Na topie

Seria Grand Theft Auto z ponad 220 milionami egzemplarzy w sklepach

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Jak widać zapoczątkowana w 1997 roku marka Grand Theft Auto ma się doskonale.

Grand Theft Auto

AA

Gry z serii Grand Theft Auto pobiły już niezliczone ilości rekordów sprzedażowych. Ostatnie z ujawnionych przez Take-Two danych zdają się być tego potwierdzeniem i mogą rozbić naprawdę spore wrażenie.

Dowiedzieliśmy się bowiem, iż w sklepach znalazło się już ponad 220 milionów gier z najbardziej znanej serii rozwijanej przez studio Rockstar. I chociaż nie jest to równoznaczne z tym, że dokładnie tyle samo egzemplarzy nabyli gracze to z pewnością o wielkiej różnicy mówić nie można.

Zapewne zastanawiać będziecie się, jak owe 220 milionów rozkłada się na poszczególne odsłony serii, a zwłaszcza, jaki wynik wygenerowała ostatnia z nich. Naprawdę doskonały. Grand Theft Auto V osiągnęło wynik 54 milionów egzemplarzy, a nie można wykluczyć, że zostanie on jeszcze znacznie poprawiony.

Jak widać zapoczątkowana w 1997 roku marka Grand Theft Auto ma się doskonale i z pewnością w przyszłości nie raz o niej jeszcze usłyszymy.

Źródło: gamespot, socialnewsdaily

Odsłon: 4815 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. damianstajkowo
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2015-08-24 23:12

  Zostanie, zostanie, na gwiazdkę nowy komputer, wiec kolejny egzemplarz zostanie zakupiony.

  Skomentuj

  1. patriot85
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2015-09-09 16:34

   Masz tak jak ja, odkładasz kasę. Kupujesz składasz lub dajesz złożyć. A potem satysfakcja gdy po odpaleniu nowej gierki nie ma lagów i tylko słychać przyjemny szum twojej karty graficznej, który jednak szybko zagłuszą twoje głośniki. Z nostalgią wspominam czasy kiedy karty grfiki nie miały chłodzenia i nie było słychac szumu. Mimo wszystko nawet się do niego przyzwyczaiłem i polubiłem. Pozdrawiam cię i życzę ci, żeby nic nie stanęło na przeszkodziem twoim planom.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!