Na topie

Fossil Sport to stylowy smartwatch sportowy

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Mobile Ciekawostki Gadżety Tematyka: akcesoria sportowe SmartWatch wearables Producenci: Fossil

Fossil Sport to najnowszy smartwatch tego producenta. Tym razem grupą docelową są aktywni użytkownicy, którzy powinni docenić jego charakterystykę. Jaka ona jest?

 • Fossil Sport to stylowy smartwatch sportowy
A A

Fossil robi bardzo dobre smartwatche, które cieszą się dobrą sławą także w naszym kraju. Producent stara się dynamicznie rozszerzać swoją ofertę i niedawno zaprezentował eleganckie modele z linii Q czwartej generacji, a teraz dołączają do nich inteligentne zegarki sportowe.

Nie mają zbyt oryginalnej nazwy, ale dają powody, by się nimi zainteresować. Fossil Sport to smartwatche dla aktywnych, a więc lekkie i wygodne, z silikonowymi paskami oraz kompletem najważniejszych funkcji do monitoringu ćwiczeń i kondycji.

Fossil Sport smartwach

Sercem zegarka spod tego znaku jest Snapdragon Wear 3100, który z powodzeniem powinien zapewniać płynne działanie systemu Wear OS i poszczególnych funkcji. Producent postarał się też o koprocesor, który bierze na siebie mniejsze zadania (takie jak liczenie kroków czy wyświetlanie godziny).

Fossil Sport facet

Działający pełną dobę między ładowaniami Fossil Sport jest wyposażony w pulsometr oraz moduły GPS i NFC. Pozwala więc użytkownikowi czuwać nad swoim tętnem, dokładnie śledzić parametry biegu oraz wykonywać płatności mobilne bez smartfona. 

Fossil Sport zegarek

Smartwatch wykorzystuje Bluetooth Smart / 4.2 LE i WiFi. Pozwala korzystać z rozmaitych aplikacji (takich jak Spotify czy Uber) oraz wyświetla powiadomienia ze smartfona. Nie można też nie wspomnieć o tym, że jest wodoszczelny (i można w nim pływać).

Producent przygotował dwie wersje rozmiarowe (41 i 43 mm) oraz 28 pasków. Modele z linii Fossil Sport trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, a zakup jednego z nich będzie wiązał się z wydatkiem na poziomie 255 dolarów. 

Źródło: New Atlas, Fossil

Odsłon: 3883 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Dudi4Fr
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-11-09 10:01

  W końcu zegarki z W3100, koniec z prehistorycznym snapem 210 pod przykrywką.

  Ale 255$ (279€ w Europie) za podstawowy model Sport to trochę dużo. Mam nadzieje że zrobią nowego EXPLORIS HR z W3100.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!