Na topie

Garmin nuviCam LMTHD: nawigacja GPS, asystent i wideorejestrator w jednym

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Rejestratory samochodowe

Firma Garmin postanowiła stworzyć urządzenie, które będzie zawierało wszystko, czego od takiego gadżetu wymagać może nowoczesny kierowca.

Garmin nuviCam LMTHD

AA

Firma Garmin postanowiła stworzyć urządzenie, które będzie zawierało wszystko, czego od takiego gadżetu wymagać może nowoczesny kierowca. Jej nuviCam LMTHD to nawigacja GPS, asystent jazdy i wideorejestrator w jednym.

Pod nazwą Garmin nuviCam LMTHD kryje się urządzenie wyposażone w 6-calowy kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Na ekranie wyświetlana jest jednak nie tylko mapa, ale też szereg dodatkowych informacji. 

Podstawowym dodatkiem, znanym już z innych urządzeń tego producenta, jest HD Digital Traffic. Narzędzie to na bieżąco aktualizuje informacje z sieci, dzięki czemu możemy być pewni, że na trasie nie zaskoczą nas roboty drogowe, tamujący ruch samochód czy też korek. 

W nuviCam LMTHD nie zabrakło też funkcji asystenta. Możemy liczyć na informacje o jeździe zbyt blisko samochodu przed nami, o przekraczaniu dopuszczalnej prędkości na danym odcinku lub o przecięciu linii odgradzającej pasy ruchu.

Galeria

Garmin nuviCam LMTHD to także wideorejestrator. Nagrania w HD zapisywane są na karcie microSD o pojemności 4 GB, którą producent dołącza do zestawu. Dzięki modułowi GPS każdemu materiałowi przypisywana jest dokładna lokalizacja.

Dodajmy do tego możliwość obsługi głosowej, łączność Bluetooth oraz bardzo wiele dodatkowych funkcji (takich jak prognoza pogody czy wyszukiwanie lotnisk, sklepów itp.) i mamy urządzenie kompletne.

W Stanach Zjednoczonych urządzenie zadebiutuje w maju, w cenie 399,99 dolarów. Nie wiadomo jeszcze kiedy Garmin nuviCam LMTHD pojawi się w Europie i ile przyjdzie nam za ten gadżet zapłacić. 

Źródło: Garmin, Digital Trends 

Odsłon: 15791 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Rejestratory samochodowe w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!