Na topie

Geralt z Rivii trafił do Monster Hunter: World

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Dzięki współpracy CD Projekt RED i Capcom gracze otrzymują możliwość wzięcia udziału w specjalnym wydarzeniu fabularnym - „Zlecenie: Kłopoty w Starodrzewie”.

  • Geralt z Rivii trafił do Monster Hunter: World
A A

Jeszcze w zeszłym roku ogłoszono, że Monster Hunter: World i Wiedźmin 3: Dziki Gon zostaną w pewien sposób połączone. Doskonale znany wielu graczom Geralt z Rivii miał trafić do świata pierwszej z wymienionych gier i właśnie się tak stało.

Dzięki współpracy CD Projekt RED i Capcom gracze otrzymują możliwość wzięcia udziału w specjalnym wydarzeniu fabularnym - „Zlecenie: Kłopoty w Starodrzewie”. Potrzeby jest do tego minimum 16 poziom łowcy. Jak można się domyślić, głównym, grywalnym bohaterem jest tu Geralt z Rivii.

„Znalazłszy się w nieznanej mu krainie, wiedźmin musi wytropić i pokonać potężną istotę zwaną Leszym. Pomogą mu w tym wiedźmiński ekwipunek, m.in. srebrny, zabójczy dla potworów miecz, oraz mistrzowskie umiejętności walki i magia w postaci znaków. Ważną rolę w tym, jak potoczy się przygoda Geralta, odegrają również znane z serii gier Wiedźmin mechaniki wyborów i konsekwencji.”


15 lutego rozpocznie się (i potrwa do 1 marca) inne specjalne wydarzenie - „Zlecenie: Duch Lasu”. W tym przypadku wymagany będzie minimum 50 poziom łowcy, który z pewnością się przyda, ponieważ trzeba będzie stanąć do walki z silniejszym wcieleniem Leszego.

Będąc przy Monster Hunter: World warto wspomnieć o sprzedaży gry. Z najnowszych danych opublikowanych przez Capcom wynika bowiem, iż gra znalazła już 11,9 mln nabywców.

Źródło: Cenega Polska, cdprojekt

Odsłon: 9391 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij
  1. Eternal1
    Oceń komentarz:

    12    

    Opublikowano: 2019-02-08 17:04

    Marketingowy strzał w 10-tkę.
    Swoją drogą, biały wilk zmienił swój styl bytu i teraz robi karierę na caełgo, po świcie się buja ;)

    Skomentuj

    1. Yaceek
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-02-08 21:39

      Według mnie to trochę z niego dupek. Żonę w Corvo Bianco zostawił i pojechał sam w świat.

      Skomentuj

    2. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-02-12 12:50

      zawsze się po świecie bujał :)

      Skomentuj

  2. Sander Cohen
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-02-08 18:17

    A może by tak jakas minikampania dla Wiedzmina 3?

    Skomentuj

    1. Sander Cohen
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2019-02-08 21:11

      Ale tu was konary swedza. Nie napisalem nic zlego, oprocz tego w miare w temacie a minusa i tak dostałem. Nie zeby mnie to obchodzilo, ale sam fakt swiadczy o coraz nizszym poziomie czytelnikow tego portalu.

      Skomentuj

      1. Yaceek
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2019-02-08 21:41

        Naprawdę cię bolą jakieś nic nie warte minusy?

        Skomentuj

        1. Sander Cohen
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2019-02-10 02:22

          Lataja mi kolo nosa i w sumie to dla mnie zadne zaskoczenie bo tacy wlasnie sa Polacy, a juz zwlaszcza pokolenie smartfona

          Skomentuj

          1. Kropeczka
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2019-02-10 08:28

            Już wszyscy Polacy są winni ? Cały naród ? Sorry ale jeśli tak piszesz na poważnie to jesteś zwykłym idiotą...

            Nie jestem zwolenniczką pisu, ale czy słowa tuska iż polskość to nienormalność tak bardzo zlasowały wam pozostałości mózgów ???

            Podróżuję dużo po świecie. Otwarcie mówię po polsku. A jak ludzie po zapytaniu z jakiego kraju jestem, słyszą Poland to spotykam się z sympatią, a nie nienawiścią, czy przerażeniem.

            Skomentuj

      2. BrumBrumBrum
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2019-02-12 12:54

        nie przejmuj się tym :) minusy są dwóch rodzajów:

        1. merytoryczne, uzasadnione, często ze stosownym komentarzem.

        2. tych co się jedynie nie zgadzają, nie podoba się twój komentarz bez względu na stan wiedzy i uzasadnienie, nie podobasz się ty sam. to jest grupa minusowych przegrywów. to jest niestety rak tego portalu.

        więc sam się zastanów czytelniku kim jesteś, sam się zakwalifikuj, zaminusuj, zaplusuj, zostaw bez oceny lub po prostu olej :)

        Skomentuj

  3. Juan Sanchez Villa-Lobos Ramir
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-02-08 19:18

    Coś pięknego dlaczego nie wykorzystać w tej wspaniałej grze jeszcze innych super bohaterów znanych Polakom jak na przykład Kulfona i Monikę!

    Skomentuj Historia edycji

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-02-12 13:00

      teraz czekamy aż Wiedźmin dołączy do Iron Mana, Spider Mana i Chucka Norrisa :)

      Skomentuj

  4. BariGT
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-02-09 13:57

    Desperacja lvl9000

    Lepiej by im wyszło poproszenie o franczyzne i zrobienie duzego dodatku : W3: Monster's World

    Skomentuj

  5. king2127
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-02-09 20:43

    Jakieś dlc powinni dać . Co im szkodzi. Po co Geralt szwenda się po innych grach jak ma swój świat, który jest najlepszy :) Po za tym kręcą serial. Premierę najlepiej wykorzystać na promocję nowego dlc lub W4 .

    Skomentuj

  6. sethendral
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-02-11 09:26

    Wpadłem, zrobiłem jedno podejście do Leszego i tyle. Hype na tego dlc wart jakieś 5 minut gry. Skin i zbroja Wieśka to trochę nikła nagroda, ale nie jestem fanem tej serii gier, a tym bardziej takiego mieszania światów. Generalnie w MHW liczy się tylko poziom wyzwania. Gra o wręcz idealnej koncepcji walki, ale bez handlu między graczami, określaniem faktycznej wartości przedmiotów i PvP nie przyciągnie na dłużej ładnymi setami :/. A mogłaby to być gra na lata...