Na topie

Home.pl i Google pomogą Twojej firmie zaistnieć w sieci

Autor:
Przemysław Jankowski

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Technologie i Firma Internet Tematyka: home.pl Internet w firmie MSP Producenci: Google

Pakiet usług dla małych i średnich firm zaoferuje home.pl przedsiębiorstwom prowadzącym działalność w sieci, w oparciu o rozwiązania Google.

home_google

AA

Nowy pakiet usług od home.pl dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom sprawi, że firma zostanie pierwszym Autoryzowanym Partnerem MSP Google AdWords z branży hostingowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Dodajmy, że z nowych usług będą mogły skorzystać przedsiębiorstwa prowadzące swoją działalność w sieci z wykorzystaniem rozwiązań Google.

W ramach nowych funkcjonalności, użytkownicy home.pl zostaną objęci całościowym wsparciem z zakresu reklamy internetowej opartej o Google AdWords. Zabieg ten ma umożliwić zintensyfikowanie ruchu do ich serwisów internetowych oraz zwiększyć szanse na pozyskanie nowych klientów.

Nasz program został stworzony po to, żeby pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom, które nie mają czasu lub zasobów do zarządzania własnymi kampaniami reklamowymi - informuje Todd Rowe, Dyrektor Zarządzający globalnym zespołem Channel Sales, odpowiedzialny za program w  firmie Google, po czym dodaje - Nasz partner, home.pl, oferuje wiedzę, doświadczenie oraz kompleksową obsługę klienta. Wszystko po to, żeby właściciele firm mogli skupić się na prowadzeniu i rozwijaniu swojego biznesu.

Google AdWords

Home.pl zdecydował się utworzyć specjalny zespół odpowiedzialny za wsparcie małych i średnich firm w reklamie internetowej. W skład zespołu wchodzą specjaliści oferujący profesjonalne doradztwo w zakresie tworzenia oraz zwiększania efektywności kampanii reklamowych w internecie, dostosowane do konkretnych branż.

Pracownicy home.pl otrzymają również dostęp do informacji i wiedzy specjalistów Google, a tym samym poznają najlepsze praktyki wynikające z dużego doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google AdWords na całym świecie.

Źródło: home.pl; radioszczecin.pl

Odsłon: 2862 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. StartX_pl
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2015-08-26 13:27

  Dzisiejszy odcinek ulicy Sezamkowej sponsoruje literka H jak HomeCloud.

  Skomentuj

 2. Hans Olo
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2015-08-26 13:28

  Kompleksowa obsługa klienta w home. No chyba piszecie o innej firmie.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)