Na topie

Zestaw Halo: The Master Chief Collection trafi na PC

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: gra akcji Halo strzelanina Zwiastuny gier Producenci: 343Industries Microsoft

6 tytułów, 67 misji fabularnych i ponad 120 map w trybach wieloosobowych. Oto zestaw Halo: The Master Chief Collection, który w niedalekiej przyszłości zadebiutuje na PC.

  • Zestaw Halo: The Master Chief Collection trafi na PC
A A

Halo: The Master Chief Collection to „piękny hołd oddany legendzie”. Do tej pory jednak zestaw dostępny był wyłącznie dla posiadaczy Xbox One. Firma Microsoft zapowiedziała, że w niedalekiej przyszłości się to zmieni.

Halo: The Master Chief Collection na PC

To już oficjalne – Halo: The Master Chief Collection trafi na PC i to w jeszcze bogatszej wersji. Do xboksowego zestawu, na który składały się odsłony Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3, Halo 3: ODST i Halo 4, dołącza jeszcze Halo: Reach (które w 2010 roku ukazało się, podobnie jak trzecia i czwarta część serii, wyłącznie na Xbox 360). 

Halo: The Master Chief Collection screen

Data premiery nie została ujawniona, ale ekipa 343 Industries nie zamierza się szczególnie spieszyć. Zapowiada bowiem, że jej priorytetem jest upewnienie się, że każdy element The Master Chief Collection będzie dopieszczony i działał tak, jak powinien. 

Potwierdzono, że gracze pecetowi mogą liczyć na kompatybilność z obecnymi standardami. Na liście znajdują się między innymi: rozdzielczość 4K, HDR, obsługa ultraszerokich ekranów oraz szereg ustawień (od liczby klatek na sekundę, przez FOV, po funkcje klawiszy). Wypada też podkreślić, że Halo: The Master Chief Collection kupimy nie tylko w Microsoft Store, ale też na Steamie.

Oficjalny trailer Halo: The Master Chief Collection (PC):

Źródło: Xbox Wire, PC Gamer

Odsłon: 3442 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij
  1. piotreeeek
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2019-03-13 15:42

    To gdzie ci krzykacze którzy twierdzą że rynek PC umiera?

    Skomentuj

    1. stach122
      Oceń komentarz:

      8    

      Opublikowano: 2019-03-13 16:12

      Pytaj fanboyów sony

      Skomentuj

    2. Michał 06
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-03-13 18:32

      Odgrzewanie kotletów to tylko odgrzewanie kotletów ,nadstawiajcie pupcie masochiści :)

      Skomentuj

    3. Lara-Croft
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2019-03-13 19:42

      Ha ha konwersja kolekcji starych gier, wydana na konsoli pięć lat temu to dla ciebie dowód, jak dobrze sie ma rynek PC? :D No to gratuluje.

      Skomentuj

    4. mesjan
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2019-03-13 22:28

      Informacje o upadku grania na pc odczytuje od 15 lat (i nic), a ostatnio trafiłem na artykuł który mnie zaskoczył, był o szybszym upadku grania na konsolach niż na PC, chodziło o to że rozwój streamingu spowoduje upadek konsol bo poprzez telewizor i pada można będzie grać i nie będzie potrzeby posiadania konsoli. Jako że PC nadal będzie używane do różnych celów to gry na PC przetrwają dłużej choć też kiedyś doczekają swego zaniku. Nie wiem jak będzie, bo z wizjonerami jak z pogodynkami, miała być świetna pogoda a dach urwało i chatę zalało.

      Skomentuj Historia edycji

  2. CESARZ987655
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2019-03-13 20:20

    Ja tam się cieszę jak dziecko.

    Skomentuj

  3. Jake_24
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-03-13 22:07

    Dla mnie to bardzo dobra wiadomość, choć i tak Xbox One X kupuję już za kilka miesięcy.

    Skomentuj

  4. Chong-li
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2019-03-14 09:00

    Xbox One X to tańsza alternatywa Peceta bo pod względem mocy i podzespołów to najmocniejsza i najbardziej obecnie zaawansowana konsola na świecie.
    Natomiast jeżeli ktoś chcę grać w świetnie zrobione gry pod względem fabularnym i mieć olbrzymią bibliotekę gier single player których wybór jest ogromny to Playstation 4 lub Playstation 4 Pro jest na dzień dzisiejszy jedynym sensownym wyborem gdyż konsola ta listą świetnych gier przewyższa Xboxa.

    Ja osobiście oprócz Peceta,Playstation 4 Pro posiadam również Nintendo Switch.
    Śmiałem się z tej konsolki aż jej nie kupiłem i teraz mogę śmiało powiedzieć że Nintendo Switch jest najlepszą konsolą przenośną jaką kiedykolwiek miałem,wcześniej za taką uważałem Sony Psp.
    Na Switchu gra się wyśmienicie gry są po prostu tak bardzo miodne że człowiek nie może się oderwać przez godziny od sprzętu.