele HPE i zaproszeni prelegenci przedstawią dyrektorom i menedżerom branży IT aktualne strategie na czterech kluczowych polach: wdrażania innowacji, zapewniania ochrony, osiągania korzyści i zwiększania wydajności. Wsparcie techniczne zapewni Innergo Systems.

Podczas wydarzenia odbędą się liczne prelekcje, prowadzone przez menedżerów HPE i ekspertów biznesowych, a także Prognoza IT 2016, czyli badanie uczestników dotyczące trendów w największych polskich przedsiębiorstwach.

Uczestnikom zostaną przedstawione case study oraz wyniki badań dotyczących wdrożeń technologii w polskich firmach. Celem spotkania jest zwiększenie efektywności pracy i skuteczne przeprowadzenie cyfryzacji.

HPE przekonuje, że dzisiaj prowadzenie firmy zależy przede wszystkim od zdecydowania i szybkości reagowania na nieustanne zmiany. Podczas spotkania goście mają zdobyć wiedzę na temat tego jak przyśpieszyć biznes i wdrażanie innowacji, a także osiągać korzyści i zwiększyć wydajność przy zachowaniu bezpieczeństwa.

Organizatorzy spodziewają się w tym roku około 500 uczestników. Są to osoby na co dzień decydujące o budżecie przedsiębiorstw i inwestycjach w nowe technologie. Spotkanie potrwa od godziny 8:45 (rejestracja) do 16:45 (początek afterparty).

Źródło: Innergo Systems, Hewlett Packard Enterprise

Odsłon: 1514 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!