Na topie

Gigabyte nie zapomina o graczach - atrakcyjny dodatek przy zakupie płyt X370, B450 i X470

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Płyty główne

Promocja Back to School obejmuje płyty główne pod najnowsze procesory AMD - klienci mogą otrzymać kod o wartości 30 lub 40 euro do wykorzystania na platformie Steam..

  • Gigabyte nie zapomina o graczach - atrakcyjny dodatek przy zakupie płyt X370, B450 i X470
A A

Firma Gigabyte przygotowała promocję dla graczy kupujących płyty główne AMD AM4. Przy zakupie wybranych modeli można otrzymać kod Steam o wartości do 40 euro.

Akcja Back to School obejmuje płyty główne z chipsetem X370, B450 i X470 – w przypadku podstawowych konstrukcji można otrzymać kod o wartości 30 euro, ale w przypadku lepszych już o wartości 40 euro. Wśród wyróżnionych modeli znalazły się m.in. przetestowane przez nas płyty Gigabyte B450 Aorus Pro i Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wi-Fi.

Otrzymany kod działa tak samo jak karta upominkowe. Można więc go wykorzystać na osobistym koncie Steam na kredyty używane do zakupu gier, oprogramowania i innych przedmiotów. W celu odebrania nagrody należy zarejestrować się w klubie Aorus.

Promocja rozpoczyna się 1 września i kończy 31 października 2018 roku. Partnerami akcji w naszym kraju są sklepy: Komputronik, Morele.net, Proline i x-kom. Listę modeli objętych promocją, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na tej stronie.

Źródło: Gigabyte

Odsłon: 3041 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij
  1. Finear
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-09-13 18:20

    już się brzytwy chwytają byłe by sprzedać do procki

    a nie sorry to news płytach dla amd

    praise the lord

    Skomentuj

    1. Eternal1
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-09-13 18:52

      Jeśli ktoś nie korzysta z pamięci powyżej 3200-3400MHz a StoreMI też mu nie potrzebne, to wsadza Ryzen2000 do dotychczasowych płyt serii 300.

      Niewielkie poprawki + kompatybilność wsteczna, no i nie ma co liczyć na jakąś spektakularną sprzedaż nowych płyt.

      To nie Intel który rozpuścił producentów stosując sztuczne ograniczenia zgodności i wymuszając zakup nowych płyt.

      Skomentuj Historia edycji

      1. BrumBrumBrum
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-09-14 09:41

        MI Store to jest zło. ono łączy pojemność obydwu dysków. zdechnie którykolwiek z nich, i cała zawartość leży. Odzysk jest trudny, bo soft zarządza który blok gdzie leży, więc wszystko jest przemieszane.

        Skomentuj

    2. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-09-13 21:40

      Jakbyś miał mózg to byś wiedział, że w ten sposób obniżają sobie podatki, które muszą płacić jak każdy.

      Skomentuj

      1. Finear
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-09-13 22:19

        pomijam że mój post to oczywisty sarkazm

        ale w jaki sposób obniżają?

        Skomentuj

  2. pawluto
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-09-13 19:41

    Mam płytę główną Gigabyte od wielu lat i musze przyznać że to najlepsza płyta główna jaką miałem.
    Miałem kiedyś Asusa z wentylatorem - czasem się coś zawiesiło a po dwóch latach padł wentylator...! Dwa lata !
    Nie pracował non stop 24 h tylko po góra 4-5 godzin dziennie...
    Od ponad 6 lat mam płytę Gigabyte EP45-DS3.
    Pasywne chłodzenie - zero problemów.
    Wzór płyty głównej - jak dla mnie rewelacja.
    Jako że początkowo przez dwa lata miałem na niej win xp - nastąpiła przesiadka na win 7.
    Zero problemów ze sterownikami.
    Dziś wiem że jakbym miał kupować następną ( a kupię na pewno bo robię nowego kompa) to będzie to płyta główna
    Gigabyte.

    Skomentuj

    1. Finear
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-09-13 19:46

      no patrz a mi padła płyta i gpu Gigabyte bardzo szybko

      a asusa trzyma 7lat

      to losowe jest

      Skomentuj

    2. Rafs0n
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-09-14 14:44

      Taka prawda też miałem Gigabyte i też miała sporo problemów bo kiedyś każdy płyty robił oddzielnie i były mniejsze i większe problemy. Asus, MSI i ASrock gdzie przy tym ostatnim było w sumie najwięcej problemów z płytami w sumie nie wiem czym to było spowodowane ale cóż natomiast teraz to są masówki i każdy robi w tej samej fabryce. Która płyta będzie miała problemy to już jest losowe zdarzenie.