• benchmark.pl
 • Gry
 • Premiera GTA 5 na PC w pierwszym kwartale przyszłego roku?
Gry

Premiera GTA 5 na PC w pierwszym kwartale przyszłego roku?

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2013-10-11

Chociaż premiera GTA 5 już za nami, to gra i tak wywołuje ogromne emocje. Wszystko naturalnie przez to, że cały czas czekamy na wersję PC.

GTA 5 gra na PC Q1 2014

Chociaż premiera GTA 5 już za nami, to gra i tak wywołuje ogromne emocje. Wszystko naturalnie przez to, że dostali ją jedynie gracze korzystający z konsol, podczas gdy wersja na PC cały czas pozostaje niezapowiedziana.

Jakiś czas temu poddaliśmy w wątpliwość doniesienia mówiące o tym, że GTA w wersji PC mogłoby pojawić się już 22 listopada. Chociaż najwięksi optymiści cały czas w to wierzą to jednak wydaje się, że jest to naprawdę bardzo mało prawdopodobne. Dużo bardziej wiarygodnie wyglądają za to najnowsze informacje, które ujawnia brytyjski Eurogamer.

Zdaniem jego informatorów, zapowiedź GTA 5 w wersji PC będzie miała miejsce w pierwszym kwartale przyszłego roku. Trudno oceniać wiarygodność anonimowych źródeł tego portalu, ale pewne jest, że taka data byłaby w zgodzie z polityką wydawniczą Rockstar Games.

Pozostaje mieć nadzieję, że przewidywania te się sprawdzą, bo na wcześniejszą zapowiedź nie ma raczej co liczyć. Graczom pozostaje zatem tylko czekać i dawać producentowi wyraźne sygnały, że na grę czeka naprawdę wiele osób. Petycja z prośbą o wydanie GTA 5 na PC ma już przecież prawie 600 tysięcy podpisów

Źródło: vr-zone, vg247

marketplace

Komentarze

25
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  W tytule jest napisane że jest już pewne że wyjdzie na pc a w artykule co innego... zdecydujcie sie
  Zaloguj się
  22
 • avatar
  No właśnie a ja tylko widziałem początek i kilka urywków z późniejszego etapu i więcej nie oglądałem i nie mam zamiaru oglądać bo nie chcę sobie psuć zabawy z tą grą jak już będzie na PC :)
 • avatar
  Linki do do własnej strony zamieszczane w tych artykułach są strasznie irytujące. Klikasz w link licząc że zobaczysz petycje, a gdzie przenosi? na pewno nie tam gdzie bym chciał. I tak w każdym artykule...
 • avatar
  Jeżeli Rockstar ma gotową wersję PC to i tak kiedyś wypuści, a jeżeli nie - to szczerze wątpię aby jakakolwiek petycja pomogła w zmianie decyzji. Biorąc pod uwagę pierwszą ewentualność to data premiery na PC będzie zależała od tego jak będzie kształtowała się sprzedaż na konsole, jeżeli będzie się trzymała na wysokim poziomie to raczej szybko nie zobaczymy wersji na komputery.
  Zaloguj się
 • avatar
  No właśnie nie ciśnij dzieci bo się popłacze hehe... tak... Nikt mi nie kazał oglądać masz racje szkoda tylko że nie zrozumiałeś tego zdania tak jak chciałem abyś je zrozumiał :
 • avatar
  Obstawiam na kwiecien :)
 • avatar
  http://www.change.org/petitions/rockstar-release-gta-v-on-pc
 • avatar
  Co jak co, ale ja już mam gotowe koncepty na 5 modów do tej gry :D

  Mam tylko nadzieję, że fizyka dla pociągu jest w miarę gotowa w skryptach gry ;)
 • avatar
  A myślałem, że św. Mikołaj przyniesie mi GTA V pod choinkę, trzeba będzie wyłożyć z własnej kieszeni, ale nie będzie mi szkoda : D Te filmy na YouTube kuszą, ale jednak powstrzymuje się od ich oglądania, bo nie chcę sobie potem psuć zabawy, grając na PC. Jednak chciałbym jakąś oficjalną informację, bo takowej jeszcze nie otrzymaliśmy od R*.
  Zaloguj się
 • avatar
  Obstawiam ze Titan bedzie mial za malo pamieci by odpalic gre na medium , i gra bedzie sie niemilosiernie ciac w rozdzielczosci full hd, nawet na niskich ustawieniach bez cieni , nie wspomne o problemach z aktywacja w dniu premiery ...
  Zaloguj się
  -3
 • avatar
  Szkoda tylko że znam już tą grę jak własną kieszeń z filmików na youtube :)
  Zaloguj się
  -5