Na topie

Geekbuying zaprasza na wyprzedaż urządzeń Xiaomi

Autor:
artykuł sponsorowany

więcej artykułów ze strefy:
Mobile

Geekbuying jest na rynku już 5 lat. Z tej okazji w sklepie trwają liczne promocje, najnowsza związana jest ze sprzętem marki Xiaomi.

  • Geekbuying zaprasza na wyprzedaż urządzeń Xiaomi
A A

Informowaliśmy ostatnio o 5 urodzinach sklepu Geekbuying. Przygotowanych zostało z tej okazji wiele promocji, w tym trwająca przez kilka dni Xiaomi Brand Sale.

Jak łatwo się domyślić, w tym przypadku oferta dotyczy urządzeń Xiaomi. Ta chińska marka dorobiła się już całkiem sporego grona zwolenników, także w naszym kraju. O okazji do znacznie tańszych zakupów warto zatem wspomnieć. Tym bardziej, że rabatami dotknięte zostały urządzenia z wielu kategorii.

Nie mogło zabraknąć oczywiście kojarzonych z tym producentem w pierwszej kolejności smartfonów, w tym najgorętszych propozycji takich jak bezramkowy Xiaomi Mi Mix czy flagowy Xiaomi Mi6 z procesorem Qualcomm Snapdragon 835 i podwójną kamerą. Naturalnie sięgnąć można też po szereg innych modeli tego producenta, także tych z najniższego pułapu cenowego.

Xiaomi Mi Mix
kliknij obrazek, by sprawdzić ofertę

Na co liczyć można poza smartfonami? Wbrew pozorom Xiaomi oferuje sporo sprzętu innego typu, o czym przeglądając karty omawianej promocji można się przekonać. Przecenami objęte zostały także smartwatche i opaski fitness, słuchawki, głośniki, kamery, gogle VR czy powerbanki. Nie zabrakło nawet urządzeń z kategorii małego AGD, a także szybko zwiększających ostatnimi czasy swoją popularność dronów.

Xiaomi Mi Drone
kliknij obrazek, by sprawdzić ofertę

Xiaomi Brand Sale trwa do 25 czerwca. Pełną ofertę promocji znajdziecie na stronie sklepu Geekbuying.

Źródło: Geekbuying

Odsłon: 7993 Skomentuj newsa
Komentarze

18

Udostępnij
  1. Razel
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2017-06-19 13:35

    te promocje to są tylko z nazwy, ceny nie odbiegają od zwyczajowych, a czasem są wręcz wyższe niż w innych chińskich sklepach.

    Skomentuj

    1. dolph
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-06-19 13:55

      Promo nie znaczy taniej, tylko znaczy... promo ;) Jak się ludzie jeszcze na to nabierają, to się to nigdy nie skończy ;/

      Skomentuj

    2. ostryb
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-06-19 18:23

      Dokładnie.
      3 tygodnie temu Mi Mix 6GB ram, plus etui, plus szkło cena 447 Funta.
      A teraz sam telefon 452 Funty.
      Więc ściema.

      Pozdrawiam.

      Skomentuj

    3. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-20 11:39

      ja też często odciągam rodzinkę od tabliczek "promocja" w hipermarketach. zwykle jest to jakaś ściema, lub przeterminowane produkty, lub produkty z wadami. jedynie czasami zdarzają się wyjątki.

      Skomentuj

  2. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-19 14:04

    Gdyby tylko Mi Mix nie miał problemów z naszym 4G, nawet bym nie czekał na Mi6 czy OP5 :(

    Skomentuj Historia edycji

    1. victordeleco2
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-06-19 17:46

      a czego ma mieć?

      Skomentuj

      1. Dudi4Fr
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-06-19 19:24

        Mi Mix jak wiele chińskich telefonów nie wspiera wszystkich naszych częstotliwości 4G. Tak wiec nie wyciągniesz najlepszych transferów i nie zawsze bedziesz miał 4G tam gdzie byle jaki tel pod nasz rynek nie miał by problemu.

        Skomentuj

        1. victordeleco2
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-06-20 00:12

          Mam xiaomi i nie zdażyło mi się nie mieć 4G tam gdzie mieli inni w tej samej sieci - a testowałem to przez jakiś czas na dwóch kartach sim (orange i plus). U mnie 8km od miasta 4G w Orange łapie bez problemu i transfery są w okolicach 37Mb/s / 6Mb/s (wiadomo zależy od pory dnia)

          Skomentuj

  3. HomeAudio
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-19 18:40

    Też się nabrałem... na odkurzacz Xiaomi. Już miałem w koszyku to urządzenie a tu przyszło do zapłaty - i dowaliło cenę 60$ za przesyłkę. Sumarycznie wyszło tak samo jak cena na Gearbest - więc finalnie zdecydowałem się na zakup na Gearbest (bo tam przynajmniej ceną i fałszywymi promocjami nie oszukują).

    Skomentuj

  4. mariuszwf
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-19 20:47

    A jak wygląda sprawa z cłem i podatkiem w Polsce?

    Skomentuj

    1. ostryb
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-06-20 08:42

      W PL jedna wielka porażka.

      Przykład z UK.
      Tydzień temu dostałem SMS z DHL że przesyłka z jest gotowa w UK ale należy uiścić cło 17£.
      Kliknąłem na link zapłaciłem i następnego dnia telefon Mi Mix jest u mnie w domu.

      Przykład w PL.
      Kumpel kupił lusterko z kamerą do auta za 150 zł.
      Po jakimś czasie dostał list z informacją ze przesyłka jest do oclenia.
      On ma udowodnić co to jest , ile kosztuje i gdzie dokładnie kupił w jakim sklepie.
      Teraz zabawa poszedł z wszystkimi kserami do urzędu celnego to go pogonili bo oni nic nie mogą ma wysłać wszystko na wskazany adres.
      A myślał że w urzędzie będzie szybciej, o głupi głupi.
      Więc wysłał papiery od urzędu i czekał tydzień na zwolnienie przesyłki.

      Powiem tak macie w PL nadal jeden wielki bu...l.
      W UK przesyłki do 70£ nie są poddawane ocleniu.
      Idą prosto do klienta.
      Po wyżej tej kwoty należy uiścić opłatę.

      Pozdrawiam

      Skomentuj

      1. VODKAConnecting
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2017-06-25 05:59

        Tak światowa osoba jak Ty z pewnością jest wielce zajęta światowymi rzeczami i normalną sprawą jest, że mogła umknąć taka mała różnica, iż Ty korzystałeś z prywatnej firmy kurierskiej DHL, której to zapłaciłeś, aby załatwiła za Ciebie kwestię podatków. Wykupiłeś sobie pełnomocnika. Natomiast Twój kolega nie wykupił takiej usługi i musiał się reprezentować sam. A teraz coś co może Cię przerazić, DHL również w Polsce może załatwić za Ciebie kwestie podatków.
        Niektórzy mają w głowach wielki bu...

        Pozdrawiam

        Skomentuj

        1. ostryb
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-06-27 23:37

          Jeżeli by tak było jak piszesz to po cholerę kazali kumplowi udowodnić co jest w przesyłce.
          Co list przewozowy nie czytelny.

          Po drugie do UK zamawiam przesyłki z Chin nie DHL-EM i sytuacja była podobna.

          Na dodatek kazali dla kolesia zapłacić cło 42 zł.
          Gdzie w UK nie zapłacił by nic.
          A teraz leży przesyłka na poczcie i nikt nie może jej odebrać tylko on.
          Przesyłka opłacona , cło zapłacone a nikt z domowników nie może odebrać.
          Tu jest problem bo po 2 tygodniach ją odsyłają a on jest poza PL przez te 2 tygodnie.
          Wiec nie jestem żadnym światowcem tylko widzę różnicę pomiędzy PL a UK i ją opisuję.


          Pozdrawiam.

          Skomentuj Historia edycji

  5. mariuszwf
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-20 15:21

    HomeAudio ile zapłaciłeś cła i podatku Vat za ten odkurzacz?

    Skomentuj

    1. HomeAudio
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-20 17:32

      Jeszcze nie przyszedł - dopiero widzę że dzisiaj mi wysłali :/ Jak przyjdzie to napiszę ile wyszło cła/podatku - ale stawki są standardowe i można znaleźć u wujka google (ale średnio wychodzi około 100 zł do zapłaty za każde 500 zł zamówienia) ;)

      Skomentuj Historia edycji

  6. mariuszwf
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-21 12:36

    Wychodzi na to że kupno telefonu z Chin doliczając vat, cło i brak gwarancji jest nieopłacalne.

    Skomentuj

    1. Kropeczka
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-06-21 16:27

      Jest bardzo opłacalne.
      Tylko dla ludzi z głową....

      Ale też bez przesady - mądry zakup z chin jest tylko ciut trudniejszy niż np. zakup w komputroniku, ciut.

      Skomentuj

    2. jacy4
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-21 18:14