Na topie

Galaxy Note 7 trafił do GTA 5 - jako... materiały wybuchowe

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Mobile Telefony Gry Smartfony Tematyka: Grand Theft Auto Na Topie Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Bardzo humorystyczne podejście do problemów, z jakimi boryka się Galaxy Note 7.

 • Galaxy Note 7 trafił do GTA 5 - jako... materiały wybuchowe
A A

O Galaxy Note 7 mówi się ostatnio naprawdę sporo, niestety zazwyczaj w mało pozytywnym tonie. Cierpiący na problemy z wybuchającymi bateriami smartfon został wycofany ze sprzedaży, trwa proces wymiany wadliwych egzemplarzy, co dla większości osób nie jest tematem do żartów. Nie dla wszystkich.

Na scenę wkraczają tutaj twórcy modów do gier, a konkretnie jeden z nich ukrywający się pod pseudonimem HitmanNiko. Przygotował on modyfikację do Grand Theft Auto V, w której centrum uwagi znalazł się właśnie Galaxy Note 7.

Nawiązując do problemów urządzenia nie będziemy jednak korzystać z niego w tradycyjny sposób. Dzięki omawianej modyfikacji Galaxy Note 7 dołącza bowiem do arsenału. Zaglądając do sklepu znajdziemy wszystkie dobrze znane graczom pozycje z wyjątkiem bomby przylepnej. To właśnie ją zastępuje Galaxy Note 7, przy pomocy którego siać można zniszczenie na ulicach Los Santos.


Co sądzicie o takiej modyfikacji? Zainteresowani znajdą ją pod tym adresem. Pamiętajcie, że jak wszystkie tego typu elementy tak i tego moda instalujecie na własną odpowiedzialność.

Źródło: gta5-mods, Modded Games

Odsłon: 11219 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij
 1. gural23
  Oceń komentarz:

  15    

  Opublikowano: 2016-10-03 18:28

  HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH I dobrze.

  Skomentuj

 2. spocco
  Oceń komentarz:

  5    

  Opublikowano: 2016-10-03 18:28

  Z jajem, fajne. Abstrachując od samego moda... szkoda tylko, że przysłowiowego Kowalskiego za posiadanie noża w miejscu publicznym, traktuje się jak kryminaliste czy terroryste, a tu proszę.. pewien koncern wypuścił do sprzedarzy urządzenie, które można potraktować jako samowybuchającą bombę, jako narzędzie destrukcji innych ludzi! i o żadnych aresztowaniach ani widu ani słychu. Odpowiedzialność jak zwykle uciszy się przy pomocy pieniędzy, których akurat mają pod dostatkiem i żadna odpowiedzianość czy kara nikogo nie spotka. Smutne.

  Skomentuj

  1. Szymon331
   Oceń komentarz:

   12    

   Opublikowano: 2016-10-03 21:28

   Lecialem ostatnio do grecji i naprawde sa na sciankach przy odprawie zdjecia i informacje ze wnoszenie Notea 7 na poklad jest zabronione. Traktuja go wespol z nozem, pistoletem, topotrem jak bron ;)

   Skomentuj

 3. Kuba00PL
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2016-10-03 18:49

  Spodziewałem się tego. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  Skomentuj

 4. Stashqo
  Oceń komentarz:

  7    

  Opublikowano: 2016-10-03 18:57

  W czasie moich ostatnich dwóch lotów, wszystkim posiadaczom note7 nakazano wyłączyć i odłączyć urządzenia od wszelakich powerbanków. Na mojego note4 też się jakoś podejrzliwie steward patrzył, paranoja normalnie ;) Nie to, że Samsungowi nie powinno się dostać bo wypuszcza takie buble w topowym segmencie, ale przypadki samozapłonów smartfonów to nie pierwszyzna i nie wiem czemu robi się wokół tego tyle zamieszania.

  Skomentuj Historia edycji

  1. michalje
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2016-10-04 06:33

   Czemu uważasz to za paranoję? Wiesz czym jest paranoja?

   Skomentuj

  2. markovfreeman
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2016-10-04 06:56

   O czy Ty gadasz? Jaka paranoja? Przykład samsunga, jest jak sobie przypominam chyba jedynym przypadkiem wybuchów baterii na taką skale. Przytocz mi proszę firmę lub model, z którym działo się to samo. Nie zapominajmy, że ten crap mógł spowodować ciężkie obrażenia u swojego użytkownika, także Twoje bagatelizowanie tej sprawy jest żałosne. Samsungowi natomiast należy się fala pozwów do sądu.
   Wynika neszcze wg Ciebie, że brak tej megawady powinien być zarezerwowany tylko dla flagowców. Reszta modeli niech płonie, a co tam;)

   Skomentuj Historia edycji

 5. vic8787
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2016-10-04 15:15

  Mnie to bawi.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!