Na topie

Galaxy S7 za 700 euro? - nieoficjalne informacje zdradzają cenę smartfona

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Cena Galaxy S7 raczej nas nie zaskoczy. Być może do smartfona dołączany będzie jednak ciekawy prezent.

Galaxy S7 cena

AA

Temat Galaxy S7 powraca raz jeszcze. Tym razem w centrum zainteresowania znalazły się informacje dotyczące sprzedaży smartfona, a co za tym idzie także jego ceny.

Jaki wydatek stanowić będzie sięgnięcie po nowego flagowca koreańskiego producenta? Wygląda na to, że wyceniony zostanie on na 699 euro. Trudno uznać te doniesienia za zaskakujące, niemniej warto nadmienić, iż mowa tu o wersji z 32 GB pamięci wewnętrznej, a więc tej najskromniejszej.

To jednak nie wszystko. Źródła mówiące o powyższej cenie ujawniają coś jeszcze. Przedsprzedaż Galaxy S7 ruszyć ma już w dniu jego prezentacji (21 lutego). Korzyścią dla kupujących smartfona najwcześniej miałby być bardzo ciekawy prezent - gogle Gear VR. W sklepach Galaxy S7 znaleźć powinien się 11 marca, ale już bez gogli.

Zobaczymy czy producent rzeczywiście zdecyduje się na tego typu formę sprzedaży swojego nowego flagowego modelu. Co powiedzielibyście na dodatek w postaci wspominanych Gear VR? Skłoniłoby was to do zamówienia przedpremierowego?

Źródło: sammobile, bgr

Odsłon: 7467 Skomentuj newsa
Komentarze

23

Udostępnij

Zobacz podobne

  1. maslascher
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-02-12 17:18

    Podobną cenę ma teraz Galaxy S6 z goglami Gear VR.

    Skomentuj

  2. Orlyyyy
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-02-12 17:22

    Ale trzeba mieć zryty łeb żeby kupić ten szajs za tyle kasy.

    Skomentuj

    1. Antiax
      Oceń komentarz:

      10    

      Opublikowano: 2016-02-12 17:56

      Jak kogoś stać to taki sprzęt kupuję - krytykowanie kogoś za to jest dopiero ignorancją i głupotą.

      Skomentuj

      1. Orlyyyy
        Oceń komentarz:

        -6    

        Opublikowano: 2016-02-12 19:46

        Jak ktoś kupuje szajs za duże pieniądze to dla mnie jest głupota :)

        Skomentuj

        1. Z_KILLER-V987
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2016-02-13 11:14

          Szajs powiadasz, no cóż rozumiem każdy ma swoje zdanie i opinie ale jeżeli przyjmiemy że to flagowiec i jest to dla ciebie szajs to pewnie jedziesz na iphone 10s z przyszłości?

          Skomentuj

          1. Orlyyyy
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2016-02-13 14:01

            Iphone to jeszcze większy szajs za jeszcze większą kasę więc nie trafiłeś :(

            Skomentuj

    2. Finear
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-02-12 18:26

      stać mnie, masz z tym problem?

      Skomentuj

      1. Orlyyyy
        Oceń komentarz:

        -12    

        Opublikowano: 2016-02-12 19:46

        Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

        Mam, skasujesz konto?

        Skomentuj

        1. Finear
          Oceń komentarz:

          6    

          Opublikowano: 2016-02-12 19:50

          cóż to świadczy tylko o twoim poziomie

          Skomentuj

      2. ahael
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2016-02-12 21:10

        Mnie też stać i uważam to za głupotę. Też dostanę multum minusów? Zapewne... bowiem to jeden z głównym sponsorów, a i opłaconych komentatorów też ma dużo... Ale niestety taka jest prawda :). Dodam od siebie 1sze lepsze argumenty jak brak odpowiedniego wsparcia jak za flagowy model i taką kasę za niego (pewnie 2, 3 aktualizacje dostanie i kupić trzeba nowy model), kolejna to np. touchwiz i kupa śmieci od Samsung'a "gratisowo" i inne... Także to czysty snobizm według mnie jak w przypadku Apple i jego iPhonów (chociaż te z kolei mają nieporównywalnie lepsze wsparcie).

        Skomentuj

        1. Finear
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2016-02-12 22:02

          akurat mi touchwiz sie bardzo podoba

          do tego dochodzi to że samsung ma fizyczne przyciski

          i wiele inne rzeczy

          Skomentuj

          1. ahael
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2016-02-18 07:45

            Na wsparciu Ci nie zależy kupując produkt za 3k+ PLN ? Kupisz nowy model za pół roku? To szacun... ja pomimo, że mnie też stać cenię sobie swoją pracę i pieniążki... fanaberie są fajne ale w postaci kolacji z żoną lub fajnych wakacji albo super prezenciku bez okazji:)

            Skomentuj

    3. naqerpl
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-02-12 18:36

      "nieoficjalne" wszystko napisane po tym słowie można sobie wsadzić między bajki :)

      Skomentuj Historia edycji

  3. Artur-9
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-02-12 17:23

    Mają w D klienta i dla tego Note 3 wymienię na Motorole a przy dobrej aktualizacji i oprogramowaniu działał by jak marzenie jeszcze bardzo długo.

    Skomentuj

    1. Kirito.
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2016-02-12 18:33

      Nie wiem co Ci przeszkadza w andku 5.0 na N3, widać nie potrafisz korzystać ze smartfonów, skoro teraz Ci nie "działa jak marzenie".

      Skomentuj

      1. ahael
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2016-02-12 21:12

        Note 3 powinien mieć ze swoją specyfikacją Androida 6.0.1 na tę chwilę z aktualizacjami bezpieczeństwa na poziomie 02.2016 - ale niestety tak nie jest bowiem wsparcie to dla tej marki kwestia odległa...

        Skomentuj

      2. figer
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-02-12 21:19

        Mnie N3 nie dziala dobrze na 5.0. Wciaga baterie w 1 noc. Rano jest zimny trup, a na 4.4 mam ubytku 1-2%.

        Skomentuj

        1. ahael
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2016-02-13 20:29

          Bo tutaj wina leży po stronie Samsung'a - nie daje klientom odpowiedniego wsparcia i najgorsze jest to, że nawet produktom klasy premium. Jak już pisałem ale powtórzę po raz kolejny przykładowo mam telefon chiński, flagowy model z czasu kiedy wyszedł Galaxy S4 (wcześniej posiadałem różne telefony od Apple, Samsung, Sony, Nokia, Nexus, LG...). Zaczęło się od Android 4.2, potem 4.4, teraz przez te 3 lata jest 6.0.1 i aktualizacje zabezpieczeń 02.2016. I takie coś pozostawiło mnie przy tym telefonie dłużej niż pół roku jak u poprzednich.. chociaż Nexus miał wiele aktualizacji ale cotygodniowe aktualizacje od chińskiego producenta oraz cena jego flagowych modeli utwierdza mnie w przekonaniu, że w przeciwieństwie do Samsung'a oraz innych firma nie ma mnie w d... Apple też ma długie wsparcie ale cena jest bez porównania z chińczykami w stosunku -> sprzęt i podzespoły. Tutaj niestety za logo trzeba słono zapłacić... a to jest dobre dla geeków i nerdów.

          Skomentuj

  4. PROCTON
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-02-12 18:52

    Czekam na wersje Edge :)

    Skomentuj

  5. elfirek
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-02-13 07:18

    Jak beszie system z Nexusa, to biore.

    Skomentuj

    1. aavil
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-02-14 14:39

      nieoficjalne AOSP :)

      Skomentuj

    2. ahael
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-02-18 07:46

      Samsung robi telefony ze wsparciem na forum XDA ^^