Na topie

Nadciąga Hitman HD Enhanced Collection

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Już w przyszłym tygodniu na rynku zadebiutuje Hitman HD Enhanced Collection – pakiet złożony z dwóch odświeżonych gier z Agentem 47 w roli głównej.

 • Nadciąga Hitman HD Enhanced Collection
A A

Mogło być różnie, ale zakończyło się pozytywnie i ekipa IO Interactive zachowała prawa do serii z Agentem 47 w roli głównej. W ten sposób otrzymaliśmy niedawno (naprawdę udaną) grę Hitman 2, ale studio nie zamierza koncentrować się wyłącznie na nowych opowieściach. Zespół w pocie czoła pracował też nad czymś jeszcze…

Hitman HD Enhanced Collection – tak nazywa się zestaw, na który złożą się dwie gry z serii, mianowicie Blood Money oraz Absolution. Zgodnie z tytułem zostały one odświeżone: zarówno technicznie (co objawi się poprawionym sterowaniem), jak i graficznie (na czele z bardziej efektownym oświetleniem oraz obsługą jakości 4K/60fps).

Hitman: Blood Money z 2006 roku i wydana sześć lat później Hitman: Absolution to gry, które w recenzjach zbierały głównie ósemki. Trudno przypuszczać, by ich odświeżone wersje miały być gorsze, więc całość zapowiada się naprawdę nieźle. Na weryfikację tego nie trzeba będzie zresztą długo czekać, bo premiera pakietu Hitman HD Enhanced Collection odbędzie się już 11 stycznia – na PlayStation 4 i Xbox One. 

Źródło: IO Interactive, Gematsu

Odsłon: 2535 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Adrian Waleczny
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-01-04 18:04

  O, fajowo, chociaż ten Absolution niepotrzebny, ale kupię na pewno.

  Skomentuj

 2. pscager
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-01-06 13:16

  Super!

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!