Na topie

Świetna strategia 4X za darmo - Galactic Civilizations II: Ultimate Edition

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: strategia Producenci: Stardock

O jej oprawie wizualnej lepiej nie mówić, ale jeśli chodzi o samą przyjemność z rozgrywki, to jest to jedna z najlepszych strategii 4X, jakie ukazały się w tym wieku. Gra Galactic Civilizations II w wersji Ultimate Edition jest teraz dostępna za darmo.

 • Świetna strategia 4X za darmo - Galactic Civilizations II: Ultimate Edition
A A

Humble Store ostatnio rozpieszcza graczy, którzy chcieliby pograć w ciekawe tytuły i nie wydawać na nie ani grosza. W ramach kolejnej rozdawniczej akcji można zgarnąć w taki sposób Galactic Civilizations II w wersji Ultimate Edition, a więc solidną strategię 4X wraz z dodatkami.

Na zestaw składają się zbierające oceny w okolicach 9/10 elementy: „podstawka” o podtytule Dread Lords oraz dwa rozszerzenia – Dark Avatar i Twilight of the Arnor. Dla miłośników gatunku oznacza to niezliczone godziny zabawy.

Galactic Civilizations II oddaje w ręce graczy mnóstwo swobody – nie chodzi tylko o nieograniczoną eksplorację, ale też wiele cywilizacji do wyboru, możliwość stworzenia własnego statku kosmicznego w 3D oraz kilka różnych ścieżek prowadzących do zwycięstwa.

Grę w postaci steamowego kodu można pobrać z poziomu sklepu Humble Store bez opłat. Trzeba się jednak pospieszyć, bo akcja kończy się 19 maja o godzinie 19.00. Zainteresowanych odsyłamy na kartę gry Galactic Civilizations II: Ultimate Edition.

Źródło: Dark Side of Gaming

Odsłon: 3742 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. BrumBrumBrum
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-05-30 14:50

  lipa, spóźniłem się.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!