Na topie

Galaxy S10 może pojawić się w aż 3 wersjach

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Wedle koreańskich źródeł, producent zdecyduje się na aż 3 wersje przyszłorocznego flagowca. Jedna z nich oferować ma potrójny aparat główny oraz czytnik linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem.

  • Galaxy S10 może pojawić się w aż 3 wersjach
A A

Samsung przyzwyczaił nas do tego, że kolejni przedstawiciele serii Galaxy S oferowani są w dwóch wersjach. Być może w przyszłym roku taki stan rzeczy ulegnie zmianie.

Już od dłuższego czasu mówi się o pracach nad Galaxy S10 i chyba nikt nie wątpi w to, iż w odpowiednim czasie doczekamy się jego premiery. Najnowsze doniesienia są jednak bardzo interesujące, ponieważ nakazują nam oczekiwać aż 3 wersji smartfona.

Wedle koreańskich źródeł są one rozwijane pod kodowymi nazwami Beyond 0, Beyond 1 oraz Beyond 2. Różnic w specyfikacjach powinno być kilka, niemniej te najistotniejsze dotyczyć mają wyświetlaczy oraz aparatów.

Beyond 0 oferować ma 5,8-calowy wyświetlacz bez zakrzywionych krawędzi oraz pojedynczą kamerę. W Beyond 1 wyświetlacz o tej samej przekątnej ma być już zakrzywiony, dodatkowo wymienia się podwójną kamerę. Najbardziej zaawansowany Beyond 2 przynieść powinien z kolei 6,2-calowy wyświetlacz (również zakrzywiony) ze zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych oraz potrójną kamerę. Jakiś czas temu mogłoby to wydawać się mało prawdopodobne, ale w przypadku Huawei P20 Pro pokazano, że z większej liczby obiektywów można zrobić świetny użytek.

Oficjalnej premiery smartfonów Galaxy S10 spodziewać należy się na początku przyszłego roku.

Źródło: gsmarena

Odsłon: 4848 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. misiofazi
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-26 00:50

    Bateria minimum 10000mAh, reszta może pozostać bez zmian....

    Skomentuj

  2. trojan116
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-06-26 00:55

    Do finalnej wersji i tak wypanie jeden chyba ze chcą zrobić coś w rodzaju
    S10 - jeden aparat i podstawowa konfiguracja najbiedniejsza
    S10+ -dwa aparaty i lepsza konfuguracja
    S10[wstaw jakąs specjalną nazwe z okazji 10] 3 trzy aparaty i jakieś bajery w rodzaju największa ilośc ramu pamieci wbudowaniej itd

    Skomentuj

  3. biesz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-26 06:12

    To byłby krok w tył. Ostatnią wersją Galaxy S oferującą płaski wyświetlacz był S7.
    Plotka wydaje się być wyssana z palca na fali doniesień o trzech wersjach iPhona.
    Obstawiam dwie wersje. Normalną i z plusem gdzie plus może mieć trzy aparaty lub dwa, z czego jeden możliwościami będzie dorównywał temu z Huawei. Można założyć, że prawdopodobnie będzie lepszy zważając, że Samsungowi zależy aby wylądować na szczycie rankingu DxOMark.

    Skomentuj

  4. Guczi04
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-06-26 08:32

    Dobrze, niech wychodzi prędko i snoby biorą kredyty, to wciąż świetne modele S8 i S9 stanieją.

    Skomentuj

      1. Guczi04
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2018-06-26 10:23

        Chyba za granicą. Nawet magazynierzy mogą sobie kupić za gotówkę po dwóch miesiącach odkładania. W cebulandii 4000 zł na rękę miesięcznie dużo osób zarabia? Nawet jeśli, to po opłatach ile musieliby na niego odkładać? 6 miesięcy? Gdyby nie złotówko abonamenty, to chodzilibyście z jakimiś dziadowskimi HTC sprzed kilku lat.

        Skomentuj

          1. Guczi04
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-06-26 11:56

            Lepiej bym tego nie ujął :)

            Śmieszą mnie te internetowe kozaczki na forach, ktorzy obwieszczają, że ich stać, a tak naprawdę to biedota i snoby, ktorzy mają flagowce na abonament i gadżeto zabawki na kredytach haha. Do takiego stylu życia należy zarabiać minimum 15.000 zł miesięcznie, no chyba, że chcecie oszczędzać tylko na zabawki. Co za cebula...

            Skomentuj

          2. Guczi04
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-06-26 23:26

            Nienawidzę zawsze mieć racji.

            Skomentuj

        1. IksKwadrat
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2018-06-26 11:01

          Nowe flagowce wychodzą po to, żeby kupić zeszłorocznego flagowca za 60% ceny :D

          Skomentuj

        2. Smuga
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2018-06-26 11:20

          A z ciebie znowu wyłazi cebula... To, że ciebie nie stać i (niestety znacznej części mieszkańców tego kraju, ale to nie wina producenta), nie daje ci prawa nazywać nikogo snobem. Sam zarabiam przeszło 11k bo jestem programistą (a to nie tak dużo jak na moją branżę, mój znajomy jest prawnikiem i kosi 3 razy tyle co ja a zupełnie normalny z niego człowiek), i co buraku? Jak byłem biednym studenciną też plułem na drogi sprzęt, teraz widzę jakie to było żałosne.

          Skomentuj

          1. Guczi04
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-06-26 14:43

            Może powiem tak, żebyś zrozumiał gołotyłkowy plebsiku bez grosza. Tu nie chodzi o licytację, w której kto więcej zarabia i na co go stać, bo moi rodzice z samego wynajmu parteru domu wczasowego restauracji dostaja 40.000 zł za dwa miesiące, a po drugiej stronie sklepikowi za 24.000 zł i do tego zarobek z wynajmu 14 pokoi gościnnych 3, 4 osobowych, a do tego tata z moim bratem wynajmują maszyny budowlane. A i jeden beczkowóz do nieczystości płynnych, który latem zarabia 2000zł dziennie, więc nie podskakuj tam za wiele internetowy napinaczy jaki Ty to majętny jesteś.

            Tu chodzi o większy obraz sprawy, a mianowicie o to, że ogółu polskiego społeczeństwa nie stać na nowy telefon za 4000zł chyba, że na abonament. Gdzie za granicą nad takimi rzeczami nie rozmyślaja zbytnio, tylko po prostu kupują i używają.

            Skomentuj

  5. kaviter
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-06-26 10:26

    To może zrobią flagowca dla mnie ??? Ekran 4.5", bateria 5000 mAh i tył z antypoślizgowego materiału ???

    Skomentuj

  6. Geralt
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-06-26 11:11

    Mam S8 i niestety tak jak obawialem sie przy zakupie zagiety ekran to wiecej wad niz zalet. W szczegolnosci ograniczylo mi to mozliwosci wyboru folii i teraz pod folie wchodzi brod (co nie mialo miejsca przy innych plaskich modelach). Jednoczesnie dyskusyjne jest polaczenie wydluzonego ekrany z jeszcze zaokragleniem na bokach, bo obszar roboczy jest bardzo waski, nawet ciezko oglada sie filmy na stronach, bo czesto nie wchodza w pionie:). A nie zawsze chce mi sie wlaczac na caly ekran. Wiec jak kiedys (nie szybko) bede kupowal kolejny telefon to prawdopodobnie bym rozwazal powrot do plaskosci :). Ale oczywiscie jak znam zycie te plaskie to beda najbiedniejsze wersje.

    Skomentuj

    1. n4zgul
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-06-26 12:11

      Kup sobie RhinoShield zamiast jakies folii , w moim S9 doskonale się sprawdza już kilka razy go upusciłem na glebe i nawet zadrapania nie złapał.

      Skomentuj

  7. Eryk333
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-27 13:18

    Ja mam Samsunga S5 Neo kupionego w 2015 roku wraz z Flip wallet ma już 3 lata a wygląda jak by dziś był kupiony maam pieniądze i mógł bym wymienić na s9 czy tego co będzie s 10 ale w życiu są ważniejsze sprawy niż smartfon odkładanie na czarną godzinę i nie przewidziane wydatki i inne a nie szpanowaniem rok nowym flagowcem a potem co zupe z niego mam gotować lub sprzedać za grosze i w plecy smartfon służy do dzwonienia netu i wiadomości a wymienia się go jak padnie pozdr myślących.

    Skomentuj

  8. Eryk333
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-27 13:23

    A i jeszcze jedno tak dla info bogactwa nie ocenia się po smartfonie a po majątku jaki się posiada finansowym i umysłowym.