Na topie

Gra o Tron - kiedy start ostatniego, ósmego sezonu?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Tematyka: Film Kiedy premiera

8. sezon serialu Gra o Tron zadebiutuje w Polsce już 15 kwietnia tego roku. Najwięksi fani serialu, zwłaszcza ci płci męskiej, mają okazję na wygranie niezwykle interesującej nagrody - spotkania z Emilią Clarke.

 • Gra o Tron - kiedy start ostatniego, ósmego sezonu?
A A

Blisko, coraz bliżej. Owszem, niektórzy mogą pamiętać serial o tym tytule, ale tym razem to jedynie zwrot podkreślający, iż coraz większymi krokami zbliża się kolejna porcja emocji związanych z inną sagą, zdecydowanie bardziej popularną. Gra o Tron, bo właśnie o niej mowa, już wkrótce ponownie zagości na małych ekranach.

Gra o Tron - kiedy start ostatniego sezonu?

Wprawdzie dokładną datę premiery ostatniego, 8. sezonu ogłoszono już jakiś czas temu, ale najwidoczniej nie wszyscy ją zapamiętali. Odpowiadamy zatem na pojawiające się pytania przypominając, iż 8. sezon serialu Gra o Tron zadebiutuje w Polsce już 15 kwietnia tego roku.

Gra o Tron - premiera ostatniego sezonu z Emilią Clarke

Najwięksi fani serialu, zwłaszcza ci płci męskiej, mają okazję na wygranie niezwykle interesującej nagrody - zaproszenia na pokaz premierowy 8. sezonu serialu w towarzystwie Emili Clarke, która wciela się w postać Daenerys Targaryen. Nagroda obejmuje również wejście na after-party oraz pobyt w hotelu, ponieważ trzeba będzie udać się do Nowego Jorku.

Aktorkę zaprosiła do współpracy platforma Omaze. Aby brać udział w losowaniu trzeba zakupić jeden z pakietów oferowanych na oficjalnej stronie Omaze. Ich ceny zaczynają się od 10 dolarów, a kończą na 5000 dolarów. Im większy wydatek tym pokaźniejsza liczba losów konkursowych, a niekiedy także dodatkowe gadżety nawiązujące do serialu. Warto tu zaznaczyć, iż pieniądze zbierane przez Omaze idą na szczyty cel.


Źródło: HBO Polska, hbogo, Omaze

Odsłon: 7081 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. levusek1992
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2019-02-14 08:21

  Poszedłbym ale musiała by wyglądać jak w serialu :) Nie w tych blond krótkich włosach :D

  Skomentuj

  1. sebakaw
   Oceń komentarz:

   -2    

   Opublikowano: 2019-02-14 16:54

   Kolejny badziewny serial

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!