Na topie

Dobry dzień dla fanów Wiedźmina - Gwint i Wojna Krwi debiutują na rynku

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Dzisiaj odbywa się premiera nie jednej, lecz dwóch gier osadzonych w wiedźmińskim uniwersum. To Gwint: Wiedźmińska gra karciana w pełnej wersji oraz Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści.

  • Dobry dzień dla fanów Wiedźmina - Gwint i Wojna Krwi debiutują na rynku
A A

Krótko i na temat: 23 października to dobry dzień dla fanów wiedźmińskiego uniwersum. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią na rynku debiutują dziś dwie gry: Gwint w pełnej wersji oraz wywodząca się z niego Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści

Program wczesnego dostępu opuszcza dzisiaj Gwint: Wiedźmińska gra karciana. Pełna wersja karcianki debiutuje wraz z aktualizacją Homecoming. Ta wprowadza kilka istotnych zmian, między innymi w organizacji wymiany kart i ich liczbie w talii, a także w sferze audiowizualnej. Jest też nowy ekran powitalny, nowe menu, ulepszony profil gracza oraz – przede wszystkim – nowy system rankingowy. A oto zasady gry:

Równocześnie ekipa CD Projekt RED udostępnia miks erpega i strategii zatytułowany Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści (lub – w międzynarodowej wersji – Thronebreaker). Twórcy postarali się o mocną opowieść i wciągającą eksplorację świata oraz emocjonujące karciane pojedynki, a efekt został oceniony przez recenzentów bardzo pozytywnie. A tak prezentuje się zwiastun:

Na koniec jedna ważna informacja: zarówno Gwint, jak i Wojna Krwi mają dzisiaj swoje premiery wyłącznie w wersjach przeznaczonych na pecety. Na konsolach PlayStation 4 i Xbox One obie gry zadebiutują dopiero 4 grudnia.

Źródło: CD Projekt RED

Odsłon: 2742 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!