Smartfony

Galaxy S7 za 700 euro? - nieoficjalne informacje zdradzają cenę smartfona

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2016-02-12

Cena Galaxy S7 raczej nas nie zaskoczy. Być może do smartfona dołączany będzie jednak ciekawy prezent.

Galaxy S7 cena

Temat Galaxy S7 powraca raz jeszcze. Tym razem w centrum zainteresowania znalazły się informacje dotyczące sprzedaży smartfona, a co za tym idzie także jego ceny.

Jaki wydatek stanowić będzie sięgnięcie po nowego flagowca koreańskiego producenta? Wygląda na to, że wyceniony zostanie on na 699 euro. Trudno uznać te doniesienia za zaskakujące, niemniej warto nadmienić, iż mowa tu o wersji z 32 GB pamięci wewnętrznej, a więc tej najskromniejszej.

To jednak nie wszystko. Źródła mówiące o powyższej cenie ujawniają coś jeszcze. Przedsprzedaż Galaxy S7 ruszyć ma już w dniu jego prezentacji (21 lutego). Korzyścią dla kupujących smartfona najwcześniej miałby być bardzo ciekawy prezent - gogle Gear VR. W sklepach Galaxy S7 znaleźć powinien się 11 marca, ale już bez gogli.

Zobaczymy czy producent rzeczywiście zdecyduje się na tego typu formę sprzedaży swojego nowego flagowego modelu. Co powiedzielibyście na dodatek w postaci wspominanych Gear VR? Skłoniłoby was to do zamówienia przedpremierowego?

Źródło: sammobile, bgr

marketplace

Komentarze

23
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Podobną cenę ma teraz Galaxy S6 z goglami Gear VR.
 • avatar
  Jak beszie system z Nexusa, to biore.
  Zaloguj się
 • avatar
  Ale trzeba mieć zryty łeb żeby kupić ten szajs za tyle kasy.
  Zaloguj się
 • avatar
  Mają w D klienta i dla tego Note 3 wymienię na Motorole a przy dobrej aktualizacji i oprogramowaniu działał by jak marzenie jeszcze bardzo długo.
  Zaloguj się
 • avatar
  Czekam na wersje Edge :)