Na topie

Galax GeForce GTX 1660 Ti - pudełko uchwycone na zdjęciach

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Karty graficzne

Wygląda na to, że producenci już są przygotowani do premiery nowej karty graficznej Nvidii. Swój model opracowała również firma Galax.

  • Galax GeForce GTX 1660 Ti - pudełko uchwycone na zdjęciach
A A

Coraz większymi krokami zbliża się premiera karty graficznej Nvidia GeForce GTX 1660 Ti. Potwierdził to również jeden z użytkowników serwisu Reddit, który ma dostęp do kart i opublikował zdjęcia opakowania autorskiego modelu od firmy Galax (dawniej Galaxy).

Opublikowane zdjęcia potwierdzają wcześniejsze przecieki odnośnie specyfikacji – karta bazuje na architekturze Turing i dysponuje pamięcią wideo typu GDDR6.

Galax GeForce GTX 1660 Ti

Co prawda na zdjęciach nie ujęto samej karty, ale wiemy, że wykorzystuje ona chłodzenie z dwoma wentylatorami oraz dysponuje trzema rodzajami wyjść wideo: DVI-D, HDMI i DisplayPort.

Galax GeForce GTX 1660 Ti

Pozostało jedynie przypomnieć, że GTX 1660 Ti ma zostać zaprezentowany jeszcze w tym tygodniu. Sugerowana cena karty to podobno 279 dolarów.

Źródło: Reddit

Odsłon: 7058 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
  1. -zxc-
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2019-02-11 12:27

    jakie piękne pudełko! XD ...ludzie są dziwni ;)

    Skomentuj

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-02-12 12:40

      hehe, szkoda że nie render pudełka :D

      Skomentuj

  2. Wenezo
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2019-02-11 13:44

    Pudełkowy zawrót głowy:D

    Skomentuj

  3. Geriavit
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2019-02-11 14:19

    Gdzie je można zamowic? Wziąłbym sobie ze 4 w przedsprzedaży. Ile fpsów takie pudełko wyciąga w pasjansie?

    Skomentuj

  4. malcolmx
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-02-11 14:39

    Panie Pawle - czy nie wstyd Panu podpisywać się pod takim artykułem? Śmietnik.

    Skomentuj

    1. Geriavit
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-02-11 14:45

      Bez przesady. Po pierwsze jest się z czego pośmiać, a po drugie jest to jakieś potwierdzenie dotychczasowych przecieków odnośnie specyfikacji.

      Skomentuj

      1. BrumBrumBrum
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2019-02-12 12:41

        no to niech w artykule będzie "mamy kolejny przeciek dot. specyfikacji, znaleźliśmy informacje na pudełku".

        za to art gloryfikuje kawałek zadrukowanej tektury :)

        Skomentuj

  5. BonzoCLS
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-02-11 15:40

    News roku :D:D Zaraz wleci kolejny hit pokroju : "przecieki donoszą ze swoje wersje przygotowuje również MSI, ASUS i Gigabyte!" :D

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-02-12 10:08

      "Uchwycone zostały takze ich pudełka" i pyk nastepne 3 artykuły :)

      Skomentuj

  6. SRBPL
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2019-02-11 16:41

    Kiedy w końcu dacie testy pudełek!?!?

    Skomentuj Historia edycji

    1. JanuszJestem
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-02-12 10:00

      To jeszcze ja dopytam - kiedy pudełko będzie w komparatorze?

      Skomentuj

  7. Makkk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-12 09:46

    Szkoda, że Galax(y) nie jest już u nas dostępny. Miałem od nich kiedyś GeForce'a 8600 GE i był solidnie wykonany. Zawsze to jakiś kolejny producent, a przez to i większy wybór między niereferentami.