Na topie

Gra Halo: Spartan Assault dla Windows Phone 8 dostępna najpierw dla klientów sieci Verizon

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Systemy operacyjne

Kategoria: Systemy operacyjne Gry Windows Phone Tematyka: Windows 8

Premiera gry odbyć ma się jeszcze w lipcu, choć teraz okazuje się, że nie wszyscy zainteresowani otrzymają ten tytuł w tym samym terminie.

Halo: Spartan Assault gra Verizon

AA

Na początku czerwca Microsoft zapowiedział grę Halo: Spartan Assault, która to będzie pierwszą odsłoną tego znanego cyklu przeznaczoną jedynie na systemy Windows 8 oraz Windows Phone 8.

Również rozgrywka będzie tutaj inna niż zwykle, bo zamiast klasycznego FPS-a otrzymamy strzelankę z widokiem z "lotu ptaka". Co więcej, gracze nie pokierują tutaj nawet Master Chiefem, ale najwidoczniej samo uniwersum i potęga marki Halo zdaniem Microsoftu wystarczą do tego, by dobrze sprzedać Spartan Assault i jednocześnie przyciągnąć więcej osób do swoich systemów.

Premiera gry odbyć ma się jeszcze w lipcu, choć teraz okazuje się, że nie wszyscy zainteresowani otrzymają ten tytuł w tym samym terminie. Przedstawiciele amerykańskiej sieci Verizon poinformowali, że Halo: Spartan Assault w pierwszej kolejności pojawi się właśnie u nich, ale jednocześnie nie podali niestety dokładnego terminu.

Jak widać, nawet skromniejsza na pierwszy rzut oka odsłona Halo zapowiada się na tyle ciekawie, że komukolwiek opłaca się wystarać o pierwszeństwo dostępu do niej.

Źródło: neowin

Odsłon: 6173 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. SamWit
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2013-07-15 17:11

  "jedyne na windows 8 & phone"...hmm chyba M$ stara się dobrać do moich pieniędzy, bo nie sądze, że taka gierka nie mogła by ruszyć na win 7/andku.

  Skomentuj

  1. hideo
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2013-07-15 19:19

   lepiej by to zrobili wydając np. Halo 4 na W8

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!