Na topie

Galaxy S8 z podwójną kamerą był naprawdę blisko

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Foto Smartfony Tematyka: fotografia smartfonowa Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Wygląda na to, że niewiele dzieliło nas od tego, aby modele Galaxy S8 i Galaxy S8+ okazały się smartfonami z podwójną kamerą.

  • Galaxy S8 z podwójną kamerą był naprawdę blisko
A A

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że przecieków na temat Galaxy S8 i Galaxy S8+ nie brakowało. Podczas premiery potwierdziła się zdecydowana większość z nich. Jednym z wyjątków okazały się doniesienia mówiące o podwójnej kamerze, której producent ostatecznie nie zastosował. Okazuje się jednak, że był tego całkiem bliski.

Do sieci trafiły właśnie zdjęcia prezentujące jeden z prototypów Galaxy S8+. Jest to o tyle interesujące, że zobaczyć możemy na nich urządzenie z podwójną kamerą. Mamy zatem dowód, że przecieki na temat takiego rozwiązania nie były wyssane z palca i producent rzeczywiście się do tego przymierzał.

Galaxy S8 Plus podwójna kamera

Całość zdaje się prezentować całkiem estetycznie, chociaż niektórzy zapytać mogą, gdzie podział się czytnik linii papilarnych? Tutaj odpowiedź jest jednak bardzo prosta. Producent do ostatniej chwili liczył, że uda mu się osadzić czytnik pod ekranem. Ostatecznie się nie udało i dlatego ulokowano go nietypowo, obok aparatu.

Oczywiście nie oznacza to, że o możliwości fotograficzne Galaxy S8 i Galaxy S8+ trzeba się martwić. Wprawdzie nad pełnym testem jeszcze pracujemy, ale pierwsze zdjęcia i materiały wideo wykonane Galaxy S8 już Wam prezentowaliśmy.

Źródło: sammobile, wccftech

Samsung Galaxy S8

Cena od 3 498 do 3 499

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 3343 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
  1. Antiax
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-18 10:07

    Tak prawdopodobnie będzie wyglądał Note 8.

    Skomentuj

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-04-18 13:49

      jak by nie wyglądał, niemal 4K PLN za słuchawkę którą się trzyma w kieszeni to jest totalny bezsens. nie po to się kupuje słuchawkę aby o nią drżeć, czy coś jej się nie stanie albo ktoś nie ukradnie. Słuchawka ma służyć człowiekowi a nie na odwrót, a tu wygląda że często jest na odwrót.

      Skomentuj

  2. chrismaliszewski
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-04-18 10:11

    Mój S7 się popsuł i będę go oddawać na gwarancji, której zapewne Samsung mi nie uzna. Teraz mam duży dylemat w kwestii wyboru pomiędzy S8, a G6. Byłem bardzo zadowolony z aparatu w S7, ale patrząc na brak widocznych zmian w przypadku S8 w tej kwestii zastanawiam się, czy w ogóle interesować się tym telefonem, czy może wybrać jednak G6 z podwójnym aparatem w tym szerokokątnym, a jestem "pasjonatą" zdjęć panoramicznych.

    Co wy byście wybrali? S8 czy G6?

    Skomentuj

    1. misiek12_sdz
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-04-18 10:55

      A za G5 patrzyłeś? Główny aparat lepszy niż G6 i w dobrym świetle niż S7, szeroki kąt gorszy niż G6. Pod względem bebechów to to samo co G6 (S821/820), minimalna różnica taktowań 2,35ghz vs 2,2ghz, i tak telefony nie utrzymają żadnej z tych wartości. Nie mówię że to lepszy smart, mniej poręczny, z mniejszym ekranem zapewne krótszym wsparciem ale nadal ciekawy i w znacznie lepszej cenie niż premiery.

      Skomentuj

      1. chrismaliszewski
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-04-18 12:23

        Dzięki za radę! Możesz mieć rację. Muszę w ogóle jeszcze zobaczyć nakładkę LG, bo ta od Samsunga BARDZO mi się podobała, bo Android Androidowi nie równy - po testach OnePlus 3T doeszedłem do wniosku "nigdy więcej", czyt. ich nakładka jest w moim odczuciu biedna, nieczytelna, mało funkcjonalna choć trzeba przyznać że system działa szybciej niż Samsung w NIEKTÓRYCH momentach.

        Ktoś może coś jeszcze doradzić?

        Skomentuj

        1. Akatzuky
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-04-18 14:16

          Zależy do czego używasz smartfona, jak tylko internet i filmy to bierz Samsunga. Ja szukałem smarta do gier, czyli duża moc mała rozdzielczość, i znalazłem jeszcze odblokowałem 4 dodatkowe rdzenie, co daje 8 rdzeni przy rozdziałce 720p :D Ogólnie na twoim miejscu bym szukał wśród starszych modeli bo dużo nie odbiegają a są tańsze, bardziej wytrzymałe, a w ogóle gdyby nie liczba rdzeni, to bym dalej używał Galaxy S2, który jest po prostu najlepszy i wszystko dzisiejsze to są kopie S2.

          Skomentuj

          1. chrismaliszewski
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-04-18 22:20

            Chodzi przede wszystkim o aparat. Tak więc kupowanie starszych modeli telefonów niż jedna generacja wcześniej nie wchodzi w rachubę. Dobrze jak byłby wodoszczelny, bo czasem w czasie moich wędrówek idzie się zamoczyć w wodzie. Musi też mieć pojemną baterie, która wytrzyma cały jeden dzień używania GPSa i robienia dużej liczby zdjęć.
            S7 było pod tym względem telefonem idealnym, dlatego BARDZO żałuję, że mój stary padł.

            Skomentuj

  3. pietrov
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-18 10:42

    Gdyby Teraz dali dwa aparaty to w s9 Nie mieli by co dać hehe

    Skomentuj

    1. XaRaDaS
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-04-18 15:25

      daliby 3 aparaty ;)