Na topie

Hearthstone - Rycerze Mroźnego Tronu pojawią się w sierpniu [AKT.]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Blizzard zapowiedział kolejne rozszerzenie, które wzbogaci świat karcianki Hearthstone Przygotujcie się, bo Rycerze Mroźnego Tronu są tuż, tuż.

 • Hearthstone - Rycerze Mroźnego Tronu pojawią się w sierpniu [AKT.]
A A

Aktualizacja [05.08.2017]: Blizzard ujawnił konkretną datę premiery zapowiedzianego w ubiegłym miesiącu rozszerzenia do gry Hearthstone zatytułowanego Rycerze Mroźnego Tronu. Mieszkający na Starym Kontynencie miłośnicy cyfrowej karcianki będą mogli spotkać się w mroźnych czeluściach Cytadeli Lodowej Korony dokładnie 11 sierpnia. 

News [07.07.2017]: W bazie Hearthstone znajduje się już ponad 70 milionów graczy. Dla nich i dla kolejnych studio Blizzard przygotowuje następne rozszerzenie, które przyniesienie 135 nowych kart. Twórcy poinformowali, że jego premiera odbędzie się już w przyszłym miesiącu.

Rycerze Mroźnego Tronu – taki tytuł nosi kolejne rozszerzenie do popularnej (jak pokazują wyniki) cyfrowej karcianki Blizzarda. Już w sierpniu wprowadzi ono do gry 135 nowych kart, które będzie można wygrać na Arenie albo kupić za złoto lub za prawdziwe pieniądze (zestaw 50 pakietów został wyceniony na 50-55 euro, w zależności od wersji). Nabywcy tej ostatniej opcji mogą również liczyć na specjalny lodowy rewers. W zapowiedzi czytamy, że w zbliżającym się wielkimi krokami rozszerzeniu… 

„Gracze przypuszczą szturm na Lodową Koronę, mroźną fortecę Króla Lisza, by posiąść zakazaną wiedzę o magii runicznej. Chodzą plotki, że Król Lisz poszukuje śmiałków, których mógłby napełnić mroźną esencją śmierci: na graczy wkrótce spłyną jego łaski w postaci dziewięciu nowych, legendarnych kart bohaterów, które po zagraniu zamienią herosów Hearthstone w straszliwych rycerzy śmierci, zakutych w zbroje mrozu i władających zmodyfikowanymi mocami. Król Lisz postanowił również obdarzyć graczy nową mocą zza grobu: Kradzieżą życia – to nowe słowo kluczowe, dzięki któremu zadawane obrażenia leczą gracza”.

Twórcy przygotowali także dwa filmiki poświęcone Rycerzom Mroźnego Tronu. Króciutki zwiastun fabularny… 

...oraz obszerną zapowiedź, dzięki której możemy poznać interesujące szczegóły na temat najnowszego rozszerzenia:

Źródło: Blizzard, Hearthstone Polska

Odsłon: 6954 Skomentuj newsa
Komentarze

6

Udostępnij
 1. Finear
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-07 15:28

  mroznego tronu?? serio to oficjalne tlumaczenie ?

  aą oczy bolą

  Skomentuj

  1. Ashinek
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-07-07 17:21

   A jakbyś to przetłumaczył?

   Skomentuj

   1. Lemark
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-07 19:31

    bardziej nie pasuje tu rycerze skoro to mroźny tron to hmm " wojownicy mroźnego tronu"? mroźnego można tez zastąpić na lodowego, wiecznego

    Skomentuj

    1. Ashinek
     Oceń komentarz:

     0    

     Opublikowano: 2017-07-10 17:33

     W tym momencie musiałbyś wszystkie tłumaczenia zmienić, bo Blizzard wymaga pełnego przejścia na dany język wraz z nazwami własnymi(Sylwana Bierzywiatr) i wymaga spójności względem poprzednich tłumaczeń.

     Skomentuj

 2. Marucins
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-08-05 10:49

  :)
  Śmiać mi się chce jak widzę ta grę - elektroniczne bosterki kosztują więcej niż papierowe karty np. z Magic The Gathering.

  Skomentuj

 3. xfire25
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-08-06 15:31

  nie ma większej gry PPW, tylko dla bogaczy

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!