Na topie

Gamingowe peryferia Bloody z technologią Light Strike

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Sprzęt do gier

Superkrótki czas reakcji i wysoka trwałość mają być cechami charakterystycznymi myszek Bloody P80 PRO RGB i P30 PRO RGB oraz klawiatury B760 z technologią Light Strike.

 • Gamingowe peryferia Bloody z technologią Light Strike
A A

Krótki czas reakcji to coś, czego mogą i powinni oczekiwać gracze poszukujący sprzętu, który pozwoli im osiągać jeszcze lepsze wyniki w ich ulubionych tytułach. Nowe peryferia marki Bloody mają to zapewniać dzięki technologii Light Strike.

Light Strike to przełączniki optyczne, które cechują się czasem opóźnienia zredukowanym do minimum, przez co rozumie się w tym przypadku 0,2 ms. Nie jest to jednak jedyny ich atut – kolejnym jest długa żywotność, szacowana na ponad 100 milionów wciśnięć. Elementy te zostały zastosowane w najnowszych urządzeniach peryferyjnych marki Bloody – myszkach P80 PRO RGB i P30 PRO RGB oraz klawiaturze B760.

Gryzonie nie różnią się od siebie właściwie niczym poza kształtem – P80 PRO RGB ma symetryczną konstrukcję, P30 PRO RGB zaś wyprofilowaną do prawej dłoni. W jednym i drugim modelu zastosowano wspomniane przełączniki Light Strike oraz sensor PMW3360. Ten optyczny czujnik jest obecnie jednym z najbardziej cenionych na rynku: za precyzję, niezawodność i szybkość. Dodajmy, że rozdzielczość pracy jest regulowana w zakresie od 100 do 12 000 DPI.

Bloody P30 PRO RGB

Nowe myszki mają również aluminiowe ślizgacze przystosowane do pracy na podkładkach, 8 programowalnych przycisków, podświetlenie RGB oraz 180-centymetrowe przewody zakończone wtykiem USB.

Kolejną nowością w ofercie tego producenta jest gamingowa klawiatura mechaniczna Bloody B760. Cechuje się ona minimalistyczną konstrukcją z sekcją numeryczną, silikonowymi nóżkami pozwalającymi na regulację wysokości, Anti-Ghostingiem i N-Key Rolloverem oraz przede wszystkim…

Bloody B760

…Przełącznikami Light Strike typu LK Orange, które „charakteryzują się wyczuwalnym pod palcem punktem aktywacji klawisza oraz przyjemnym dla ucha kliknięciem. Całkowity dystans jaki może pokonać przycisk to ok. 3 mm, jednak aktywacja następuje już po wciśnięciu na głębokość 1,8 mm” – czytamy w notce prasowej. Odnajdujemy tam też informację, że „siła nacisku potrzebna do aktywacji przełącznika to 40 gramów”.

Sugerowane ceny detaliczne tych urządzeń wynoszą 149 złotych w przypadku myszek oraz 199 zł, jeśli chodzi o klawiaturę.

Źródło: Galaktus, Bloody

Odsłon: 4896 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij

Sprzęt do gier w marketplace

 1. Tomasz Słowik
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-04-04 09:30

  Miał ktoś do czynienia z ich porzełącznikami w klawiaturach? Zbliżone to to jest do optomechanicznych switchy Razera?

  Skomentuj

  1. Wizzu
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2019-04-04 10:55

   W zasadzie to Bloody pierwsze wypuściło optyczne przełączniki w porównaniu do Razera, dlatego optyczne przełączniki Razera są zbliżone do przełączników LK od Bloody jak już :D

   Swoją drogą moja żona i ja mamy klawiatury od Bloody na tych przełącznikach (liniowe, bez kliku) i są super. Bardzo szybko reagują, wrażenie z pisania na nich jest zupełnie inne niż na zwykłych np. MX Cherry Redach...

   Skomentuj

   1. Tomasz Słowik
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-04-04 12:55

    Czyli te są liniowe bez kilku? :( Bo nie znalazłem testów tych konkretnych przełączników, a po zalaniu Black Widow kawą szukam nowego mechanika. Najlepiej jakby te przełączniki przypominały optyki z Huntsmana, ewentualnie zielone Razer albo niebieskie MX.

    Skomentuj

    1. Wizzu
     Oceń komentarz:

     2    

     Opublikowano: 2019-04-04 14:53

     Jeżeli chcesz liniowe i bez kliku to np Bloody b975 z przełącznikami LK Brown, lub b930 bez keypada też na Brownach. Jak chcesz żeby klikały to na LK Orange.

     Bawiłem się chwilę Huntsmanem i w sumie LK są identyczne. Nie zauważyłem różnic.

     Skomentuj

     1. Tomasz Słowik
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-04-04 15:45

      Dzięki wielkie! W takim razie jestem skłonny zamówić ją z neta w ciemno ;)

      Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!