Na topie

Forza Motorsport 7 otrzyma pakiet Fate of the Furious

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Pierwszy dodatek do Forza Motorsport 7 udostępniony zostanie już w dzień premiery gry.

  • Forza Motorsport 7 otrzyma pakiet Fate of the Furious
A A

Wprawdzie wielu graczy nie sympatyzuje z DLC, ale są one już na tyle zakorzenione w branży gier, że ich tematu nie da się uniknąć. Niekiedy rozszerzenia zapowiadane są nawet przed premierą gry, tak jak teraz w kontekście Forza Motorsport 7.

Microsoft potwierdził, iż gra otrzyma pakiet Fate of the Furious. Jak być może już się domyślacie, będzie on nawiązywał do filmu „The Fate of the Furious” („Szybcy i wściekli 8”). Gracze spodziewać mogą się 10 samochodów.

  • 1966 Chevrolet Corvette
  • 1968 Dodge Charger
  • 2015 Jaguar F-TYPE R Coupe
  • 1971 Plymouth GTX
  • 2016 Subaru WRX STI
  • 2018 Dodge Demon
  • 1951 Chevrolet Fleetline Special
  • 2015 Mercedes-AMG GT S
  • 2013 Subaru BRZ
  • 2014 Local Motors Rally Fighter

Dodatek udostępniony zostanie w dzień premiery gry - 3 października. Sięgający po wydania Deluxe i Ultimate otrzymają dodatek w zestawie. Pozostali będą musieli zapłacić 9,99 dolarów.


Źródło: Xbox

Odsłon: 2017 Skomentuj newsa
Komentarze

10

Udostępnij
  1. leon691
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-09-26 13:17

    Super. Ale może najpierw by coś zrobili z tym porsche 911 gt2 rs z dema, żeby nie prowadziło się gorzej od ciężarówki. Ja lubię trudne modele jazdy ogarniać na padzie - ale trudne a nie bezsensowne. Wogóle ostatnie ścigałki nie są łaskawe dla padów, w Project Cars 2 gra się łatwiej na klawiaturze niż padzie od x1.

    Skomentuj

    1. bajanoski
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-09-26 14:12

      Grałem w demo FM7 na padzie. Pierwszy wyścig wziąłem Porsche, potem Nissan i ciężarówka. Wyłączone wszystkie asysty a typ kierowania wziąłem ten poniżej symulacji bo nie szło ogarnąć tego na padzie. Najtrudniej jechało się Porsche a najlepiej ciężarówką, jednak jak ogarnąłem już to Porsche to szedłem jak burza, nie jest tak źle. Poczułem się jakbym grał w FH3 z bardziej realnym sterowaniem i lepszą fizyką. Dla porównania wziąłem sobie tego samego porszaka w PC2 i tam o wiele łatwiej się nim jeździ. Niektóre samochody mają taką czułość w PC2, że chyba za każdym razem przed jazdą innym samochodem trzeba było by czułość drążka zmieniać... To co mnie najbardziej chyba urzekło w PC2 to jakość dźwięku pisku opon podczas hamowania :D Za to odczucie jak się jedzie z kamerą za samochodem jest takie sztuczne... nie czuć tej prędkości, w kokpicie już lepiej. Według mnie lepsze jest FM7 pod względem jak i grafiki i wrażeń z jazdy.

      Skomentuj

    2. Radical
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-09-26 14:52

      W tym demo FM7 jest do tego jeszcze deadzone dla sterowania ustawiony na 24 zamiast 0....

      Skomentuj

  2. piotreeeek
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-09-26 16:12

    Biore na premiere razem z XOX i zobaczymy jak to fruwa. Natywne 4K ,maks detale z PC, 60ps, HDR. O takiej mieszance w grze tego kalibru na PS4Pro można jednynie pomarzyć.

    Skomentuj

    1. LuckyNumber8
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-09-26 16:51

      Ja jednak biorę forze 7 wpierw w wersji PC, choć być może z czasem wersja na XboXa też u mnie zawita. Z tego co słyszałem na konsoli i tak trzeba będzie pobrać 50GB patch więc pobranie całej gry z neta na PC nie będzie dużo bardziej czasochłonne. Tu i tam będę miał rozdzielczość 4K, ale tak naprawdę przeważyła kwestia dostępności kierownic. Mam kierownice pod PC i PS4, a w forzy 7 na xboXa by się nie przydała, musiał bym kupić inną kierownicę, a w wersji PC już tak :). Trochę szkoda, że logitech produkuje kierownice w oddzielnej wersji na PS4 i xboXa.

      XboXa biorę jednak na 100%, choć może nie w dzien PL premiery. Poczekam parę dni, aby ludzie napisali pierwsze wrażenia i czy te pierwsze modele są sprawne :P.

      Skomentuj Historia edycji

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-09-26 17:00

        Forza 7 będzie chyba objęta programem PlayAnywere, więc kupując raz na PC wersje cyfrową , bedziesz tez mógł grać poźniej na XOX.
        Ja akurat nie korzystam z Win10, wiec biore gre w pudle na XOX.

        Skomentuj Historia edycji

        1. LuckyNumber8
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-09-26 17:21

          Faktycznie i nawet czytałem kiedyś o tym, ale już zupełnie wypadło mi to już z pamięci. Dzięki za przypomnienie :). W takim wypadku już zupełnie bez stresu biorę wersję na PC, a później pobiorę również w wersji na XboXa gdy już go będę miał.

          Skomentuj

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-09-26 18:27

            Będzie tez można wtedy wrzucić jakieś screeny do porównania z XOX i PC.
            Ciekaw jestem jak prezentuje sie w 4K i na maksa w detalach chociażby tor w Pradze, który możliwe że będzie zachwycał detalami w tej rozdzielczości:
            https://www.youtube.com/watch?v=WE0wPrMl5Xc

            Albo Maple Valley, który tez wydaje się że ma bardzo fajnie za dnia ukazaną kolorystyke otoczenia, drzew i w 4K może być bardzo fajny w odbiorze.
            https://www.youtube.com/watch?v=9LNay4qLtsI

            Skomentuj

  3. lysycoprobo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-09-26 18:56

    gra jeszcze nie wyszła a już ma dodatki ? heehh żenada