Na topie

Pożądane gry przecenione na GOG-u

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: GOG Promocje

Przez najbliższy tydzień na platformie GOG trwać będzie wyjątkowa promocja – przecenionych zostało ponad 150 tytułów, które najczęściej znajdują się na listach życzeń użytkowników.

  • Pożądane gry przecenione na GOG-u
A A

Platforma GOG umożliwia użytkownikom dodawanie gier do „list życzeń”. Jej właściciele utworzyli ranking najczęściej znajdujących się tam tytułów i ponad 150 „najwyżej notowanych” produkcji przecenili nawet o 85 proc.

Do 23 kwietnia „marzenia graczy” dostępne są w obniżonych cenach. Najczęściej lądującą na liście życzeń produkcją jest Wiedźmin 3: Dziki Gon, który w Edycji Gry Roku został przeceniony o 60 proc. Dodatki Serca z Kamienia oraz Krew i wino dostępne są natomiast za połowę ceny.

Drugie i trzecie miejsce to Planescape: Torment (tańszy teraz o 67 proc.) oraz Baldur’s Gate II w edycji rozszerzonej (z rabatem 75 proc.). Na liście znajdują się także Divinity: Original Sin II (-15 proc.) i pierwsza część serii (-66 proc.), Darkest Dungeon (-60 proc.), SUPERHOT (-50 proc.), Shadow Warrior 2 (-50 proc.) czy Deus Ex (-85 proc.).

Jak napisali właściciele platformy, „najwyższa pora zamienić listę życzeń na listę gier w bibliotece”. Jeśli jesteście chętni na taką zamianę, to pełną ofertę znajdziecie na stronie GOG.com.

Źródło: GOG

Odsłon: 5407 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!