Na topie

Galaxy S9 i Galaxy S9+ z przeprojektowanym tylnym panelem

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Spodziewać można się podwójnej kamery, ale zdecydowanie milej przez wiele osób odebrana zostanie zmiana lokalizacji czytnika linii papilarnych.

 • Galaxy S9 i Galaxy S9+ z przeprojektowanym tylnym panelem
A A

Stylistyka smartfonów Galaxy S8 lub Galaxy S8+ nie musi podobać się każdemu, ale nie da się zaprzeczyć, że przeważają tu pozytywne komentarze. Nawet osoby je wygłaszające nie twierdzą jednak, że jest idealnie i być może producent wreszcie weźmie te głosy pod uwagę.

Wedle pierwszych informacji na temat Galaxy S9 i Galaxy S9+, nowe modele będą mogły pochwalić się przeprojektowanym tylnym panelem. Nie brzmi to szczególnie zaskakująco i chociaż nie padają konkrety to łatwo domyślić się, o co może tu chodzić.

Spodziewać można się podwójnej kamery, ale zdecydowanie milej przez wiele osób odebrana zostanie zmiana lokalizacji czytnika linii papilarnych. Umieszczenie go obok obiektywu aparatu okazało bardzo mało praktyczne, wielu użytkowników Galaxy S8 lub Galaxy S8+ (także Galaxy Note 8) narzeka na ergonomię.

Wariantów jest sporo, dobrze obrazują je rendery przygotowane przez redakcję phonearena.

Galaxy S9 render

Można oczywiście zakładać wariant, w którym czytnik linii papilarnych zostanie zintegrowany z wyświetlaczem, ale o takim rozwiązaniu słyszymy od lat, a na większą skalę nikt jeszcze go nie wdrożył. Mniej prawdopodobne wydaje się pójście krokiem Apple, które całkowicie zrezygnowało z omawianego elementu.

Źródło: phonearena

Odsłon: 7022 Skomentuj newsa
Komentarze

7

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. misiek12_sdz
   Oceń komentarz:

   3    

   Opublikowano: 2017-10-30 14:47

   Myślałem że będzie mi ich brakowało ale można je łatwo ukryć i nawet wtedy mocniejsze przyciśnięcie (force touch, nawet nieźle imituje fizyczne kliknięcie) tam gdzie był przycisk Home i wyjdzie do pulpitu. Nawet przy zgaszonym ekranie można wybudzać mocniejszym naciśnięciem (możliwość regulowania siły). Minusem tego może być przeniesienie czytnika linii na plecy ale po kilku godzinach bez problemu się przyzwyczaiłem. Plusem na pewno wygląd, nikt nie powie że S8 wygląda jak poprzednie samsungi czy telefony innego producenta.

   Skomentuj

  2. HardCorak
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-10-30 14:50

   a gdzie je mieli dać? wybrali mniejszy rozmiar co chyba było dobrym krokiem.

   Skomentuj

  3. kaalus
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-10-30 23:04

   Brak fizycznych przycisków spowodował że po raz pierwszy rozważam kupno Samsunga.

   Skomentuj

 1. Gatts-25
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-10-30 14:15

  No widzisz ja jestem akurat w gronie osób ,które przez brak fizycznych przycisków w SMARTFONACH ma możliwość szerszego wachlarza wśród wybieranych fonów dlatego do tej pory jeszcze siedzę na LG G2 i jeszcze posiedzę bo teraz muszę zmienić telefon żonie ,która do tej pory używa SAMSUNG WAVE 3 bez problemu tylko akumulator w nim wymieniany dwa raz był takie słabe dawali do niego.

  Skomentuj

 2. axelbest
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-10-30 16:49

  "Rendery przygotowane przez redakcję phonearena" - no.... no takie rzeczy to da się w paincie zrobić - skopiować/rozszerzyć/przenieść".

  Btw nadal nie rozumiem po co dawać ten przycisk z tyłu? Przecież gdy telefon leży wyświetlaczem do góry, aby coś na nim zrobić trzeba go podnieść. No w mordę jeża.... ktoś na serio uważa to za wygodne? Czy te pół centymetra jakie zajmował ten przycisk do tej pory z przodu, jest aż tak cenne?

  Skomentuj

 3. Danskyy
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-30 17:56

  Mam nadzieję że zostawią też jacka 3.5. Jak nie będzie, to będzie dla mnie bardzo duży minus. W sumie nie wiadomo też czy zostawią skaner XD

  Skomentuj Historia edycji

 4. benutzer
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-31 17:12

  Czytnik linii papilarnych będzie między dwoma aparatami.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!