Na topie

Google Pixel 3 XL (z notchem) na pierwszych zdjęciach

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: Google

Google Pixel 3 XL nie będzie mocno odbiegać od poprzednika. Najważniejsza zmiana nie wszystkim się spodoba, ponieważ wyświetlacze z wcięciem mają wielu przeciwników.

 • Google Pixel 3 XL (z notchem) na pierwszych zdjęciach
A A

Kilka dni temu pojawiły się doniesienia sugerujące, iż Google może pochwalić się smartfonami Pixel 3 i Pixel 3 XL już w sierpniu. Towarzyszyły temu pierwsze sugestie co do ich wyglądu, które nie wszystkim się spodobały, ale zanosi się na to, że będą miały odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Chodzi o kwestię wyświetlaczy, który w modelu Pixel 3 XL ma być nie tylko większy, ale posiadać notcha. Nie jest tajemnicą, iż mimo popularyzacji tego elementu, wielu użytkowników nie może się do niego przekonać. Pojawiające się w sieci zdjęcia przedstawiające prototyp urządzenia potwierdzają, że Google nie planuje brać tego pod uwagę.

Google Pixel 3 XL

Poza notchem nie zanosi się na radyklane zmiany względem poprzednika (Google Pixel 2 XL znajdujący się na grafice otwierające newsa). Tylny panel będzie bardzo podobny, producent nie zdecyduje się na podwójną kamerę główną. Rzucające się w oczy logo nie powinno dziwić, należy ono do Google i trafia na prototypy niektórych sprzętów. Ostatecznie zostanie zastąpione głównym logo producenta.

Podwójna kamera powinna za to znaleźć się na froncie. Być może Google zdecyduje się na bardziej zaawansowany system skanowania twarzy, na wzór Appe iPhone X czy Xiaomi Mi 8 Explorer Edition.

Google Pixel 3 XL

Specyfikacja obejmować powinna tu procesor Qualcomm Snapdragon 845, 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, zapewne bez możliwości rozszerzenia o kartę microSD. Smartfon powinien zadebiutować z systemem Android P na pokładzie.

Źródło: xda-developers

Odsłon: 4047 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. sn00p
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-06-09 10:49

  Pixel ma jedną funkcję która czyni go wyjątkowym. Tłumaczenie mowy w czasie rzeczywistym. Miałem okazję to sprawdzić w rozmowie ze znajomym z Norwegii. Pixel 2 potrafi tłumaczyć 40 jeżyków. Działa to rewelacyjnie. Jeśli ktoś lubi podróżować, szczególnie po egzotycznych krajach to koniecznie powinien mieć ze sobą ten fon.

  Skomentuj

 2. Dragonik
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2018-06-09 14:12

  Czemu producenci podążają jak baranki na rzeź za apple które wcale nie jest innowacyjne.

  Skomentuj

  1. Wasek
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-06-10 01:04

   Nie dążą za innowacją tylko za tym co się sprzedaje. A dopóki coś się sprzedaje to innowacja wcale nie jest potrzebna do osiągnięcia wyników. Niestety.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!