Na topie

Nowy zwiastun gry GRID 2 - zobacz kilka europejskich tras i ciekawych samochodów

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry PlayStation 3 Gry Xbox 360 Producenci: Codemasters

Codemasters opublikowało kolejne wideo promujące grę GRID 2. Możemy zaobserwować na nim kilka europejskich tras i samochodów.

GRID 2 gra zwiastun europejskie trasy

AA

Gracze sympatyzujący z grami wyścigowymi nie mają obecnie szczególnie dużego wyboru nowych produkcji. Z pewnością czekają chociażby na debiut GRID 2, dlatego też powinni z przyjemnością obejrzeć nowy materiał opublikowany przez Codemasters.

Pokazany właśnie zwiastun skupia się na przedstawieniu kolejnych miejsc, które gracze odwiedzą podczas zabawy. Tym razem twórcy zaprezentowali kilka europejskich torów wyścigowych i miejsc, w których odbywać będą się wyścigi uliczne.

I tak zobaczyć możemy austriacki Red Bull Ring, brytyjski Brands Hantch czy portugalski Algarve International Circuit. Jeśli chodzi natomiast o miejsca niebędące torami wyścigowymi, to ścigać będzie można się na ulicach Barcelony i Paryża, a także na Lazurowym Wybrzeżu. Film prezentuje także kilka pojazdów, w tym m.in. Volvo S60 BTCS, Mercedes-Benz SLS AMG i McLaren F1 GTR.


Przypomnijmy, że GRID 2 pojawi się w sprzedaży 28 maja w Ameryce Północnej i 31 maja w Europie. Gra dostępna będzie w wersji na PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: autoevolution

Odsłon: 6849 Skomentuj newsa
Komentarze

32

Udostępnij
    1. Optymalny
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2013-04-02 18:11

      Nie będzie kamerki bo xbox i play nie wyrabiają :) Ale mogli by wydać wersje 2.0 lub patch na nowe generacje konsol . Ale czy to ma sens ?

      Skomentuj

      1. Fr3aKy
        Oceń komentarz:

        16    

        Opublikowano: 2013-04-02 18:20

        Tia... Jakoś w innych grach wyrabiają. Gorszej ściemy jeszcze nie widziałem

        Skomentuj

  1. Optymalny
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-04-02 18:29

    Jakie masz na myśli inne i te które maja wychodzić ? I jak one wyglądają ? Nie powiesz mi ze gry wyglądają lepiej na konsolach przed paru lat a lepiej na komputerach z tego roku np . ? Sprawdź sam był temat poruszony na benchmarku ....

    Skomentuj

  2. Adrianos_69
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2013-04-02 18:37

    Ja czekam na premiere. Pierwsza czesc byla slodka ;p

    Skomentuj

  3. podnietek
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2013-04-02 18:40

    Oby grywalnosc byla chociazby porownywalna z GRID. Mi wystarczy.

    Skomentuj

  4. ElitarnyPL
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-04-02 18:51

    Prawda taka że im się nie chciało wnętrza kabin dla każdego samochodu robić ^^

    Skomentuj

    1. damianox9
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-04-02 20:16

      Co w tym niby trudnego?

      Skomentuj

  5. bankaigoku
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-04-02 18:56

    Sama jazda zapowiada się obiecująco, lecz...
    Czego nie nawidzę w tego typu grach ? Pełni nie dociągnięć w otoczeniu. Wszelaka ludność po obstawiana wokół tras nie raz wygląda tak samo, modele postaci powtarzają się i często stoją niczym słupy w niskiej rozdzielczości ...

    Skomentuj

    1. damianox9
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-04-02 20:19

      Masz rację bo to widać tutaj te tłumy mizernie stojące. Jedynka nie została stworzona z myślą o konsolach a dwójka już niestety tak. Ale po za tym wymiata resztę ścigałek po za bandę.

      Skomentuj

    2. gaijin88
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-04-03 13:16

      Jak jedziesz to nie zwracasz uwagi na otoczenie bo nie masz na to czasu. Ewentualnie w powtórkach można ponarzekać ale też tylko na stop-klatce. No ale do czegoś się doczepić trzeba, Polak jak nie narzeka to nie żyje.

      Skomentuj

      1. damianox9
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-04-03 16:10

        Powtórki w jedynce były właśnie kozackie.

        Skomentuj

  6. Andreneus
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2013-04-02 19:13

    Nie ma kokpitu nie ma grania!

    Skomentuj

  7. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2013-04-02 19:15

    "Gracze sympatyzujący z grami wyścigowymi nie mają obecnie szczególnie dużego wyboru nowych produkcji."
    Ich praktycznie nie ma bo wszystko co wychodzi to szajs i to jeszcze na 2 do 5 godzin gry.
    EA już robi badziewne wyścigi inne poboczne gry też już padają, nowy DIRT też już nie jest tym co Colin MC. Rally 3.0 czy nawet 5.
    Wszystko teraz robią do jazdy po torach samochody nie mają żadnych przeróbek wizualnych no ewentualnie lakier.
    Ja tęsknię do starego Underground'a 2 to była długa gra, w samochodach można było nawet neony pod maską założyć (trochę to nie realne) ale dawało wielką frajdę taka przeróbka wizualna wozu.
    GRID 2 to jeszcze nadzieja dla gier na rynku z typu wyścigówek ona jeszcze utrzymuje poziom.
    Czekamy na premierę zobaczymy czy Codemasters stanie na wysokości zadania no GRID był bardzo dobry i tego spodziewam się po kontynuowanej 2 części.

    Skomentuj

    1. bullseye
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-04-02 20:16

      Nie chcę Cię martwić ale czasy wieś tuningu z NFS U i U2 przeniosły się na polskie drogi.
      Zamiast narzekać kup Calibrę 1.6, Golfa 3 1.5D GTI i przerabiaj do woli nie ruszając silnika oczywiście

      Skomentuj

      1. damianox9
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-04-02 20:22

        Gra z autami z naszych realiów świetnie by się sprzedawała w PL no i jeszcze gdyby była tak dobrze zrobiona...mmmm palce lizać. Maluch Racer kiedyś każdy grał prawie a gra do kitu. Jakby jeszcze dali możliwość stworzenia samemu szkieletu i uformowania auta to już całkiem sukces.

        Skomentuj

  8. Sio_IdiOtki__
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2013-04-02 20:21

    Nie chce was martwic, ale to zapowiedz ja z next genow, booo nowe konsole juz jezcza zza rogu... :D:P

    Skomentuj

    1. damianox9
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-04-02 20:23

      Ni w ząb nie rozumiem o czym napisałeś XD

      Skomentuj

  9. [PROTOTYPE]
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-04-02 21:08

    Nie ma widoku z kokpitu, to niech ciagna druta i dalej promuja to wielkie niewiadome.

    Skomentuj

  10. Spikeblade
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-04-02 22:44

    Oby model jazdy był jak najlepszy bez tego nawet nie ma co ruszać :)

    Skomentuj

  11. BuLLIT
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-04-02 22:51

    Nie jestem fanem arcadu, za szybko się nudzi. Z tego typu fizyką to jedynie tdu wciąga. Sam czekam na assetto corsa, zresztą zobaczcie polski support assettocorsa_pl

    Skomentuj

    1. gaijin88
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-04-03 13:20

      Arcade to jest NFS. Szybko się nudzi ? Ja do dziś podlączam Driving Force GT i z przyjemnością gram w pierwszego GRiD'a, cięzko znaleźć grę dającą wiekszą frajdę z jazdy, powyłączaj wszystkie asysty hamowania i sterowania i wtedy pograj na kierownicy, trochę czasu Ci zajmie opanowanie samochodu, z początku nie zejdziesz z bandy :)

      Skomentuj

  12. kmax1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-04-03 00:00

    Obejrzałem ten trailer kilka razy i tak się zastanawiam... Fizyka w grid1 była kompromisem miedzy arcade a sim ;) ...powiedzmy. Przyjemnie się jeździło, jeszcze lepiej rozbijało i oglądało swoje "DZIEŁO ZNISZCZENIA".. A tu? Nie licząc tego, że chcą nas wydymać nie robiąc widoku z kabiny, to patrząc na zachowania aut mam obawy, że grze duuużo bliżej do arcade niż do "naciąganego" sima. A fakt oszczędzania kasy i ściemy o niewydolności konsol lub jak kto woli o 5% graczy jeżdżących z widokiem z wewnątrz dyskwalifikuje dla mnie tą grę na starcie. Ściemy nie lubie i nie dam się wydymać.

    Skomentuj

    1. gaijin88
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-04-03 13:24

      To jest tylko film a nie czysty gameplay, więc nie ma co oceniać sterowania dopóki nie zainstalujesz i nie podłączysz kierownicy. Jak ktoś ma zamiar grać w to na klawiaturze i narzekać na cokolwiek to lepiej niech nie komentuje.

      Skomentuj

  13. kmax1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-04-03 14:27

    Naucz sie czytać ze zrozumieniem zanim zaczniesz coś komentować. Nigdzie nie wspomnialem o sterowaniu. Napisalem o zachowaniu się aut, a to różnica. Nie przekrecaj moich słów. Swoją drogą filmik pokazuje fragmenty z gameplaya... ale moze tez tego nie zauważyłes. Jak kogos nie znasz to też nie oceniaj. Ty może jeździsz na klawiaturze, nie wiem... Ja od wielu lat jeżdżę na kierownicach (mozna bylo sie tego przecież domyślić skoro wspominalem, że nie kupie gry bez wodoku z kabiny). Mam wiekszosc gier zwiazanych z wyścigami. Począwszy od rfactora skonczywszy wykupionych kontach w Project Cars i iRacing. I nie, nie musisz mnie przepraszać... ;)

    A i jeszcze jedno. Moge wyrażać swoje zdanie, bo mam do tego prawo i nikt nie będzie mi tego zabraniał... a już napewno nie ty.
    Milego dnia.

    Skomentuj

    1. gaijin88
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-04-05 11:04

      Przepraszać ? Hehehe :) No tak, jesteśmy jasnowidzami i wiemy że jak piszesz o widoku z kokpitu to jeździsz na kierownicy, żałosne to było... Kilka komentarzy wyżej pisałem że jeżdżę na DFGT, skup się kolego. Nie interesuje nikogo jakie masz gry, mówimy o GRiD'zie w tym momencie. I nie ma w tym filmiku ani sekundy żywego czystego gameplay'u.

      Skomentuj

      1. kmax1
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-04-05 15:49

        Po pierwsze nie jestem twoim kolegą więc nie życzę sobie żebyś się do mnie tak zwracał. Jasnowidzem też nie musisz być, wystarczy trochę logiki... a żałosny... jest niestety twoj mierny atak na mnie. Naucz się też co to jest ironia, bo widzę, że nie zrozumiałeś do końca mojej wypowiedzi. Możesz też oczywiście napisać, że ciebie nie interesuja moje gry ale nie wyrażaj opinii za wszystkich. Dalsza dyskusja z toba to strata czasu, więc pisz sobie co chcesz ja już zaglądać tu nie zamierzam...ach, jeszcze jedno przestań proszę już "pajacować". ;)
        Miłego dnia. :)

        Skomentuj

        1. gaijin88
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-04-09 15:54

          No tak, zabrakło ci agrumentów więc koniec dyskusji :D Poprawiłeś mi tylko humor :)

          Skomentuj

          1. kmax1
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2013-04-10 00:54

            a jednak zajrzałem z ciekawości... ech ta cholerna ciekawość... No cóż nie mogę dyskutować z kimś kto nie rozumie tego co czyta i potrafi tylko w dość prymitywny sposób atakować.
            Argumenty przecież już są, nie trzeba ich powtarzać, wystarczy tylko poruszać trochę gałkami ocznymi.

            Wybacz ale najzwyczajniej nie jesteś dla mnie kompanem do rozmowy i szkoda mi czasu...

            Skomentuj

          2. gaijin88
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2013-04-12 21:38

            Wiedziałem że wejdziesz :D Prymitywny ? Nie użyłem ani jednego wulgaryzmu, mało tego, z szacunkiem się do ciebie odniosłem "kolego" a ty zaczynasz się puszyć więc nie rozumiem o co ci chodzi :) Chyba sam nie rozumiesz tego co piszesz, ja o niebie ty o chlebie, nie odnosisz się wcale do tego co napisałem.

            Skomentuj

  14. Bartazlol
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-04-03 19:24

    Nareszcie coś innego niż FPS bo mam już ich dosyć. Fajnie pograć w coś innego bd

    Skomentuj

  15. rafbest2009
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-04-05 08:10

    Czekamy, Zagramy , Ocenimy. Oby była miodność z gry.