Na topie

FotoCamp 2019 z plejadą gwiazd i mocą atrakcji

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Foto Ciekawostki Wydarzenia Producenci: Canon

Jeśli jesteście miłośnikami fotografii, to zarezerwujcie sobie czas między 12 a 16 czerwca. W tych dniach odbędzie się FotoCamp 2019.

  • FotoCamp 2019 z plejadą gwiazd i mocą atrakcji
A A

Od 12 do 16 czerwca na terenie Camp66 w Ścięgnach pod Karpaczem odbędzie się FotoCamp 2019 – festiwal fotograficzny organizowany przez fotografów National Geographic Polska. Przez pięć dni uczestnicy będą mogli obejrzeć niezwykłe zdjęcia i porozmawiać z ich autorami, wziąć udział w spotkaniach, prelekcjach i warsztatach, a także sprawdzić w akcji nowoczesny sprzęt.

Swoją obecność na imprezie potwierdziła firma Canon, która przywiezie ze sobą wiele interesujących urządzeń: od profesjonalnych lustrzanek i obiektywów, po pełnoklatkowe bezlusterkowce z serii EOS R. Wśród atrakcji dodatkowych czekających na odwiedzających strefę producenta znajdą się: sprawdzanie przebiegu migawki, wykonywanie podstawowych regulacji czy też czyszczenie matrycy – aby z tego skorzystać, trzeba jednak dokonać bezpłatnej rejestracji w programie CPS

FotoCamp 2019 info

Do Ścięgien przyjedzie ponad 60 gości, wśród których nie zabraknie Kacpra Kowalskiego, Marcina Jamkowskiego, Maćka Moskwy, Tomasza Tomaszewskiego czy Marcina Zaborowskiego. Twórcy opowiedzą „o swoich podróżach, początkach przygody z fotografią, roli fotoreportażu czy wyzwaniach w pracy fotografa prasowego” – jak czytamy w oficjalnej zapowiedzi. 

Więcej informacji na temat tego wydarzenia, można znaleźć na jego oficjalnej stronie

Źródło: FotoCamp, Canon

Odsłon: 17274 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!