Na topie

GTA Online się rozrasta - dodatek Szefowie i inni przestępcy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Dzięki najnowszemu dodatkowi gracze mogą zakładać i prowadzić własne organizacje przestępcze. Wreszcie się doczekaliśmy.

GTA Online Szefowie

AA

Szefowie i inni przestępcy – takim tytułem obdarzony został nowy dodatek do GTA Online, który przynosi ze sobą nowe sposoby na stanie się ikoną przestępczego światka. Sieciowe dzieło studia Rockstar stale się rozrasta – i na szczęście robi to dobrze.

Jakie konkretnie nowości wprowadza dodatek? Przede wszystkim pozwala graczom zakładać i prowadzić własne organizacje przestępcze. Mogą oni zatrudniać i zwalniać innych graczy (maksymalnie 3) oraz rywalizować o szacunek i pieniądze z innymi gangami. 

Aby mieć taką możliwość trzeba jednak mieć na koncie co najmniej milion GTA$. Nie stać was? To najpierw zatrudnijcie się u kogoś innego. W tym celu możecie ustawić w swoich telefonach status „szukam pracy”. Taka praca daje wam dostęp do broni i amunicji, szybszą regenerację zdrowia oraz… nowe źródło utrzymania.

GTA Online Szefowie auto

Praca dla VIP-ów to także nowe tryby zabawy, w których rywalizujemy z innymi organizacjami oraz policją. Pojawiły się też superjachty u wybrzeża Los Santos, które mogą stać się naszymi domami. Całości dopełniają zaś: 10 nowych samochodów, 2 śmigłowce, kilkanaście domów i apartamentów oraz ubrania i akcesoria. Gracze mogą teraz także nabyć piątą posiadłość.

Dodatek Szefowie i inni przestępcy od kilku dni wprowadzany jest w formie automatycznej aktualizacji na PC, Xbox One i PlayStation 4. Poniżej możecie obejrzeć premierowy zwiastun:

Źródło: Cenega, Rockstar

Odsłon: 5587 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij
  1. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-12-17 18:03

    Póki co startuję z tym dodatkiem ale same zadania dla ekipy przestępczej są super ;)
    Dobre dla paczki znajomych grających wspólnie w wolnym czasie

    Skomentuj

    1. gural23
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2015-12-17 20:25

      Przykro mi ale to robi się trochę jak Saints row patrząc po tej limuzynie..

      Skomentuj

      1. PIRAT_PL
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-12-18 00:54

        Masz trochę racji, ale myślę że Rockstar skoro dodał takie wyposażenie limy to i będzie odpowiednie przeznaczenie dla niej bo w GTA nie pojawiło się jeszcze coś zbędnego :D
        Ale można się bez tego obejść, zawsze jest RPG lub Rakieta Naprowadzająca ;)
        Odblokuję wszystko z ziomeczkami przez okres świąteczny wtedy będę mógł się wypowiedzieć co i jak.

        Skomentuj

      2. lazar47
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-12-18 02:47

        W Saints Row nie ma przynajmniej cziterów...

        Skomentuj Historia edycji

      3. Lonnger
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-12-18 10:47

        Wczoraj grałem już w tej limuzynie - owszem siłę to ona ma, ale co z tego jak i tak bez problemu można Cie zdjąć przez RPG lub strzałem w głowę:)

        Skomentuj

        1. PIRAT_PL
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-12-18 11:13

          Nawet opatrzoną kurume ściągniesz z pomocą RPG za pomocą bomby przylepnej

          Skomentuj

  2. Michur
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-12-17 19:47

    "Aby mieć taką możliwość trzeba jednak mieć na koncie co najmniej milion GTA$. Nie stać was?"
    Przecież w tej grze "hakiery" rozdaja hajs na lewo i prawo a za przyjmowanie tej kasy nie blokuja online, generalnie na serwerach panuje jeden wielki burdel.


    Skomentuj

    1. PIRAT_PL
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-12-18 00:59

      No ostatnimi czasy praktycznie połowa ludzi na sesji ma trainery online wgrane, wkurza to bo nie można nawet w spokoju pograć albo porobić zadymy na mieście bo ci zaraz użyją trainera i jedyna opcja to przejść do innej sesji :/
      Powinni dawać warny za pierwsze użycie potem bany startowo na 2 godziny (całkowita blokada online) tylko single działa (blokada konta online) a potem sukcesywnie zwiększać długość trwania blokady (bo konta dożywotnio nie zbanują bo to jednak ktoś za to zapłacił). Ale myślę jakby dostał ktoś bana raz, drugi, trzeci to by coś dało do zrozumienia a jak nie to przynajmniej takiego hackera wykluczy z gry na trochę czasu przez co uczciwi gracze mogą normalnie i spokojnie siać zamęt na mapie :D Coś powinni zrobić z hackerami bo to faktycznie robi się powoli nie do wytrzymania.
      I nie wiem czy to przypadek ale 80% grających rosjan gra na trainerach! Polaków o dziwo na trainerach za dużo nie spotkałem ale są takowi ale rzadko przeszkadzają innym.

      Skomentuj

  3. kawon
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-12-17 20:56

    Mogliby zrobić wielki update dla podstawki.
    Poprzez długie oczekiwanie na serwery, oczekiwanie na innych graczy(jakbym sam nie mógł robić misji?) znudziło mi sie granie w online.

    Skomentuj

    1. Michur
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-12-17 21:31

      Mam to samo a najgorsze jest to jak zbierzesz już komplet i po dwóch nieudanych próbach jeden gracz rezygnuje i wszysto od nowa. Ja misji już nie wypełniam.

      Skomentuj

    2. PIRAT_PL
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-12-18 01:08

      Do trudniejszych misji nieraz nie da się znaleźć ogarniętej ekipy po prostu, ja już podchodziłem do jednego z przygotowań Humane Lab's na pewno więcej niż 10 razy i to w różne dni (z nadzieja na dobry team) ale zawsze przynajmniej jeden nie ogarniał i lipa do dziś nie mam Humane Lab's zaliczone (przygotowań a samego Heista za 2 lata może zrobię w tym tempie) ;)
      Słowem przydałoby się aby można było robić misje samemu jak te zlecenia na telefon od Simeona, Martina bądź Geralda
      u tych postaci można robić misję w pojedynkę bądź więcej osób jak chcesz. Tak powinny być stworzone większość misji z wyjątkiem Heistów (bo tam bez ekipy nie zrobisz nic), albo ekipa jako NPC. jak w singlu ale za niższą dolę robisz albo brak regulacji "doli" i tak jak w singlu każda wzięta do roboty postać bierze ustaloną stawkę za jaką ją zatrudniliśmy. Bo o dobrą ekipę na prawdę ciężko!

      Skomentuj

      1. Michur
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-12-18 08:10

        Ja wszystkie główne misje prz3szedłem na doczepianego, juz przy pierwszej kompleto2anie teamu przez 15min nardzo mnie zirytowało. A zbieranie kasy w ten sposób jest strasznie męczące.

        Skomentuj

        1. PIRAT_PL
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2015-12-18 11:14

          Szybciej dorobisz się na misjach dziennych

          Skomentuj

  4. piccardo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-12-17 21:26

    Wszystko fajnie ale przed uptade nie było sesji bez cheatera, po uptade 2dni były bez i znów się zaczyna... Niestety nie rozumiem osób tworzących te programy z takimi opcjami ani używających.

    Skomentuj

    1. PIRAT_PL
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-12-18 01:16

      Czuję że jeśli Rockstar nie zadziała radykalnie to cheaterzy nie znikną (z resztą jak w większości gier z trybem Online)
      zawsze cheaterzy na online byli, są i za pewne będą.
      Niestety

      Skomentuj

  5. adam6056
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-12-18 07:31

    Chętnie pograłbym ale właśnie... cheaterzy....
    Dopóki nie ograniczy Rockstar konkretnie ich liczbę i nie zapanuje nad Online to nie ma po co wracać do tej gry
    Więcej wyszukiwania nowej gry niż samej zabawy

    Skomentuj

  6. Lonnger
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-12-18 10:52

    Wszyscy piszecie o cheaterach... Ja ich nie doświadczam, albo nie są tacy irytujacy. Mamy zgraną ekipę 4 osobową i sobie pykamy w każdy wtorek w misje od 20:00 do 22:00:) A jak chcemy to robimy zadymę na jakiejś sesji, a jak sie zdarzy ktoś z cheatami to wtedy staramy się go dojechać dla funu:)

    Zgrana ekipa jest potrzebna:) Sam bym w online już dawno nie grał.