Gry

GTA 5 rozeszło się w 52 milionach egzemplarzy

opublikowano przez w dniu 2015-05-20

Ostatni raport finansowy firmy Take-Two nie mógł obyć się bez informacji dotyczących największego hitu studia Rockstar.

GTA 5 gra

Informowaliśmy dziś o bardzo dobrej sprzedaży Dying Light. Polska produkcja trafiła do rąk 4,5 miliona graczy i skoro uznać to za sukces to jakimi słowami określać należy sprzedaż, jaką generuje Grand Theft Auto V?

Ostatni raport finansowy firmy Take-Two nie mógł obyć się bez informacji dotyczących największego hitu studia Rockstar. Wprawdzie z różnymi przygodami, ale Grand Theft Auto V trafiło w końcu również na PC i tym samym dostępne jest obecnie na 5 najważniejszych platformach, z jakich korzystają gracze. Wyniki sprzedaży musiały być zatem świetne i takie właśnie są, chociaż może i to słowo nie do końca oddaje zainteresowanie, jakie budzi Grand Theft Auto V.

Wspominana produkcja rozeszła się bowiem w 52 milionach egzemplarzy. Liczba ta obejmuje sprzedaż gry w wersji cyfrowej oraz egzemplarze pudełkowe, które wysłane zostały do sklepów.

Nie jest to zatem rzeczywista sprzedaż, ale wątpliwe aby w sklepowych magazynach zalegało wiele zapasów Grand Theft Auto V. Poza tym gra cały czas zyskuje nowych sympatyków, ponieważ jeszcze w lutym mówiliśmy nie o 52, ale 45 milionach egzemplarzy, które trafiły do sprzedawców.

Źródło: vg247, gamespot

marketplace

Komentarze

20
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rozumiem, że to łączna liczba a ile na samym PC się sprzedało?
  Zaloguj się
 • avatar
  Tera maja tyle,że mogą uzywać zamiast sraj taśmy.
 • avatar
  Oprócz błędu D3D i crashowania do pulpitu jest to zdecydowanie najlepsza gra na PC jaka powstała.
 • avatar
  Czyli 2,5-3 MILIARDY zysku... Na jednej grze... :D
  Zaloguj się
 • avatar
  A ja kupilem i do dnia dzisiejszego ten shit mi nie działa. Zatrzymało się na aktualizacje jedna za drugą. dokładnie przy 353MB. I błąd. Pozostałe aktualizacje przeszło. Pierwszy oryginał z którym takie problemy mnie spotkały.
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Co wy za bzdury piszecie, GTA jako seria rozeszła się do tej pory w 52 mln sztuk a nie samo GTAV.
  Zaloguj się
  -13
 • avatar
  Tez kupiłem płyte i co po 6 płycie zwis wiec musiałem pociągnąć z serwrera łącze 100 mb i transfer 3.5 mb na sekundę żenada .Gra super ale obsługa klienta tragiczna zero szacunku dla pojedynczej osoby więc nie mogą się dziwić co do piractwa . To samo Wiedźmin grafikę pogorszyli i wymagają od klientòw zaufania, przynajmniej bez drm jest mozna pobrać z torrentów mam i7 4790K i 2xgtx 980 więc oczekuje że to wykorzystam