Na topie

Galaxy A6 i Galaxy A6+ w promocji - szansa na oszczędności i prezent

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Promocje Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Smartfony Galaxy A6 i Galaxy A6+ objęte zostały promocją, dzięki której przy odsprzedaży starego smartfona otrzymać można dodatkowo 250 zł, niezależnie od stanu urządzenia.

 • Galaxy A6 i Galaxy A6+ w promocji - szansa na oszczędności i prezent
A A

Kilka dni temu pisaliśmy o polskich cenach Galaxy A6 i Galaxy A6+. Mówiąc delikatnie, nie są one szczególnie atrakcyjne. Na szczęście producent przygotował promocję, która dość radykalnie zmienia sytuację.

Obydwa modele objęte zostały promocją, która przy zakupie pozwala odsprzedać swojego starego smartfona i zyskać maksymalnie 1720 złotych. Dodatkowo producent daje szansę za zgarnięcie kodu, który podwyższy wycenę starego smartfona o 250 złotych, niezależnie od stanu urządzenia.

Wszelkie informacje, w tym regulamin trwającej do 15 lipca promocji i narzędzie do wyceny smartfonów znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Galaxy A6 i Galaxy A6+ w promocji

Dodatkowo w przypadku sięgania po Galaxy A6+ liczyć można na prezent w postaci głośnika JBL Flip 3, który w większości sklepów wyceniany jest na około 350 złotych. Ta oferta obowiązuje do 30 czerwca. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Galaxy A6+ z głośnikiem

Źródło: samsung

Odsłon: 4159 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Smartfony w marketplace

 1. Dragonik
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2018-05-25 10:29

  W tyłek można sobie wsadzić te wszystkie promocje jak dla mnie. Niespełnieni didżeje powinny się rzucić bo jest "gratis" głośnik.

  Skomentuj

 2. ahael
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-05-26 11:01

  Cenami Samsunga i ich absurdem powinien się zająć Wasz kamerzysta Patryk... :). 1600 - S7 lub dokladasz 200 i masz S8. Patrząc na inne, chińskie marki ma się za tą kasę nowe flagowce...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!