Na topie

Ghost of Tsushima zapowiada się wybornie - zobacz wideo z E3 [AKT.]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: e3 Gameplay Sucker Punch Producenci: SONY

Ghost of Tsushima to kolejny mocny tytuł w katalogu PlayStation. Zobaczcie jak nowe dzieło studia Sucker Punch prezentuje się w akcji. AKTUALIZACJA: nowe informacje i grafiki.

  • Ghost of Tsushima zapowiada się wybornie - zobacz wideo z E3 [AKT.]
A A

Aktualizacja, 15 czerwca 2018: Konferencja Sony na E3 2018 poświęcona była przede wszystkim czterem grom, a jedną z nich było Ghost of Tsushima. Nieco później, ale na tych samych targach ekipa Sucker Punch zdradziła kilka szczegółów na temat swojego dzieła, które przeniesienie nas do XIII-wiecznej Japonii. Dorzucamy też kilka grafik.

Tsushima 1

Głównych bohaterem gry będzie tytułowy Duch z Tsushimy – (niedokończony) samuraj, który po utracie bliskich jest dodatkowo zmotywowany do walki z mongolskimi najeźdźcami. W grze zabraknie magii, ale będzie widowiskowo i tak, o czym mogliśmy się przekonać podczas prezentacji. (Piękno oprawy wizualnej uchwycimy też w trybie fotograficznym).

Tsushima 2

W Ghost of Tsushima będziemy mieli do czynienia z otwartym światem (który przemierzać będziemy pieszo lub konno). Poza główną linią fabularną czekać będzie nas także wiele zadań pobocznych (i fragment rozgrywki pokazany na E3 właśnie z takiego pochodzi). Dzięki temu gra ma być znacznie dłuższa i nadawać się do ponownego uruchomienia.

Tsushima 3

 

News, 12 czerwca 2018: Do tej pory o grze Ghost of Tsushima nie było może szczególnie głośno, ale po tej prezentacji to się na pewno zmieni. Firma Sony podczas swojej konferencji na E3 2018 zaserwowała nam solidny materiał przedstawiający ten tytuł w akcji. I to, co na nim widać, może się podobać.

Tsushima 4

Zaprezentowany materiał pokazuje, że Ghost of Tsushima to gra, która wygląda cudownie, ale ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko ładną oprawę wizualną. Pojedynki powinny dostarczyć wielu emocji, a odbywające się między nimi zwiedzanie świata i efektowne pokonywanie przeszkód na swojej drodze – wcale nie mniej.

Tsushima 5

Autorzy z ekipy Sucker Punch postarali się również o pierwszorzędny klimat oraz (jak można przypuszczać) wielowątkową i pełną zwrotów akcji fabułę. Najlepiej jednak będzie jeśli sami zobaczycie ten materiał. Zdecydowanie warto!

Ghost of Tsushima – gameplay z E3 2018:

Źródło: PlayStation

Odsłon: 4608 Skomentuj newsa
Komentarze

41

Udostępnij
  1. Lara-Croft
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2018-06-12 04:49

    Oprawa wizualna to coś niebywałego. Oświetlenie, roślinność, plenery, animacje postaci - szczytowe osiągnięcie koderskiego fachu. Zakup na premierę.

    Skomentuj

    1. ohoho
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-06-12 09:47

      I cyk! Downgradzik!

      Skomentuj

      1. Lara-Croft
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-06-12 12:36

        To nie CD Projekt :)

        Skomentuj

          1. Eyesofthesouth
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-06-15 20:24

            powiem tylko jedno: Naughty dog, Santa Monica i cdp zmieciony z powierzchni

            Skomentuj

        1. blebleble
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-06-15 18:26

          Lara-Croft

          Tak, grafika Wiedźmina 3: Dziki Gon celowo została pogorszona. Był jednak ważny powód.

          W rozmowie z serwisem Eurogamer Marcin Iwiński, współzałożyciel firmy CD Projekt przyznał, że downgrade wizualny w grze miał faktycznie miejsce. Jak łatwo było się domyślić, winę za to ponoszą konsole do gier, które mają za mało mocy obliczeniowej, by dać sobie radę z pierwotną wersję oprawy graficznej w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon.
          http://www.spidersweb.pl/2015/05/wiedzmin-3-gorsza-grafika.html


          Wiedźmin 3 z gorszą grafiką przez konsole. CD Projekt przeprasza...
          http://www.pcworld.pl/news/Wiedzmin-3-z-gorsza-grafika-przez-konsole-CD-Projekt-przeprasza,402061.html

          Skomentuj

    2. Smuga
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-06-15 10:26

      Z pewnością to zakupię bo podoba mi się mechanika gry. Tylko szkoda, że będę musiał młucić jedynie na na plejaku, chętnie bym zobaczył jak by rozwinęła gra skrzydła na PCcie (tak wiem - ciebie nie stać ani na to ani na to, no ale jak widzę wyobraźnię masz wybujałą to sobie poradzisz).

      Skomentuj

    3. Satanski
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-06-15 10:58

      Co za klimat!

      Skomentuj

      1. Smuga
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-06-15 10:20

        To jeden z naszych szanownych upośledzonych trolli, dajmy mu już spokój. Biedaczka nie stać na PS4 Pro więc przychodzi wyobrażając sobie, że ma.

        Skomentuj

          1. owatanka
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2018-06-15 18:01

            Przestan , ladnie gry wygladaja na ps4 ale na dzisiejszych PC wygladaly by jeszcze lepiej ot taka prawda.

            Skomentuj

          2. blebleble
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-06-15 18:31

            Te gry to potwierdzenie jak konsole robią zastój graficzny w grach. Od 3 lat taka sama grafika. A Horizon to plastikowe kukły

            Skomentuj

      2. Eyesofthesouth
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-06-15 20:25

        dalej próbujesz uzbierac na ps4 pro? moge ci cos dorzucic jak chcesz

        Skomentuj

  2. Makkk
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2018-06-12 09:51

    Jako pecetowiec - chylę czoła ;) Gra wygląda ładnie.

    Skomentuj

  3. endrju_82
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-06-12 11:33

    Pozazdrościli nam Wiedźmina 3 hehe. Ale przyznam, że wygląda bardzo ładnie :-)

    Skomentuj

  4. xbk123
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-06-12 11:37

    Stylowe i w klimacie, który lubię.

    Skomentuj

  5. Yamaraj6
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2018-06-12 12:58

    Przy takich grach widać że optymalizacja na PC to jest jawna kpina. Skoro 5 letnia konsola może pociągnąć tak wyglądające gry to sobie wyobraźcie co mógłby taki GTX 1070 lub 1080 pociągnąć jakby było dobrze zoptymalizowane.
    Szacunek do SONY za to co pokazało w tym roku.

    Skomentuj

    1. Lara-Croft
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2018-06-12 13:39

      I przy takich grać widać też, że bełkot o downgradzie wiedźmina bo konsola słaba, jest tylko i wyłącznie wymówką żałosnych programistów.

      Skomentuj

      1. chrisplbw
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-06-12 16:09

        co tam nakarmię trolla :D
        Równie dobrze można napisać, że downgrade 3-letniego Wiedźmina zrobiono by 5-letnia konsola go uciągnęła w 30FPS :P
        Zamiast używać epitetów w stosunku do programistów, naucz się, zaprogramuj, zbuduj wokół siebie globalną markę, zarób kilkaset "baniek" i dopiero się wypowiadaj.
        Siedząc przed konsolom i jarając się filmikami z YT to cytując klasyka: "Możesz im skoczyć tam, gdzie inni mogą ich w dupę pocałować". EOT.

        Skomentuj

        1. Lara-Croft
          Oceń komentarz:

          -7    

          Opublikowano: 2018-06-12 18:18

          Co ma stworzenie globalnej marki do tego, że są żałosnymi programistami?

          Skomentuj

          1. Smuga
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-06-15 10:22

            Czy przypadkiem mama nie mówiła ci, że masz nie siedzieć przy kompie za długo? Bo widzę, że się nie stosujesz.

            Skomentuj

    2. dragzor
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-06-12 14:29

      Gameplay jest raczej z ps4 pro + efekt blur i bloom w odpowiedniej stylistyce robią robotę ;)
      Optymalizacja konsol a PC to niebo a ziemia. Inaczej się koduje apkę pod wiadomy sprzęt gdzie przy pc powinno działać na sprzęcie od pentium G4460/hd 7950 do Threadrippera/1080Ti. Gdzieś musieli zrobić kompromisy...

      Skomentuj

    3. kryspin34
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-06-12 17:57

      Również jestem pod wrażeniem. W przypadku konsol poprzedniej generacji, to po 5 latach po wydaniu, była kolosalna różnica pomiędzy PC a xboxem 360. Taki NFS Run albo BF 3 na 42 calowymi telewizorze to była pikseloza. Tutaj 5 lat po premierze i gry nadal wyglądają bardzo dobrze. Wielu się śmiało na początku generacji, że next gen i słaba grafika itp. Może początek mieli słaby, ale za to kończą z niesamowitym stylem.

      Skomentuj

      1. Satanski
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-06-15 11:04

        To zapewne wersja z ps4 pro, więc konsoli trochę młodszej. Trzymam kciuki, żeby na zwykłym plejaku gra wyglądała i działała wystarczająco dobrze, bo zebrało się już kilka tytułów, w które chciałbym zagrać i ostatnio zanabyłem sobie używkę slima.

        Skomentuj

  6. Adrian Waleczny
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-12 21:08

    Gra wygląda ładnie, ale bez przesady. Moim zdaniem robotę robi tu przede wszystkim klimat, i styl artystyczny grafiki.

    Skomentuj

  7. Crazy36
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-06-12 23:08

    WOW!!! Najwyższy czas kupić konsole

    Skomentuj

  8. MakankoBzykankoPukanko
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-06-15 13:25

    Toż to istne dzieło sztuki samo oglądanie filmu z gry daje przyjemność bo panuje w nim nieziemski klimat i grafika.

    Zakup Sony to świetna inwestycja na długie miesiące przedniej zabawy.PS4 pozamiatało całą konkurencje i już nie mogę się doczekać żeby mieć te wszystkie gry w mojej konsoli na dysku twardym.

    Natomiast na PC czekam na takie hity jak Cyberpunk,Rage 2 i nowego Dooma bo gry również zapowiadają się wyśmienicie i przyciągają miodnością.

    Pozdrawiam.

    Skomentuj

  9. Wasek
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-06-15 15:34

    Dobrze wygląda. Ale czy tylko ja miałem wrażenie jakbym oglądał gameplay najpierw Wiedźmina 3 a potem Assassin's Creed tylko, że Made in China?

    Skomentuj

  10. piotreeeek
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-06-15 19:47

    Konsolowa gimbaza jak zwykle jara sie filmikiem z YT dorabiając sobie w marzeniach do tego wybitną jakośc grafiki, a poźniej wstawiam screeny z gameplayu w 4K i jest płacz że to tak badziewnie nie wygląda buahahahahahahahaha

    Skomentuj Historia edycji

  11. Eyesofthesouth
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-06-15 20:29

    oh! POTREEEK forumowy imbecyl się zjawił... nadal kasy brakuje na konsole? bo ja juz gram sobie na trzech różnych platformach a ty mośku na czym grasz?? niech zgadne ...

    Skomentuj Historia edycji

    1. piotreeeek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-06-15 20:48

      Mam XOX i PS4pro eunuchu. I co, zatkało kakao ?

      Skomentuj Historia edycji

      1. MakankoBzykankoPukanko
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-06-15 22:02

        Jednej sprawy nie rozumiem @piotreeeek uważasz że gra Ghost of Tsushima jest brzydka?Zobacz jak to wygląda chłopie przecież tutaj nie ma brzydoty.

        Taki Horizon Zero Dawn przecież też jest na masę miodny i grafikę ma Śliczną.

        Na Pececie moim zdaniem miazgę robi Forza 3 Horizon i Forza Motorsport 7 pięknie zrobione gry.

        Powiem szczerze ja ani na konsoli ani na Pececie w superprodukcjach nie widzę słabej grafiki.

        Posiadam UE75KS8000 nie jest może z najwyższej półki ale ma HDR i 4K wszytko co potrzeba do grania na konsoli Sony i PC.

        Na moim szkiełku na oby platformach gry są piękne być może masz lepszy sprzęt gdzie widzisz jakieś wady textur itp. no ale mi w zupełności taki wystarczy.

        Skomentuj

  12. korbee
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-06-15 21:21

    Pecetowcy nie muszą się kłócić z osobami twierdzącymi, że po co drogie BMW Serii 7 jak Fiat Tipo też dowiezie do celu...

    Skomentuj

    1. Adrian Waleczny
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-06-16 11:41

      Świetne porównanie geniuszu. Jak już, to Ferrari, które pomimo ogromnej mocy jest marnowane na słabe, dziurawe drogi, i ograniczenia prędkości, kontra, powiedzmy, SUV, który może nie jest super mocny, ale potrafi wykorzystać swoją moc do maksimum, i przez to jest efektywny.

      Skomentuj

  13. PayStation4PowerOF18fps
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-16 01:25

    Clown Fiesta w komentarzach na Benchmark.pl nic nowego. Osobniki typu lara czy yoshimitsu aka PSEkskluzyw i aka 20 innych nicków. Powinni mieć bana, chodź zapewne tworzą już konta po 20x żeby móc pisać swoje wypociny. Pora tasowania nastała, zaczną rzucać screenami co to nie PS4 i zaczną znów gadać że CDPR to shit a Wiedźmin to kupa. A CP2077 to już w ogóle najgorsza gra jaką widzieli, żal tych pajacy. Bo to takie antypolskie raki którzy mają 0 pojęcia o grach z duszą, fabuła, klimatem itp. Widać że to jakieś laczki co zmywają w angli i hejtują wszystko co Polskie albo wszystko na co ich nie stać jak dobry PC. Żal ta stronka przez takie raki jak oni.... Pozdro dla normalnych. A co do gierki naprawdę ładnie to wygląda. Reszta okażę się na premierę. :))

    Skomentuj

  14. PayStation4PowerOF18fps
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-16 01:26

    Clown Fiesta w komentarzach na Benchmark.pl nic nowego. Osobniki typu lara czy yoshimitsu aka PSEkskluzyw i aka 20 innych nicków. Powinni mieć bana, chodź zapewne tworzą już konta po 20x żeby móc pisać swoje wypociny. Pora tasowania nastała, zaczną rzucać screenami co to nie PS4 i zaczną znów gadać że CDPR to shit a Wiedźmin to kupa. A CP2077 to już w ogóle najgorsza gra jaką widzieli, żal tych pajacy. Bo to takie antypolskie raki którzy mają 0 pojęcia o grach z duszą, fabuła, klimatem itp. Widać że to jakieś laczki co zmywają w angli i hejtują wszystko co Polskie albo wszystko na co ich nie stać jak dobry PC. Żal ta stronka przez takie raki jak oni.... Pozdro dla normalnych. A co do gierki naprawdę ładnie to wygląda. Reszta okażę się na premierę. :))

    Skomentuj

  15. PayStation4PowerOF18fps
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-16 01:26

    chuj

    Skomentuj

  16. korbee
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-06-16 16:06

    Porównanie do aut jest tutaj precyzyjne na całej szerokości, m. in. cen, dostępności finansowej i jakości. Konsolowiec wyśmiewający się z cen pecetów od razu kojarzy mi się z osobą, która mówi: "mam dizelka", "czym jeżdżę? opelkiem" czyli biedaczek musiał sobie wmówić, że to jest dobre i pokochał. Kurła! Nie mam kasy na drogi sprzęt to mam tani sprzęt. NIE JEST LEPSZE COŚ CO MA NAJELPSZY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI. Żeby Wam się telewizory popaliły i pady poupadały. xD

    Skomentuj

    1. korbee
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-06-16 16:06

      A! I jeszcze tu głupie łby porozwalały!

      Skomentuj

      1. Adrian Waleczny
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-06-17 14:18

        Czyli jesteś trollem. Nie wiem, ile razy można powtarzać, ze konsole, jak na swoją cenę, są świetne.
        Napisałeś - NIE JEST LEPSZE COŚ CO MA NAJELPSZY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI - przecież to każdy wie.
        Chodzi o to, że moc pecetów się marnuje, i nikt normalny temu nie zaprzeczy. Co z tego, że można by było zrobić genialnie wyglądającą grę na pecetach, miażdżącą wszystko na konsolach, i na pecetach, skoro nikt się na to nie odważy ?, przynajmniej nie widać takiej gry na horyzoncie.

        Skomentuj

        1. korbee
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-06-19 18:38

          "moc pecetów się marnuje" - tylko ja napierdzielam w nieskalowane WQHD przy minimum 60 fps w każdą grę. Gdzie mi się ta moc marnuje? W Viperze też Twoim zdanie się moc marnuje?

          Xbox'a One S kupiłem chrześniakowi, bo PC już miał, a chciał mieć drugi w klasie konsolę. Teraz nie mogę pograć z nim więcej niż 5 min bo mnie oczy bolą.

          GRAĆ na PC to oglądać film na Blu-Ray. Grać na konsoli to oglądać film nagrywany kamerą w kinie na zalukaj.com

          P.S.
          Trollem nie jestem, mam blisko 1000 postów na forum, a mój sprzęt znajdziesz w sygnaturze.

          Skomentuj

          1. Adrian Waleczny
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-06-23 10:22

            ,, Żeby Wam się telewizory popaliły i pady poupadały ''

            ,, A! I jeszcze tu głupie łby porozwalały! ''

            Nawet, jeśli pisałeś to żartobliwie, to żenujące to jest.

            Za trolla przepraszam :)

            Moc pecetów się marnuje, mam na myśli grafikę, ja nie jestem typem gracza, który się masturbuje na samą myśl o grze w 4K i 60 kl/s. Zauważyłem, że od jakiegoś czasu sporo osób łączy wysoką rozdzielczość, i liczbę klatek 60, z jakością grafiki.
            To nie jest normalne. Do tego dochodzi często słaba optymalizacja gier, i tak to właśnie wygląda z mojego punktu widzenia. Nowe karty graficzne, procesory, a kiedy konkretnie wyglądające gry ? Gdzie następny ,, Crysis '' ?
            Już chyba najwyższy czas ?

            Skomentuj

  17. Eryk333
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-17 14:50

    To jest to super grafika i gra też mistrzostwo ech nam daleko jeszcze :).