Na topie

Geekbuying - atrakcje dla łowców okazji na koniec wakacji

Autor:
artykuł sponsorowany

więcej artykułów ze strefy:
Mobile

W sklepie internetowym Geekbuying ruszyło Fall Sale, czyli akcja promocyjna z ogromem przecenionych urządzeń i akcesoriów.

  • Geekbuying - atrakcje dla łowców okazji na koniec wakacji
A A

Koniec wakacji zbliża się nieubłaganie i powoli trzeba przygotowywać się na powrót do normalnego funkcjonowania. Uprzyjemnić ten powrót do szkoły i do pracy chce sklep Geekbuying, który na tę okazję przygotował szereg atrakcji dla łowców okazji.

Pierwszy etap akcji „Fall Sale” w Geekbuying już się rozpoczął i potrwa aż do następnego poniedziałku (28 sierpnia). Największa atrakcja to start przedsprzedaży smartfona Xiaomi Redmi Note 5A.

W Geekbuying przecenione zostały także wszystkie produkty z wybranych kategorii. Wystarczy wpisać kod promocyjny, by zyskać rabaty od 6 do nawet 10 proc. Kody te są następujące:

  • TABLET6 – 6% rabatu na tablety
  • TVBOX8 – 8% rabatu na przystawki TV
  • DRONE6 – 6% rabatu na drony
  • HETNQH6C – 10% rabatu na akcesoria sportowe

Geekbuying Fall Share

Sklep Geekbuying przygotował także specjalne promocje dla użytkowników portali społecznościowych. Można wygrać urządzenia (w akcji rozdawniczej), jak również obniżać ceny poprzez udostępnianie informacji na Facebooku, Twitterze i Google+.

Geekbuying Fall Flash

Każdego dnia, aż do poniedziałku, będą też organizowane specjalne promocje, w ramach których 8 wybranych produktów będzie można kupić w cenach niższych nawet o kilkadziesiąt procent. Te oferty szczególnie warto śledzić na bieżąco (i spieszyć się, bo liczba egzemplarzy jest ograniczona). Dopełnieniem całości są zaś specjalne oferty lokalne z szybką, darmową dostawą.

Źródło: Geekbuying

Odsłon: 4357 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Mobile w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!