| 2012-12-06

Dokładna data premiery gry GTA 5 na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 ujawniona przez Amazon

GTA 5 gra dokładna data premiery Amazon

W przyszłym roku pojawi się zapewne wiele interesujących i udanych gier, ale z pewnością żadna nie będzie wyczekiwana tak gorączkowo jak GTA 5.

O nowej odsłonie kultowej serii wiadomo coraz więcej. Jakiś czas temu prezentowaliśmy solidny pakiet informacji na jej temat, nieco później pojawił się też nowy zwiastun.

Cały czas nie wiadomo jednak, kiedy gra pojawi się w sklepach. Rockstar Games wypowiedziało się co prawda na ten temat, ale powiedziano nam jedynie tyle, że GTA 5 zadebiutuje wiosną przyszłego roku.

Większość graczy rozumiała pod tym stwierdzeniem kwiecień, a najwięksi optymiści nawet końcówkę marca. Niestety może być tak, że na premierę gry poczekamy dłużej, bo aż do połowy czerwca.

Dokładną datę premiery GTA 5 ujawnił sklep Amazon. Przy produkcji Rockstar Games pojawiła się data 19 czerwca. Oczywiście mowa tutaj o wersjach gry na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Wciąż jest to zatem termin wiosenny, choć z pewnością nie wygląda on dla graczy zbyt optymistycznie. Czekamy na oficjalne informacje od producenta.

Źródło: lazygamer, techpowerup, youtube

Strefa Windows 8

Nie przegap

Komentarze (47)

  1. Lightning
    Oceń komentarz:

    -24    

    Opublikowano: 2012-12-06 17:05

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Wersja na PC będzie chyba jakiś miesiąc później...

    Co tam - pogram parę miesięcy w Crysisa 3 i jak mi sie znudzi to przesiadam sie na GTA V :)

    Skomentuj

    1. Szogun.
      Oceń komentarz:

      19    

      Opublikowano: 2012-12-06 17:11

      Prędzej rok później...

      Skomentuj

      1. SzaraWydra
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2012-12-07 00:55

        Teraz się robi w miarę szybko porty z konsol (zwłaszcza , że R* ogarnął już rage'a) także określenie miesiąc jest trafne, zwłaszcza, żę porty robią nie po premierze na konsole tylko jeszcze przed.

        Skomentuj

        1. dikamilo
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2012-12-07 10:39

          "Teraz się robi w miarę szybko porty z konsol"

          Fanie, tylko czy R* się to opłaca ? Jak by się opłacało to by wydali grę na wszystkie platformy w tym samym czasie.

          Skomentuj

          1. Terrorek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2012-12-07 14:21

            czy sie oplaca ? pewnie.. walna jakims programem z kiosku za 4,99$ i przekonwertuja ja na pc i bedzie jeszcze gozej niz z gta 4 na poczatku

            Skomentuj

      2. Saturated
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2012-12-08 13:01

        czyli do premiery PC pozostał ROK! ehhhhhhhhhhhhh

        Skomentuj

  2. charlie
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2012-12-06 17:07

    Blondi... nawet gdy ją zakuwają wygląda tak... niewinnie ;]

    Skomentuj

    1. Saturated
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2012-12-08 13:02

      może i wygląda lecz pamiętaj że to tylko obrazek :P

      Skomentuj

  3. kitin
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-12-06 17:23

    Ciekawe jak ta gra będzie wyglądała na konsolach.. ?

    Skomentuj

    1. Michur
      Oceń komentarz:

      17    

      Opublikowano: 2012-12-06 18:09

      Tragicznie?

      Skomentuj

      1. arval
        Oceń komentarz:

        -14    

        Opublikowano: 2012-12-06 18:26

        Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

        Wszystkie filmiki które pojawiły się w trailerach oraz zdjęcia z gry pochodzą z konsol. Nie nazwałbym ich 'tragicznymi'. Początkowo nawet myślano że to materiały z wersji PC zanim okazało się że takiej wersji jeszcze nie ma

        Skomentuj

        1. Jozio
          Oceń komentarz:

          17    

          Opublikowano: 2012-12-06 19:12

          filmiki to tylko rendering ;) nie oszukujmy się :)

          Skomentuj

        2. Kieresz
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2012-12-07 08:52

          arval...pierwsze skriny mialy mega swiety antyaliasing......a pozniejsze wygladaly przy nich slabiutko....pozatym juz demo prezentowane dla informera ponoc ostro straszylo pixelozą...

          Skomentuj

      2. Jozio
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-12-06 19:12

        Chyba że to będzie pierwsza gra na PS4 i XBX 720 :)

        Skomentuj

        1. Kowal99
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2012-12-06 21:50

          Z pewnością...

          Skomentuj

    2. vegasnight9
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2012-12-06 20:24

      Na pewno gorzej niż na PC.

      Skomentuj

  4. Pisschrist
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2012-12-06 17:23

    A ja nie łapię fenomenu tej gry. Próbowałem się przekonać- ukończyłem (w bólach) San Andreas za 3 podejściem, ukończyłem GTA 4, 3 albo 4 razy podchodziłem do Vice City... I nic. Na początku faktycznie dają fun, ale po dłuższym czasie po prostu nużą- wszystkie misje podobne- jedź i zastrzel, jedź i porwij, jedź i wróć...

    Skomentuj

    1. Michur
      Oceń komentarz:

      9    

      Opublikowano: 2012-12-06 18:12

      Uwierz mi ze wszystkich gatunków gier właśnie GTA oferuje najwięcej możliwości przy tak dopracowanej fizyce i grafice.

      Skomentuj

    2. Szymon331
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2012-12-06 18:52

      To zależy co to znaczy "nie łapać" tej gry.

      Ja nie ukończyłem żadnej części a grając w każdą bawiłem się świetnie. Dla mnie w tym tytule fabuła ma minimalne znaczenie, mnie wystarczy bawić się światem i wolnością jaką oferuje.

      Skomentuj

      1. Jozio
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2012-12-06 19:14

        akurat VC i SA mają zajedwabistą fabułę i świetnie da się przy nich bawić ( szczególnie szkoła latania ossum :D )

        Skomentuj

        1. SzaraWydra
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2012-12-07 00:59

          Akurat ja nie lubie fabuły san andreas. Ale właśnie za fabułę kocham te gry. Te humorystyczne scenki, Teksty w radiach (nie wspominając o muzyce) no i jeszcze jakoś to jest sensownie po sklejane. Najbardziej mnie cieszyło w cześciach 3, VC, SA to ,że miały połączoną fabułę i dało się gołym okiem zobaczyć, że się dopełniają. może z V i IV też tak zrobią

          Skomentuj

        2. Terrorek
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2012-12-07 14:23

          noo fabula w 4 ssie na maxa ;)

          Skomentuj

      2. Pisschrist
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-12-06 21:13

        No właśnie rzecz w tym że to daje fun na chwilę, ale np. w GTA 4 po 46 godzinach grania (nie pod rząd:p w ciągu miesiąca tyle wygrałem) już miałem serdecznie dość tej gry i tych możliwości. To trochę jak z megagrafiką- jak pierwszy raz zobaczyłem Crysisa to myślałem że się ze**am z wrażenia. Ale po godzinie gry przestałem zwracać na to uwagę i wtedy gra obroniła się grywalnością. Tak samo możliwości w GTA4- jak zaczynałem to się jarałem, jak kończyłem to było "byle szybciej, byle szybciej, byle zobaczyć zakończenie i odłożyć/wymienić na jakąś inną grę.

        Skomentuj

        1. Nietrol
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2012-12-06 21:35

          no bo generalnie, kazda kolejna czesc jest coraz bardziej wtorna, mimo ulepszen grafiki czy fizyki, czy upychaniu na sile zadan pobocznych, to mechanizm jest taki sam. i przy ktorejs czesci musi nastapic znudzenie. ja tak mialem z gta 4, najlepiej bawilem sie z vice city, a potem juz bylo coraz mniej interesujaco i mniej klimatycznie

          Skomentuj

          1. renholder1987
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2012-12-07 02:40

            W VC było czuć ten klimat lat 80tych.Ubrania,samochody,muzyka w radio to wszystko dodawało grze smaku.Questy i fabuła nie były złe,jak to w każdym GTA od zera do milionera

            Skomentuj

  5. Adikson
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2012-12-06 17:27

    Poczekajmy lepiej na oficjalne informacje, wtedy będzie najlepiej. : )

    Skomentuj

  6. wdowa94
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2012-12-06 17:41

    Aż tak długo? Wątpię, ponieważ po trailerach widać że gra jest już na zaawansowanym etapie

    Skomentuj

  7. Sakret
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-12-06 17:47

    nie wiadomo równie dobrze mogą wziąść się w graść i wydać grę 2 tygodnie po premierze na xbox360/ps3. Taka noworoczne marzenie :D

    Skomentuj

  8. Ladros
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-12-06 18:18

    Blondzia jest podobna do aktorki Tea Leoni.

    Skomentuj

  9. KamiKAzeDBC
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-12-06 18:47

    Jak nóż w plecy... Człowiek już się cieszył, że zagra na początku roku, a tu masz...

    Skomentuj

  10. sonek231
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-12-06 19:03

    a na pc poczekamy jakiś rok bez miesiąca :D

    Skomentuj

  11. ligeziak
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2012-12-06 19:48

    Czy ktoś się orientuje kiedy i czy w ogóle GTA 5 wyjdzie na PC?

    Skomentuj

  12. luk9400
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2012-12-06 20:44

    Kogo obchodzi kiedy GTA V wyjdzie na konsolach? Ważniejsze jest kiedy wyjdzie na PC.

    Skomentuj

  13. shenker67
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2012-12-06 20:45

    A skąd by niby wiecie, że to akurat 19 czerwca? Tak naprawdę Rockstar powiedział tylko, że na wiosnę, a to może być nawet 2 czerwca! Tak to na pewno 2 czerwca. Widziałem to na stronie jakiegoś sklepu. Myślę, że to dokładna data. Tak to właśnie wygląda.

    Skomentuj

  14. gicior321
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-12-06 20:58


    graficznie podobne do godfather 2

    Skomentuj

  15. Kowal99
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2012-12-06 21:52

    Te laski z artworków gta :)

    Skomentuj

    1. Kowal99
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-12-07 22:44

      Chociaż z V mogłyby być lepsze

      Skomentuj

  16. gicior321
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-12-06 22:46

    Też mi laski...we człeniu w czym Ty gustujesz?

    Skomentuj

  17. dovakiin
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2012-12-06 22:46

    Ciekawe czy twórcy GTA I śnili, że ich gra kiedyś będzie tak wyglądać. ;)

    Skomentuj

  18. tomignac
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-12-07 08:06

    pożyjemy zobaczymy

    Skomentuj

  19. Samarytanin
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-12-07 12:44

    Ci to wiedzą jak sobie nabić wejść a stronę.

    Skomentuj

  20. NgiffigN
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-12-08 14:41

    Ciekawoska.
    Dziewczyna na arcie ma koszulekę Love Fist, fikcyjnego zespołu z Vice City.

    Skomentuj

  21. Marcinpl25
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-12-09 18:13

    Oby się sprawdziło mój x360 jest głodny ^^

    Skomentuj

  22. mati23
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-12-10 10:14

    Najwyżej zakupi się x pudło i tyle, w czym problem ? ;d

    Skomentuj

  23. YankeS15
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-12-11 09:42

    Dokładnie ważniejsze kiedy GTA wyjdzie na PC. Chociaż trzeba mieć prawdziwy czołg aby w to pograć :) Jednak z niecierpliwością czekam na premierę PC.

    Skomentuj

  24. wojtekadams
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-12-11 22:34

    Przyszły rok dla maniaków gier zapowiada się całkiem całkiem... Tomb Rider, GTA 5, GoW 4 ;)

    Skomentuj

  25. loloooo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-15 13:21

    Na pc pewnie wyjdzie na święta jak spadnie sprzedasz na konsolę . Ale na 100% będzie na pc obiecuje to wam.