Smartfony

Galaxy S6 Edge jeszcze potężniejszy - zaprezentowano Iron Man Limited Edition

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2015-05-26

Smartfon nawiązuje do dobrze znanego bohatera, ale najważniejsze jest w tym miejscu to, że nie tylko motywem na tapecie, ale również swoją obudową.

Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition

Galaxy S6 Edge to jeden z najwydajniejszych smartfonów dostępnych teraz na rynku, ale producent zdecydował się na zabieg, który uczynić ma go jeszcze potężniejszym. Urządzenie doczekało się ciekawego wariantu specjalnego - Iron Man Limited Edition.

Nie trzeba szczególnie długo rozpisywać się z czym będziemy mieli tutaj do czynienia. Smartfon nawiązuje do dobrze znanego bohatera, ale najważniejsze jest w tym miejscu to, że nie tylko motywem na tapecie, ale również swoją obudową w kolorze czerwonym ze złotymi akcentami.

Jednocześnie producent pokusił się o przygotowanie ładowarki w tych samych akcentach oraz limitowanego pudełka. Sama specyfikacja względem podstawowej wersji pozostała bez zmian. Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition oferowany będzie z 64 GB pamięci wewnętrznej.

"Jesteśmy podekscytowani tym, że możemy zaoferować naszej światowej klasy smartfon Galaxy S6 Edge zaprojektowany specjalnie dla fanów Iron Man, będący owocem naszej dalszej współpracy z Marvel." - Younghee Lee z Samsung Electronics


Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition już jutro pojawi się na rodzimym rynku producenta. W czerwcu trafić ma także do innych państw.

Źródło: phonearena, Samsung

marketplace

Komentarze

25
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Wygląda spoko, mogliby coś takiego jeszcze za batmanem zrobić bo czerwony smartfon mało do czego pasuje.
 • avatar
  Też mi się podoba, ale cena będzie zapewne kosmiczna.
 • avatar
  Franz za to w Polsce nie brakuje 30-40 latków o mentalności geriatryka (z całym szacunkiem dla tej grupy społecznej). Przedni pomysł ,skierowany do fanów , myślę że wersja Star Wars zrobiłaby większą furorę.
  Zaloguj się
 • avatar
  A będąc w temacie. Choć sama zmiana to tylko kosmetyka, to stwierdzam że Edge jest świetnym rozwiązaniem. Jak czytałem o tym to wydawało mi się dziwne, ale kiedy, dzięki Play, wylądowałem na IFA i zobaczyłem "rękowo" jak to działa to uznałem że Samsung nadal pamięta co to innowacja. Świetne jak dla mnie rozwiązanie.
 • avatar
  Odnośnie tytułu-w czym ta wersja jest potężniejsza? Czy specyfikacja się zmieniła? Bo inne serwisy podają że nie.
  Zaloguj się
 • avatar
  Wieś śpiewa i tańczy tak jak to w piosence 3 W "zdejmij to wiejski lans, zdejmij to festyn zgasł"
 • avatar
  To raczej wersja dla dzieci, a nie dla poważnych ludzi - wygląda jak zabawka.
  Chociaż w USA nie brakuje 40-latków o mentalności dziecka to chętnie kupią.
  Zaloguj się
  -22
 • avatar
  http://cdn03.androidauthority.net/wp-content/uploads/2015/03/galaxy-s6-avengers-1.jpg
 • avatar
  Jak to 'Galaxy S6 Edge jeszcze potężniejszy', skoro 'Sama specyfikacja względem podstawowej wersji pozostała bez zmian'? Daje to jakieś super moce dla smartfona, typu Xray przez ściany albo umiejętność lewitowania nad biurkiem?
 • avatar
  galaxy s6(edge) z "malowaniem" od Marvela wygląda chyba najlepiej w wersji "Iron Man", chociaż w moim odczuciu maska Iron Mana na tyle telefonu trochę szpeci.
 • avatar
  "Edycja wiedźmińska" to by było coś! Edycja Iron Man jakoś do mnie nie przemawia. Wolę jednak czarne smartfony + ewentualnie jakieś dobrze dobrane wstawki.
 • avatar
  Pytanie tylko czy w tej wersji zamiast baterii jest "arc reactor"?