Na topie

GTA V na PC zaliczy poślizg - Rockstar tłumaczy dlaczego

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry komputerowe Tematyka: Grand Theft Auto Producenci: Rockstar

Pecetowa edycja Grand Theft Auto V zadebiutuje dopiero w styczniu. Powodem jest chęć jak najlepszego dopracowania szczegółów.

GTA V PC samolot

AA

Czekają od roku i poczekają jeszcze ponad cztery miesiące. Pecetowcy nie umieją się doprosić studia Rockstar Games o przeznaczoną na ich komputery wersję gry Grand Theft Auto V. Dlaczego to tyle trwa? Na to pytanie postanowili odpowiedzieć sami twórcy. Przy okazji opublikowane zostały screeny (które możecie zobaczyć w galerii).

Niemal równo rok temu światło dzienne ujrzała gra Grand Theft Auto V na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Wiele miesięcy musieliśmy czekać na zapowiedź odświeżonej wersji „piątki” na konsole nowej generacji oraz komputery osobiste. Jak się niedawno okazało – posiadacze PS4 i Xbox One otrzymają swoje edycje już w listopadzie, podczas gdy pecetowcy będą musieli czekać aż do końcówki przyszłorocznego stycznia.

Wiadomość ta zdecydowanie nie spodobała się graczom komputerowym, którzy właściwie od początku najbardziej walczyli o swoją wersję. Uważają za oburzający fakt, że otrzymają Grand Theft Auto V jako ostatni. Studio Rockstar wydało jednak oświadczenie, w którym zapewnia, że te oczekiwania zostaną wynagrodzone – pecetowcy otrzymać mają świetną, w stu procentach dopracowaną edycję.

„Cieszymy się widząc ekscytację w związku ze zbliżającą się premierą nowych wersji GTA V i już nie możemy się doczekać momentu, gdy będziemy mogli zdradzić wam więcej szczegółów. Jesteśmy też bardzo podekscytowani faktem tworzenia GTA V na PC. Gra ta wymaga jednak włożenia nieco więcej pracy. Chcemy bowiem być pewni, że będzie ona tak niesamowita i dopracowana jak to tylko możliwe”.

I cóż można powiedzieć? – Jeśli tylko faktycznie Grand Theft Auto V na PC okaże się tak niezwykłe, jak zapowiadają to twórcy, to będzie można pewnie przymknąć nieco oko na poślizg. Nie pozostaje zatem nic innego jak tylko czekać na 27 stycznia. 

Źródło: Rockstar Games

Odsłon: 33248 Skomentuj newsa
Komentarze

72

Udostępnij
  1. radzab7
    Oceń komentarz:

    81    

    Opublikowano: 2014-09-14 15:23

    I tym samym GTA V Jest największym wyczekiwanym 'hitem" trzech lat :)

    Skomentuj

      1. prime27pl
        Oceń komentarz:

        30    

        Opublikowano: 2014-09-14 17:02

        kultury cie nie nauczuli ?

        Skomentuj

      2. tommyt1983
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2014-09-14 17:12

        Decoyek - to narazie od września 2013 PC smaruje tyłki od bólu a za 2 miesiące będzie tego kulminacja

        Skomentuj

      1. piccardo
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2014-09-14 18:51

        Jak dopracują ją tak jak 4kę która nie była grywalna to powodzenia im życzę.

        Skomentuj

      2. Ladros
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2014-09-14 21:12

        Bez przesady z tymi teoriami spiskowymi :D wbrew pozorom świat PCtowców nie nienawidzi jak się niektórym wydaje :P

        Bądźmy szczerzy, że Rockstar nie przepada za robieniem gier na PC i tym samym często im to nie wychodzi. W ich wypadku to normalne, że potrzebują na to więcej czasu.

        Skomentuj

  2. Dudzio993
    Oceń komentarz:

    -16    

    Opublikowano: 2014-09-14 15:26

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    O tym właśnie pisałem we wcześniejszym artykule poświęconym Gta V. Chcą po prostu jak najbardziej dopracować ich dziecko ;) Wolę poczekać dłużej ale dostać grę dopracowaną a nie wersję beta.
    Pozdrawiam.

    Skomentuj

    1. TonsQ
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2014-09-14 15:48

      I tak my pc'towcy dostanie wersje beta. Od jakiegoś czasu wszystkie wysoko budżetowe gry są wydawane jako beta, można było się o tym przekonać podczas premiery BF 4. Na PS4 mam już prawie odłożoną sumę, więc kupie bundla Ps4 + GTA V, lecz jest to trochę smutne że R* zaślepione zyskiem.

      Skomentuj

        1. TonsQ
          Oceń komentarz:

          5    

          Opublikowano: 2014-09-14 17:35

          Dlatego powiedziałem ''my pctowcy'' doborze wiem że wersje konsolowe były niemal idealne. Pctowcy dostaną bete ze względu na optymalizację, jak pisałem w poprzednim komentarzu nie mam zaufania do wysoko budżetowych produkcji. Wracając do tego że każdy by "doił" kasę masz rację, ale gdyby podobny ruch zrobiło EA zostało by zmieszane z błotem (i słusznie)

          Skomentuj

    2. prime27pl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-09-14 16:00

      Pitu , pitu :)

      Skomentuj

  3. SoulRak3r
    Oceń komentarz:

    42    

    Opublikowano: 2014-09-14 15:29

    Bullllshit ! p.... sie Rockstar. Przecież wiemy że chodzi Wam o kasę i żeby ludzie najpierw kupili na nowe konsole. Początkowo myślałem że chcą dopracować dopóki nie wyszło że wersja deweloperska była od samego początku na PC robiona. Więc chodzi o kasę, kasę i jeszcze raz kasę, p..... fabryka.

    Skomentuj

    1. Navarios
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2014-09-14 15:38

      Ty prowadząc swoją firmę nie próbował byś jak najwięcej zarobić na swoim produkcie prawda? Każdy orze jak może... Sprzedaż GTA V na PC i tak będzie mniejszym % niżeli sprzedaż na konsolach.

      Skomentuj

      1. Anavrin990
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2014-09-14 18:06

        Chodzi o to,że są zachłanni i to paskudnie.Ciągle im mało.Ile by nie mieli to będzie im się wydawać doimy bardziej.Pazery parszywe.

        Skomentuj

        1. Fr3aKy
          Oceń komentarz:

          5    

          Opublikowano: 2014-09-14 18:38

          Ale przecież to normalne, że każda firma dąży do jak największego zysku... Ja im tego za złe nie mam, po prostu poczekam dodatkowe 2 miesiące, godności mi przez to nie ubędzie... Pewnie, że chciałbym zagrać w to szybciej, ale powstrzymałem się z zakupem na PS3 to i teraz specjalnie nie kupie PS4, żeby zagrać w ładniejszą wersje. 2 miesiące to wcale nie tak dużo.

          Skomentuj

          1. Zero-Cool
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2014-09-18 22:05

            Jeśli zaczną "robić" jeszcze DLC które NIE powinny powstać (a raczej nie powinny być wycięte z gry) bo mamy dostać ostateczny produkt na PC to zmienisz zdanie :).

            Skomentuj

  4. myszka91
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2014-09-14 15:36

    Skoro wersja PC jest robiona od 2012 roku to wychodzi na to, że wersja na Xbox One i PS4 to komputerowy port, a wersję na konsole poprzedniej generacji zrobili przy okazji, a właściwie dla pieniędzy.
    Więc warto czekać do tego stycznia tym bardziej, że scena moderska będzie bardzo aktywna, tak jak to jest dotychczas w PC-towej wersji San Andreas czy też GTA IV.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-10-05 17:11

      oczywiscie ze ta kzrobili. OMG, myslale mze takie rzeczy sa oczywiste.
      Maja zajebista sprzedaz na starych konsolach, pozniej daja info ze na nowe konsole tez bedzie, no i na PC.
      Tak wiec ja jako posiadacz konsol i pecetow, moglbym kupic na PS3, PS4 no i na PC.

      Gadanie o dopracowaniu wersji PC to tylko pitu pitu.
      Liczy sie kasa, i rockstar dobrze wie jak ja dusic z klientow, i to w taki sposob by jeszcze byli zadowoleni.

      Skomentuj

      1. prime27pl
        Oceń komentarz:

        -7    

        Opublikowano: 2014-09-14 16:01

        poczekamy jak bedzie wyglądac w tym zestawieniu pc .

        Skomentuj

          1. prime27pl
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2014-09-14 16:14

            W sumie to guzik mnie te cyferki interesuja bo nic z torentów nie pobieram .Ale nie pisz że debile bo napisza prawde , pobrali z konsol to na bank pobiora na pc.

            Skomentuj

          2. mgkiler
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2014-09-14 18:04

            Niestety, ale w przypadku piractwa ma rację.

            Tutaj możesz sprawdzić dowolną multiplatformową grę:

            http://www.vgchartz.com

            Np takie Call of Duty każda część na konsolach sprzedała się 5-10x lepiej (!!!)

            A nie wierze, by w shooter więcej osób grało na konsoli niż na PC.

            Skomentuj

          3. Michur
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2014-09-14 22:00

            Ta stronka nie bierze pod uwage sprzedaży cyfrowej takiej jak Steam

            Skomentuj

          4. prime27pl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2014-09-14 17:04

            A kto twierdzi że nie ma ?

            Skomentuj

          5. tommyt1983
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2014-09-14 17:17

            Ty Niemiec.. Ty serio uważasz , że na PC mniej pobiorą niż na konsole ?? LOOOOOLLLLL :D aha i dla twojej wiadomości bo widzesame śmieci piszesz - nie ma banów od 2012 roku nawet jak grasz bez pathowania i w przedpremiery ;)

            Skomentuj

          6. prime27pl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2014-09-14 18:04

            Jeden gość ...a ja mówie że kradną wszyscy.

            Skomentuj

          7. XaRaDaS
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2014-09-14 19:33

            Ściągających w danej chwili. Jak zwykle czytanie z zrozumieniem się kłania.

            Skomentuj

          8. Next_Gen_1987
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2014-09-15 10:05

            Dalej swoje.. Największa liczba sprzedanych kopii Skyrima na PC jest na Steam a wasze opierają się tylko na ''fizycznych'' danych, gra przez wiele miechów była ''top sellerem'' na Steam, sami twórcy przyznali, że są w szoku jak dobrze wersja PC się sprzedała i w ''nagrodę'' wydali darmowe DLC z teksturami wysokiej rozdzielczości dla PC. Ta wojna PC vs konsole naprawdę męczy, konsole nigdy nie przebiją PC, a to, że wiecej ''niedzielnych'' łamag (no ok ''wygodnisiów'' woli grać na padzie siedząc na kanapie to tak jak porównać ile procent ogłada seriale a ile filmy).

            Skomentuj

      1. XaRaDaS
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2014-09-14 19:35

        Walnij się młotkiem w zakuty łeb, ilość podana to jest aktualnie ściągających, a nie ile razy zostało już pobrane.

        Skomentuj

    1. cichy81
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2014-09-14 17:33

      I tak PC pobiorą z torrentów

      Skomentuj

    2. raffal81
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2014-10-06 07:35

      Ale fakt że wielu posiadaczy PC ma konsole, czy to x360 czy tez ps3, z racji że i tak te konsole starej generacji dzisiaj kosztują już duuużo mniej, to ten fakt pomijasz ???

      Zacytuję Ci Twoją wypowiedź kiedy GTA V wyjdzie na PC, a torrenty będą pękały w szwach od pobrań, a co z posiadaczami PS4 i Xbox One ??? oni też pobiorą ????

      Weź poszukaj statystyk gier które są i na PC i na konsole i wtedy się nimi posługuj:

      TOP 100 GAMES

      http://i.imgur.com/GxG3UOE.jpg

      Jakoś to cię nie dziwi ?????

      Ja nie twierdzę że na konsolach nie ma piractwa, ale same sprzedaży gier mówia same za siebie.

      Skomentuj

  5. b1tzz
    Oceń komentarz:

    -10    

    Opublikowano: 2014-09-14 15:44

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Chodzi głównie o to, że chcą najpierw zarobić na konsolach, żeby potem dopiero spiracili PCtową wersję.

    Skomentuj

  6. kremowykac
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2014-09-14 15:45

    Poślizg, poślizg...
    Jak będzie optymalizacja podobna do IV to odpalę GTA V w max ustawieniach za 4 lata na nowym komputerze. Ponad rok mają od wyjścia na 360 i ps3 i jak to spieprzą do żal.

    Skomentuj

  7. Lonnger
    Oceń komentarz:

    -11    

    Opublikowano: 2014-09-14 16:10

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Tak w tłumaczeniu:

    "Chcemy najpierw wydać grę na nowe konsole, bo dostaniemy za to dużo hajsu, a że PCetowcy piracą to nam nie zależy"

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2014-09-14 16:15

      Raczej na konsolach zarobimy więcej więc najpierw dla nich wydamy a pc to tylko wisienka na torcie.

      Skomentuj

  8. raznow
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2014-09-14 16:39

    Wiecie co po tym co się dzieje/takim szumie na piractwo gracze PC raczej pokażą klasę i jak normalni gracze pójdą do empiku po swoją kopię GTA V ja tak zrobię i wam też tego życzę.

    Skomentuj

      1. barszczu_1989
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2014-09-14 22:30

        wiecie co jak gadam ze znajomymi to wielu z nich udaje się kupić w empiku różne sztuki w tańszych promocyjnych cenach, sam też nie raz odwiedziłem empik jak czegoś potrzebowałem na pc

        Skomentuj

        1. severian
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2014-09-15 11:13

          Nigdy nie kupiłem gry w empiku,czy to na konsolę czy na pc.Zawsze tam jest drożej.W katowickiej Silesii wystarczyło przejść się 50 m do Saturna by zaoszczędzić te 30-50 pln.

          Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-09-14 17:04

      marzysz...

      Skomentuj

    2. XaRaDaS
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-09-14 19:37

      Empik to słaby przykład, lepiej poszukać tańszej wersji i to o nawet 30-40%.

      Skomentuj

  9. hasati
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2014-09-14 16:47

    Ta może by pokazali klasę jak by dostali grę jak wszyscy. Po takim czasie szkoda złotówki na tę grę, ograną przez wszystkich i na wszystkim. Podejrzewam że ta gra to będzie pirat Number 1 na własne życzenie R* A zarobek będzie tragiczny. I mam taką nadzieję. Niech nie robią w ogóle po co kłamać i oszukiwać ludzi ? 70% graczy PC nie gra w takie gry podejrzewam. Mnie ta gra kompletnie nie interesuje :)

    Skomentuj

      1. hasati
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2014-09-14 18:10

        To samo tyczy się konsol :)

        Skomentuj

    1. TotallyNormal
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2014-09-14 18:09

      W takim razie po co to całe stękanie skoro gra Cię nie interesuje? I co to za różnica czy inni juz grali w to, czy nie?

      Ten Twój wywód brzmi jak połączenie narzekania rozpuszczonego dzieciaka z kobiecym fochem w czasie PMS.

      Skomentuj

      1. hasati
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2014-09-14 19:06

        A czy ja gdzieś narzekam ? Pisze szczerze i prawdę nigdzie nie narzekam :) Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem zapraszam do szkoły ponownie :) A twoje zdjęcia możesz zachować dla siebie i kolegów. :)

        Skomentuj

    2. TotallyNormal
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2014-09-14 18:15

      Mina adekwatna do Twojego komentarza: http://media.daykeeperjournal.com/wp-content/uploads/spoiled-child.jpg

      Skomentuj

  10. kapral.hicks
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2014-09-14 18:35

    Odpaliłem sobie wczoraj gta5 na ps3 po paru miesiącach przerwy i wciąż nie wiem jakim cudem upchnęli taką grafe na takim starym sprzęcie. Tekstury lepsze niż w wielu typowych grach tpp na ps3, genialne oświetlenie (nic nie wygląda płasko za dnia w przeciwieństwie do takiego W_D na PC), genialne wykonanie aut, wody. Skoro gra na PC ma wyglądać jeszcze lepiej, to ja jestem w stanie wybaczyć rockstar ten poślizg (tym bardziej że nie wielki, a nawet zrozumiały z ich perspektywy)

    Skomentuj

    1. kapral.hicks
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2014-09-14 20:53

      Dodam również dlaczego czekam na wersję na PC, a nie kupie ps4 dla tej gry. Po pierwsze gta5 to będzie gra stworzona dla modów, zapewnią one nową jakość. Co więcej takie aplikacje jak "godesato tool" polepszają wygląd gier w taki sposób, że później ciężko patrzeć nawet na standardowe max ustawienia.

      Dla przykładu fable anniversary:
      To jak wygląda na max detalach na PC (tego filtru rozmazującego obraz nie da się wyłączyć niestety)

      https://imagizer.imageshack.us/v2/1605x905q90/913/tgYJUS.jpg

      a teraz jak wygląda po drobnej zabawie z gedosato tool (ten program przeprowadza downsampling, dodaje różne filtry, zmienia kolory, a w przypadku fable moje GPU bez problemu radzi sobie z płynnością, nawet po tych zabiegach)

      https://imagizer.imageshack.us/v2/1680x946q100/538/F3do03.jpg
      https://imagizer.imageshack.us/v2/1680x951q100/661/MLS6rr.jpg

      Skomentuj

      1. kapral.hicks
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2014-09-15 00:16

        http://steamcommunity.com/app/288470/discussions/0/613936039562747705/

        Dodam jeszcze link, gdyby ktoś chciał go sobie w podobny sposób poprawić fable, czy jakąkolwiek inną gierkę.

        Skomentuj

  11. hink1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-09-14 18:52

    Patrzac na scr boje sie wymagan :D
    Mam nadzieje, ze gtx760 pociagnie to na przyzwoitych detalach

    Skomentuj

  12. Presti
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2014-09-14 19:55

    Myślę, że Rockstar poradzi sobie z piractwem w bardzo łatwy sposób : wysokie wymagania sprzętowe. Logicznym stwierdzeniem jest to, że kogo będzie stać na komputer powyżej klasy biurowej (2,5/3k) to też nie będzie miał problemu z kupnem gry za 120zł. Ludzie mogą być źli na "optymalizację" , trudno ,ale gra na pewno sprzeda się dużo lepiej niż jakby miała małe wymagania. W każdym razie czekam na premierę :)

    Skomentuj

    1. Presti
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-09-14 19:58

      I proszę, niech nikt nie mówi że zamierza grać w GTA V na Core2Duo i GTX 260 i by kupił. Dla mnie to się trochę mija z celem.

      Skomentuj

      1. scoobydoo19911
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2014-09-14 23:49

        to rzecz gustu. jeżeli tego typu sprzęt pozwoli na uruchomienie tej gry w miarę płynnie i stabilnie to nie widze problemu. sam pierwszego crysisa przechodziłem na p4"northwood"@2,4 ghz, 1 gb ram i gf6600 256mb. Niska jakość oprawy zdecydowanie nie przeszkodziła mi w pozytywnym odbiorze tej gry.

        Skomentuj

          1. scoobydoo19911
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2014-09-15 15:29

            generalnie też lubię wszystkie suwaki na opór w prawo dawać w ustawieniach gier. Aż źle to nie wyglądało nawet kilka ustawień było na średnich. Przechodzenie tej gry na tak starym i przestarzały m sprzęcie pozwoliło mi ją docenić jako grę a nie benchmark, nie mówię tu że grając na pełnej opcji się tego nie doceni.

            Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2014-10-05 17:29

      no wlasnie mylisz sie.
      Wysokie wymagania sprzetowe ograniczaja grupe docelowa.
      Nie ma to zadnego wplywu na to czy ktos kupi czy sciagnie.

      U mnie przychodza ludzie z dofinansowaniami z MOPSu na komputery za 4k lub wiecej.
      Na bank z MOPSU na gre nie dostana.
      Tak wiec brednie piszesz.

      Wymagania sprzetowe to nie sposob na walke z piractwem.

      Skomentuj

  13. Kuciapa
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-09-14 21:10

    Chcemy bowiem być pewni, że będzie ona tak niesamowita i dopracowana jak to tylko możliwe”.

    A ja mam 10 lat i kręcone włosy...

    Skomentuj

  14. greghostor
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2014-09-14 21:14

    niech zrobią dobrą optymalizacje - moge czekać niż kupić coś podobnego wydajnościowo do IV

    Skomentuj

  15. heartagram
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2014-09-14 21:18

    kurwy jebane.

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-09-14 22:34

      Panie admin kasuj prostaka.

      Skomentuj

    2. tomus9993
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-09-18 19:23

      Wyleź z internetów !

      Skomentuj

  16. Sander Cohen
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-09-14 21:18

    Sprzeda sie jako tako. Bedzie to tylko zmodyfikowana wersja na Xbox One/PS4. Wydanie jej na PC przed Swietami byloby strzalem w stope bo malo kto kupilby na konsole. Niestety piractwo na PC potrafi wykonczyc kazdego dewelopera i mimo ze na konsolach tez jest to mimo wszystko na konsolach sie zarabia.
    Co do wymagan:
    Trzeba liczyc sie z tym, ze bedzie potrzebny mocny 4 rdzeniowiec, jak jakis dobry i5 lub FX 8xxx/9xxx (dobrze radza sobie w multiwatku), min 8GB RAM (tyle co maja XO i PS4 mimo ze tam to idzie tez na grafe) i karta pokroju GF750 lub Radka 270x zeby zagrac lub 760/280x zeby juz jakos pograc.
    O max detalach tu oczywiscie nie mowie bo do tego Radek 295x2...

    Skomentuj

    1. Sander Cohen
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2014-09-14 21:19

      Radek 295x2, min 16GB RAM i i7 Haswell-E

      Skomentuj

        1. vanalrik
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2014-09-15 06:29

          komentarz dla plebsu nam do szczescia nie potrzebny

          Skomentuj

      1. kapral.hicks
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2014-09-15 11:29

        Przy każdej premierze gry jest straszenie jakie to gra wymagania mieć nie będzie, a później najczęściej okazuje się, że gra chodzi na maxie nawet na 480GTX :D.

        Skomentuj

        1. Sander Cohen
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2014-09-15 12:21

          Tak, masz racje. Ale tu mamy do czynienia z GTA. Dlatego napisalem ze do gry wystarczy srednia karta z obecnej generacji, ale do max detali bedzie potrzebny komputer-potwor. Tak samo jak bylo z GTA IV. Gdzie grac na max moglismy dopiero po 1-2 latach od premiery na PC (w zaleznosci od budzetu gracza).
          Wiem ze prawda w oczy kole i dlatego dostaje minusy. Trudno, Ale niektorzy mysla ze pograja na integrach. Pozyjemy, zobaczymy. Bedzie fajnie jak pogram na moim lapku (i7 3930QM/16GB DDR3/GTX660 2GB DDR3). Do tej pory nie bylo gry, w ktora nie gralem na srednich detalach, ale tu obawiam sie ze karta moze nie podolac ze wzgledu na 2GB RAM i fakt ze to karta mobilna, ktorej wydajnosc jest na poziomie stacjonarnej GTX560 a nie GTX660). Mimo ze GTA V ogralem x360 to chetnie sprawdze tez na PC jak bedzie w promocji na Steamie.

          Skomentuj

          1. kapral.hicks
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2014-09-15 16:16

            Dla mnie to nie ważne jeśli gra obierze ścieżkę CRYSISA, tzn. będzie zawierała detale, które uruchomisz sobie dopiero 2 lata później (to jest nawet plus, ponieważ za parę lat gra będzie wyglądać lepiej, wolniej będzie się starzeć). Dla mnie ważne jest tylko to, aby w dniu premiery wyglądała tak jak na ps3 + większa rozdziała, to co widziałem na materiale z ps4 wygląda natomiast już znacznie lepiej, a ponieważ chodzi to już na konsoli o bardzo podobnej architekturze, to nie mam żadnej wątpliwości, że przynajmniej z takimi detalami pogram na PC. Baa dotychczas każda gra z ps4/xboxa w ustawieniach konsolowych chodzi mi 2x szybciej, więc prawdopodobnie jeszcze się parę detali dorzuci do "pieca" :D

            Skomentuj

  17. uratsuga
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-09-15 11:54

    Czekałem tyle miesięcy poczekam kolejne:P

    Skomentuj

  18. neverwinterSF
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2014-09-15 15:05

    Panowie i Panie,

    Nie widzę sensu tej kłótni, piractwo jest widoczne na konsolach i na PC. Przyznaje się bez bicia, kupuje oryginalne gry tylko na PC jak również na Playstation 3/4, na platformach w/w nie mam ani jednego pirata, jednakże kupiłem Xbox 360 przerobionego z premedytacją tylko po to by pograć na tej konsoli bez płacenia grosza za gry.

    Nie wieżę, że nie ma osób na tym forum które choćby raz w życiu nie ściągnęły czegokolwiek z Torrent'ów! Nie wieże, za każdy z was od dnia pierwszego bycia graczem nie piracił, a jeśli tak to przepraszam i chwała wam za to. Po kupnie xbox'a 360 grałem na nim około 1 roku. Pewnego dnia złodziej włamał się do mnie do domu i wyniósł mi wszystkie konsole jak również moja bogatą kolekcje oryginalnych gier i HDD do X'a z piratami.


    Dostałem nauczkę, teraz nie pirace, jednakże filmy z torrent-ów nadal ściągam.

    Pozdrawiam,

    Skomentuj

  19. TheDarkStarGTX
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2014-09-15 18:26

    To ma sens. Najpierw sprzedali na x360 i ps3. Nawet PCtowcy kupili konsolę żeby zagrać. Teraz ten kto ma.kupi na PS4 i XO, a na końcu PC, co przyniesie też niemały zysk.

    Skomentuj

    1. whoojek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-09-16 15:24

      "a na końcu PC, co przyniesie mały zysk"

      Poprawiłem Twoją wypowiedź, teraz jest ok.

      Skomentuj

  20. M2000
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-09-16 21:12

    w życiu jest tak jak zauważyłem sam: jak się czegoś chce to nie koniecznie się dostaje, a jak wyebane to samo przychodzi :D Oczywiście czasami nie zawsze wiadomo :D

    Skomentuj

  21. bartezzz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-09-24 13:14

    Mimo tego, że mam przegrane w GTA5 na PS3 około 200h, to i tak z niecierpliwością czekam na wersję PC'tową!

    Skomentuj

  22. Patriarcha
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-09-26 05:44

    Dla mnie, to całe oświadczenie brzmi jak "Będzie obsuwa bo grafik zachorował a programista ma urlop."

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-10-05 17:20

      raczej " bedzie pozniej, bo chcemy zebyscie jeszcze kupili wersje na nowe konsole, a jak chcecie na PC to sobie pozniej kupicie" :)

      Skomentuj

  23. kitamo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-10-05 17:18

    Genialny przyklad na to jak rockstar potrafi sprzedac jeden produkt 3 razy :)

    Mozna ? pewnie ze mozna !

    W sumie to im sie nie dziwie, bo pewnie tez bym tak kombinowal. Ale przynajmniej nie blaznil bym sie piszac ze na PC wersja wymaga dopracowania i dlatego bedzie pozniej :)

    Na swieta gorączka zakupow zrobi swoje, i nawet jesli ktos chce miec GTA5 docelowo na PC, to na gwiazdke rozwazy zakup na nowe konsole, bo czemu by nie jesli na PC bedzie musial czekac jeszcze z pol roku.
    jest to dobra strategia i rockstar niezle na tym zarobi.

    Skomentuj

  24. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-10-08 08:26

    Ja kupie na ps4, a na pc poczekam aż będzie w humble bundle ;PPPPPPP