Na topie

Forza Horizon 3 - piękne wyścigi

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Forza Horzion 3 to jedna z najlepiej wyglądających gier w tym roku. Obejrzyjcie świeży zapis rozgrywki prosto z targów Gamescom 2016.

  • Forza Horizon 3 - piękne wyścigi
A A

Forza Horizon 3, która zmierza na konsolę Xbox One i pecety, jest bez wątpienia jedną z najbardziej wyczekiwanych gier wyścigowych tej jesieni. Gamescom 2016 to kolejna okazja, by przyjrzeć się jej z bliska.

Nowa Forza robi wrażenie ilością i różnorodnością maszyn – wśród 350 pojazdów znajdują się supersamochody, „wyścigówki” różnej wielkości, a nawet terenówki, takie jak jeepy czy buggy. Przykuwa też uwagę ciekawym podejściem do jazdy – mamy tu do czynienia ze zręcznościowym modelem, z niewielkimi tylko elementami symulacji. Wreszcie, urzeka świetną oprawą wizualną.

O tym, czy w Forza Horizon 3 gra się dobrze, przekonamy się dopiero podczas rozgrywki. Aby utwierdzić się w tym, że wygląda fenomenalnie, możemy natomiast obejrzeć nowy zapis rozgrywki opublikowany przez redakcję GameSpot. Zatem do dzieła:

Niemogących się już doczekać uspokajamy – premiera Forza Horizon 3 odbędzie się już 27 września. Gra trafi na Xbox One i PC, w ramach programu Xbox Play Anywhere.

Źródło: GameSpot

Odsłon: 4061 Skomentuj newsa
Komentarze

22

Udostępnij
  1. leeszaj
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2016-08-17 16:19

    Tylko Dirt Rally!

    Skomentuj

  2. takitamtamten
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2016-08-17 16:30

    Czekam na wymagania, testy, możliwie wersję Steam i frytki do tego :)

    Skomentuj

      1. takitamtamten
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2016-08-17 18:23

        No no, poczekam

        Skomentuj

  3. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-08-17 16:41

    Przecież to ten sam gameplay z E3 tego roku? Wycieli tylko początek kiedy było widać ekran wyboru auta i ten odcinek w BMW za do dokleili wideo z Buggy.

    Test będzie na 27 czy 23? Przy zakupie wersji Unlimate możną grac już od 23/09/2016 o 19:00:00.

    Nie jarałem się tak samochodówką od Test Drive Unlimited 2!

    Skomentuj Historia edycji

    1. katulus
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2016-08-17 17:23

      Bo nic tak naprawdę godnego uwagi na pc się nie pokazywało.

      Skomentuj

      1. Dudi4Fr
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-08-17 19:59

        Dokładnie dla Horizon 2 prawie co nie kupilem XO, ale 3 na PC nie odmowie sobie.

        Skomentuj

  4. are2k
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2016-08-17 16:41

    Czy ja wiem czy takie piękne, grafika ssie pałke.
    Tak czy inaczej najbardziej interesuje mnie to - "wśród 350 pojazdów"

    Skomentuj Historia edycji

    1. Tito1987
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2016-08-17 17:06

      "Grafika ssie pałkę?" Ten zwiastun jest w 720p..... Jak pokazywali rozgrywkę w 4k to zbierałem szczękę z podłogi xD
      Mnie bardziej interesuje jak będzie wyglądać kupno na PC, bo z tego co patrzyłem pre-order można kupić tylko na XONE. O PC nic nie piszą.

      Skomentuj

      1. Dudi4Fr
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-08-17 20:03

        Horizon 3 i Gears 4 są w programie "Xbox Play Everywhere" czyli kupujesz raz a dostajesz 2-ie licencje na XO i PC.

        Skomentuj

    2. PogromcaBlacharni
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2016-08-17 18:14

      gra z xboxa, cudów nie ma się co spodziewać.

      Skomentuj

      1. Tito1987
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2016-08-17 19:14

        I co z tego, że z xboxa? Zresztą PS4 jak i XONE to taki sam badziew.....

        Skomentuj Historia edycji

        1. PogromcaBlacharni
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2016-08-18 16:11

          ps4 jest o 50% mocniejsze, a do tego ma bardziej uzdolnionych producentów tworzących exy.

          Skomentuj

          1. Tito1987
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2016-08-18 16:17

            50% mocniejsze i jakoś tego nie widać.... Gry multi platformowe wyglądają praktycznie tak samo i działają w zabójczych 30 fps na obu konsolach. Jednym słowem syf :P

            Skomentuj

  5. Maciej Słaboszewski
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2016-08-17 16:55

    Czekam. :>

    Ten tytuł z pewnością znajdzie się w naszej procedurze testów wydajności kart graficznych.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2016-08-17 22:25

      ale będzie w komparatorze? :D

      Skomentuj

  6. alb3rt
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-08-17 17:14

    Szkoda tylko, że nie można wybrać modelu jazdy typu full symulacja.

    Skomentuj

    1. mgkiler
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2016-08-17 21:09

      Forza Motorsport 5 - ma full symulacja.

      Forza Horizon - arcadówka.


      W sumie fizyka przypomina mi tą z Need For Speed 3 (z 1998 roku). Przynajmniej z filmu.

      Skomentuj

      1. dangh
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2016-08-17 22:49

        Forza Motorsport 5 to simcade, nei symulator.
        Chcesz symulator, wez iRacing, rFactor, raceroom, i moze assetto corsa.
        Od Forzy nawet Project Cars ma lepsza fizyke i zachowanie pojazdow.
        Co nie oznacza, ze Forza nie daje duzo zabawy - ale nazywanie jej symulatorem to zart.

        Skomentuj

        1. mgkiler
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2016-08-17 22:52

          a Gran Turismo to Simcade, czy Simulator?

          Pytam z ciekawości bo nigdy nie grałem

          Skomentuj Historia edycji

          1. dangh
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2016-08-18 00:08

            Simcade, tak samo jak Forza. Byc moze nowa wersja bedzie bardziej simowa, pewne rozwiazania wskazuja na inspiracje iRacing, ale jak to bedzie wygladalo w praktyce to pewnie wiemy.
            Jezeli chcesz czegos na konsole, to Assetto Corsa jest najlepszym wyjsciem chyba, o ile nie schrzania czegos. Mooooze Project Cars, ale w to na konsoli nie gralem.

            Skomentuj

      2. alb3rt
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-08-18 16:40

        Ale Forza Motorsport to tylko tory, ja cały czas czekam na grę z otwartym światem i symulacyjnym modelem jazdy (albo prawie, właśnie tak jak w Motorsport). Pojeździć sobie muscle carem po jakimś stanie, to jest to.

        Skomentuj

  7. raffal81
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-08-17 18:43

    Po Test Drive Unlimited, było duuużo dłuuuugo nic, no i teraz czas na Forze Horizon 3 ;)